Skocz do zawartości

sekwencja 525i


dean2

Rekomendowane odpowiedzi

myślę nad założeniem sekwencji do mojej świeżo nabytej 525i i tu moje pytanko czy ktoś z lubuskiego ma jakiegoś sprawdzonego gazownika i mógłby go polecić? czy sekwencja do takiego autka to koszt około 2600zl ? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde troszke za daleko jak dla mnie.. moze cos blziej lubuskiego? i cena naprawde ładna

 

tu masz namiary i wszystko na temat gazu BRC ...polecam bo bardzo dobra i warta wydania kasy...http://www.czakram.pl/

 

poczytaj te tematy...http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=77818&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=69794&postdays=0&postorder=asc&start=0 :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe ma na rynku dobrych i zlych instalacji, to warsztaty ktore je montuja nie z najlepszej instalacji zrobia najgorsza, a stag 300 nie polecam do tego auta, lepiej cos z rodziny KME.

 

A co z tym STAG-iem 300 jest nie tak według Ciebie :?:

Miałeś i byłeś nie zadowolony czy coś Ci w ucho wpadło :?:

Pytam bo ja mam zamontowany STAG 300 i jestem bardzo zadowolony. Zdecydowałem się na tą instalacje po usłyszeniu wielu pozytywnych opinii od użytkowników, głównie BMW "520/525"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe ma na rynku dobrych i zlych instalacji, to warsztaty ktore je montuja nie z najlepszej instalacji zrobia najgorsza, a stag 300 nie polecam do tego auta, lepiej cos z rodziny KME.

 

A co z tym STAG-iem 300 jest nie tak według Ciebie :?:

Miałeś i byłeś nie zadowolony czy coś Ci w ucho wpadło :?:

Pytam bo ja mam zamontowany STAG 300 i jestem bardzo zadowolony. Zdecydowałem się na tą instalacje po usłyszeniu wielu pozytywnych opinii od użytkowników, głównie BMW "520/525"

 

gdzie to czytales :?: bo ja czytalem co innego a BRC to inna bajka i teraz jak bede kupowal to nie kupie dissla tylko benzyne i zaloze gaz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe ma na rynku dobrych i zlych instalacji, to warsztaty ktore je montuja nie z najlepszej instalacji zrobia najgorsza, a stag 300 nie polecam do tego auta, lepiej cos z rodziny KME.

 

A co z tym STAG-iem 300 jest nie tak według Ciebie :?:

Miałeś i byłeś nie zadowolony czy coś Ci w ucho wpadło :?:

Pytam bo ja mam zamontowany STAG 300 i jestem bardzo zadowolony. Zdecydowałem się na tą instalacje po usłyszeniu wielu pozytywnych opinii od użytkowników, głównie BMW "520/525"

 

 

NIe mialem nie mam i miec nie bede, lecz poprawialem takowe instalacje po monterach majacych niezla fantazje, Jedyna zaleta Stag300 jest cena.

Jezeli jestes z niej zadowolony tzn ze czlowiek tory Ci ja montowal maial o tym pojecie i przylozyl sie do tego co robil, NIe polecam mialem na mysli to ze ta instalacja nie wybacza bledow montera, musi wiedziec co robi, w przeciwnym razie beda dzialy sie cykki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam, czytam... i nadziwić się nie mogę. Wypowiadają się osoby, które nie mają instalacji gazowych w swoich autach i twierdzą, że ta instalacja jest OK, a inna nie. Gdzie jakieś podstawy tych opinii :?: Np.:

NIe ma na rynku dobrych i zlych instalacji, to warsztaty ktore je montuja nie z najlepszej instalacji zrobia najgorsza, a stag 300 nie polecam do tego auta, lepiej cos z rodziny KME.

Nie ma dobrych i złych ale stag jest niedobry :shock: Pytanie dlaczego? Czym się różni od KME?

NIe mialem nie mam i miec nie bede, lecz poprawialem takowe instalacje po monterach majacych niezla fantazje, Jedyna zaleta Stag300 jest cena.

Jezeli jestes z niej zadowolony tzn ze czlowiek tory Ci ja montowal maial o tym pojecie i przylozyl sie do tego co robil, NIe polecam mialem na mysli to ze ta instalacja nie wybacza bledow montera, musi wiedziec co robi, w przeciwnym razie beda dzialy sie cykki

Napisz proszę, która instalacja wybacza blędy monterów. Napisz również co poprawiałeś po nich.

To, że instalacje poprzednich generacji są gorsze nikomu nie trzeba chyba wyjaśniać ale zaciekwiła mnie ta debata o wyższości KME nad Stagiem nie poparta żadnymi argumentami. To tak jakby napisać, że REEBOK jest lepszy niż NIKE.

peace & love
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam, czytam... i nadziwić się nie mogę. Wypowiadają się osoby, które nie mają instalacji gazowych w swoich autach i twierdzą, że ta instalacja jest OK, a inna nie. Gdzie jakieś podstawy tych opinii :?: Np.:

NIe ma na rynku dobrych i zlych instalacji, to warsztaty ktore je montuja nie z najlepszej instalacji zrobia najgorsza, a stag 300 nie polecam do tego auta, lepiej cos z rodziny KME.

Nie ma dobrych i złych ale stag jest niedobry :shock: Pytanie dlaczego? Czym się różni od KME?

NIe mialem nie mam i miec nie bede, lecz poprawialem takowe instalacje po monterach majacych niezla fantazje, Jedyna zaleta Stag300 jest cena.

Jezeli jestes z niej zadowolony tzn ze czlowiek tory Ci ja montowal maial o tym pojecie i przylozyl sie do tego co robil, NIe polecam mialem na mysli to ze ta instalacja nie wybacza bledow montera, musi wiedziec co robi, w przeciwnym razie beda dzialy sie cykki

Napisz proszę, która instalacja wybacza blędy monterów. Napisz również co poprawiałeś po nich.

To, że instalacje poprzednich generacji są gorsze nikomu nie trzeba chyba wyjaśniać ale zaciekwiła mnie ta debata o wyższości KME nad Stagiem nie poparta żadnymi argumentami. To tak jakby napisać, że REEBOK jest lepszy niż NIKE.

 

 

A kto powiedzial ze nie mam instalacji w swoim autku, w lpg bawie sie od czasu jak sie pojawilo w polsce i tankowac na poczatku jezdzilem po 100km bo nie bylo stacji.

 

Co do bledow w montarzu, rece opadaja jak ktos czujnik temp gazu fazy lotnej mantuje zaraz po wyjsciu z parownika, jeszcze przed filtrem , tylko po to zeby byly dobre wskazania tzn wyzsza temp, a listwa wtryskowa jest zamontowana tak rze sie studzi od pedu powietrza pod maska.

Szkoda mojego i waszego czasu na przytaczanie innych "zabiegow" i patentow monterow.

 

Konczac moj watek KME ma wieksze mozliwosci modyfikowania map wtrysku niz stag, a w bmw to sie baaaaaardzo przydaje jesli ma jezdzic jak na Pb , lub nawet "lepiej" :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe mialem nie mam i miec nie bede, lecz poprawialem takowe instalacje po monterach majacych niezla fantazje, Jedyna zaleta Stag300 jest cena.

 

:twisted: Z tego co piszesz można raczej wywnioskować że nie sam STAG jest zły, tylko osoby które je zakładały w samochodach z którymi miałeś do czynienia. Bo sterownika raczej nie poprawiałeś...

STAG 300 jest teraz jedną z najpopularniejszych instalacji. I z tego co wiem, nie tylko ze względu na cenę. Są tańsze np. EUREKA. Ta nowa wersja podobno jest całkiem dobra.

Instalacja sekwencyjna nie jest już żadną nowością na rynku i nie tylko liderzy rynku LPG robią dobre instalacje. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konczac moj watek KME ma wieksze mozliwosci modyfikowania map wtrysku niz stag, a w bmw to sie baaaaaardzo przydaje jesli ma jezdzic jak na Pb , lub nawet "lepiej" :dance:

Lepiej to nie pojedzie. To wtrysk w fazie lotnej przecież. KME ma większą możliwość modyfikacji map? W jakim zakresie, bo pierwsze słyszę?

peace & love
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

listwa wtryskowa jest zamontowana tak rze sie studzi od pedu powietrza pod maska.

Szkoda mojego i waszego czasu na przytaczanie innych "zabiegow" i patentow monterow.

 

Konczac moj watek KME ma wieksze mozliwosci modyfikowania map wtrysku niz stag, a w bmw to sie baaaaaardzo przydaje jesli ma jezdzic jak na Pb , lub nawet "lepiej" :dance:

 

 

No pewnie Jak Ty montujesz listwę to szyjesz na nią specjalny pokrowiec żeby się czasem nie przestudziła pod maska :lol: :lol: Rozumiem, że już tak długo zakładasz te instalacje iż dorobiłeś sie własnego tunelu aerodynamicznego i sprawdzasz czy futerały na listwy pod maska nie zwiększają oporów powietrza.

A co robisz z przełącznikiem jakiś pokrowiec czy masz inny PATENT bo wiesz może się wytrzeć napis :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbichu

 

Tak czytam, czytam... i nadziwić się nie mogę. Wypowiadają się osoby, które nie mają instalacji gazowych w swoich autach i twierdzą, że ta instalacja jest OK, a inna nie.

 

w rodzinie byl zalozony gaz STAG 300 a teraz gaz BRC i dlatego sie wypowiadam ze gaz co teraz jest zalozony to BAJKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: DOBRE o takim pokrowcu to i ja muszę pomyśleć bo jakiś nie doświadczony monter zamontował mi listwy na kolektorze, a chyba powinien pod bo od wiatru marzną :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.