Skocz do zawartości

...no to sie zaczelo .... Pierwsza rysa na masce


cebzol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem nowy na forum ...

 

Mam takie pytanko jak moge sie pozbyc drobnej rysy na masce ktora powstala w skutek ..... zyczliwosci ludzkiej :mad2: ?

 

I jeszcze drugie pytanko odnosnie alarmu w E60 jak moge sprawdzic czy on wogole jest ? na lusterku nie mam zadnych diodek ani na desce tak jak to jest w E38.

 

Dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem nowy na forum ...

 

Mam takie pytanko jak moge sie pozbyc drobnej rysy na masce ktora powstala w skutek ..... zyczliwosci ludzkiej :mad2: ?

 

I jeszcze drugie pytanko odnosnie alarmu w E60 jak moge sprawdzic czy on wogole jest ? na lusterku nie mam zadnych diodek ani na desce tak jak to jest w E38.

 

Dzieki za odpowiedz

zalezy od rysy

albo spolerowac maszynowo

albo zrobic zaprawke

albo malowac cala maske

nikt nie widzial tej rysy, wiec ciezko doradzic

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ja mam diode pod wstecznym lusterkiem która miga jak zamkne auto.

pozdrawiam

 

 

:duh: Ja mam diodę, autoalarm i centralny zamek. Oprócz tego elektryczne szyby, ABS i wiele innych a i tak porysowali...

Mozesz powiedzieć jakie działanie ma Twoja dioda? Zapobiega rysowaniu czy naprawia uszczerbki w powłoce? :lol:

Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać z tą dioda to mistrzostwo świata, koledze chyba sie pomylily tematy :D a do autora postu, masz tą rysę do podkładu czy płycej?? jak do podkładu do lipa, chyba ze mozliwa jakaś reperaturka ale osobiscie nie wierze w coś takiego, zwlaszcza na masce przedniej gdzie wszystko szybko wyjdzie, wiec jesli głęboka rysa to tylko malowanie zostaje :( albo jeździć z tym czymś i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać z tą dioda to mistrzostwo świata, koledze chyba sie pomylily tematy :D

 

Nie pomyliły się. Chyba Koledzy powyżej nie przeczytali dokładnie pierwszego postu. Autor pytał również o diodę wskazującą na istnienie alarmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

 

Widze ze narobilem zamieszania na forum :wink: hehehe

 

rysa juz spolerowana na szczescie teraz tylko jakies mieszkanko z garazem i bedzie git. Z tego co piszecie to alarmu raczej nie ma a szkoda, ze w samochodach tej marki nie wstawiaja ich seryjnie. No ale coz.. to tylko Niemcy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

 

Widze ze narobilem zamieszania na forum :wink: hehehe

 

rysa juz spolerowana na szczescie teraz tylko jakies mieszkanko z garazem i bedzie git. Z tego co piszecie to alarmu raczej nie ma a szkoda, ze w samochodach tej marki nie wstawiaja ich seryjnie. No ale coz.. to tylko Niemcy :mrgreen:

 

Alarm powinien być, potrzebujesz tylko serwis lub magika który go uaktywni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem nowy na forum ...

 

Mam takie pytanko jak moge sie pozbyc drobnej rysy na masce ktora powstala w skutek ..... zyczliwosci ludzkiej :mad2: ?

No to ja też mam przygode z niedzieli 31.03.2008 . zaparkowałem pod firmą bo sasiad zastawił wiazd dwoma samochodami jak by jednoczesnie sie dało dwoma jechac na raz . Doparkowałem do niego a na szybe (bo to sasiad) swojego dałem A4 i numer telefonu bo z synem(rok i 8 m-cy) na spacer polazłem do sklepu 600 m dalej . Po 30 minutach telefon od jego zony ze oni muszą natychmiast wyjechac samochodem to ja grzecznie (zastawiłem tylko 1 z 2 ) ze moge byc za maksymalnie 20 minut (no z dzieckiem na barana szybciej q...a sie nie da) Słyszę burkniecie do słuchawki wielka dama dworu obrażona i daje do pieca " to nas nie urządza i sie rozłączyła" . No nic moze maja cos ważnego dziecko na barana zakupy zostały w koszyku i biegne... byłem w 15 minut i co O W Morde oczom nie wierzę . Pojechali tylko nie tym samochodem co mozna było tylko tym co zastawiłem .

Zderzak wsrebrnej farbie upierdzielony odparkowali 2 auto i na hama miedzy płotem a mną sie baran przeciskał i porysował moje ukochane auto dobrze ze moja zona mnie uspokoiła bo chciałem im mocno palcem grozić .

No ale ze dzwoniła do mnie to ja pozwoliłem sobie oddzwonić . 1 raz , 2 raz po 3 poszedłem zobaczyc czy u niech ktoś jest w domu była ich praprababcia (równie ułomna jak jej dzieci w wieku 50 lat) 4 raz odbiera ale nie zona tylko winowajca ochlapniety kierowca super eextra Nubiry .

mowi :Tak ale to sie da zapolerować mam znajomego..........

Oczy miałem jak 5 zł a morde jak 1 dolar w prostokąt sie zamieniłem i piana pociekła ale grzeczie proszę o to by sie pan za chwile pojawił pod parkingiem .

....teraz nie podjadą bo robia zakupy w sklepie i podaje nazwe .

Q.... w tym samym sklepie 600m gdzie ja byłem z synem .

Dalej pisać nie będę bo to co już mu powiedziałem sprawiło ze był za 5 minut bez zakupów i grzecznie dał ksero zrobic dokumentów i oświadczenie wypisał .

Nie wiem czy to zazdrość czy to palant czy inny kretyn ale mi humor na pare godzin zepsuł . Jako ze mam za pare dni urlop to odstawie do serwisu i mi zrobią moją czrnule ale gość bedzie miał u mnie pod górke bo on tam mieszka a ja moge byc (choć nigdy nie byłem) bardzo kiepskim sąsiadem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadas -> mi też jakiś idiota upierdzielił drzwiami drzwi mojej czarnej... auto zostawiłem na parkingu przed pewnym marketem. Nie było parkingu strzeżonego, oddzielonego od zwykłego więc musiałem zaparkowac auto na tym "zbiorowym" parkingu. Wracam z zakupów a na drzwiach niebieski lakier... Na szczęście najgorsze dało się zetrzec, ale i tak widac.... Prawda jest taka, że jak ktoś ma gorsze, starsze auto (z całym szacunkiem) bardzo często o nie nie dba, więc jak może zadbac o to, żeby nie zarysowac komuś lakieru... Ale to co opisałeś tu już szczyt... Pozdrawiam
Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że jak ktoś ma gorsze, starsze auto (z całym szacunkiem) bardzo często o nie nie dba, więc jak może zadbac o to, żeby nie zarysowac komuś lakieru... Ale to co opisałeś tu już szczyt... Pozdrawiam

 

Ja czasami myślę, że niektórzy nie robią tego złośliwie. Po prostu są gamoniami i ludźmi z małym opóźnieniem w myśleniu. Jakiś czas temu zaparkowałem samochód na parkingu i siedzę w nim i czekam na dziewczynę. Samochody stoją obok siebie, na całym parkingu. Oczywiście jest parę miejsc wolnych ale gość wjeżdża na miejsce obok. Zaparkował po mojej lewej stronie. Po chwili wysiadł i podszedł do tylnych drzwi pasażera - tych ode mnie. Śmiejcie się ale mnie coś tknęło i czaję się na niego. Gdy otwierał drzwi zrobił to z takim zamachem, że walnął w moje... aż mają bunią zatrzęsło. :cry2: Chyba mnie nie zauważył (noc była) i spokojnie wyjmuje sobie swoje rzeczy!!! :zlosc: Oczywiście wysiadłem i ostentacyjnie popatrzyłem się na niego i palcem przejechałem po rysie, nawet nie była mocna... Gość popatrzył się na mnie i na to co robię. Na szczęście w tym momencie przyszła moja dziewczyna. Gość czai się na mnie i ani słowa ani nic. :mlotek: Więc mówię głośno, niby do dziewczyny, ;) że chociaż można by przeprosić. Nie jestem jakimś karkiem, ani nawet złym człowiekiem. Lubię ludzi i ich towarzystwo, ale czasami w podobnych sytuacjach mogę się zdenerwować i trochę pokrzyczeć (a jestem rozdarty ;) ), a wystarczy powiedzieć proste słowo przepraszam. Dążąc do meritum, później nad tym trochę pomyślałem i facet chyba nawet nie wiedział, że stuknął swoimi drzwiami w mój samochód!!!!!, stąd moja teoria o gamoństwie i małym opóźnieniu w myśleniu. :doh:

 

chłopaki trzeba więcej luzu zdrowie mamy jedno a samochodów mozemy mieć wiele

Otóż to!!!! :cool2: :cool2: :D :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak napisałem ze zdrowie mamy jedno ale takich ludzi trzeba "uczyć" oczywiście żadnych siłowych rozwiązań ja np mam zawsze w schowku taki przyżądzik do wykręcania zaworków w wentylach

oj żeby pózniej 4 kupić i to wszystko napompować pamięta sie długo plus kartka oczywiście za co

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tora --> świetny sposób :D Jasne, samochód jest tylko samochodem, są inne , ważniejsze wartości, ale trochę głupio wygląda taki samochód z rysą tu, rysą tam. Tak właśnie obstukali mi moje poprzednie auto po parkingach.

 

Lucass_81--> prawdopodobnie masz rację, wielu po prostu nie zwraca uwagi na to co robi.

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jak koleś obił drzwi w poprzednim aucie to zorbiłem mu taką jazdę ze do dzisiaj mi się na ulicy kłania. No ale przecież jemu nie było szkoda drzwi ze służbowego poloneza które poleciały na auto mające kilka miesięcy...
Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.