Skocz do zawartości

!!! CO TRZEBA WYMIENIĆ W e38? !!!


Filip_212

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na oku ładne e38 740i z 1997 roku o przebiegu zaledwie 158 tysięcy km. Patrząc na zdjęcia samochód jest w stanie SALONOWYM a ale powstaje takie pytanie: Co należałoby wymienić w takim samochodzie po upływie 11 lat od daty produkcji i przejechaniu 150 tys km, wg ks serwisowej??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nalezy? To bardzo indywidualna sprawa, ja bym zrobil napewno:

- olej silnikowy

- filtry paliwa, oleju, kabiny

- olej skrzynia + filtr

- paski + rolki

To tak na strzal, a pewnie dojada do tego el. zawieszenia, stawialbym na odrazu na laczniki stabilizatora i moze koncowki drazkow kierowniczych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki xD

 

slyszalem tez ze nalezaloby sprawdzic alternator i hamulec ręczny ale w tym egzemplarzy to mało prawdopodobne bo jeździł po szwajcarii a tam jak ktos mieszka to zwykle jest nadizany jak pączki z lukrem u cieślikowskiego i serwisuje wóz w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

Sądzisz po ty że ma białe kierunki że była bita :lol: :lol:

 

Wybacz ale co ma piernik do wiatraka :?:

 

Nawet jeśli w tym rocznkiu takowych nie było ta zamiana trwa pewnie 15 minut i napewno nie trzeba wycinać miejsc szlifierką na nowe kierunki :roll:

 

Ktoś zmienił bo np mu się takie bardziej podobały, wypadkowośc auta napewno po tym nie ocenisz :roll:

http://pomocdrogowakrk.pl

Tel:790 580 495

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ale mam jedno pytanie: czy 740i w 1997 roku miała białe kierunkowskazy? Mam wrażenie ze powinna mieć pomarańczowe szkła z przodu, więc TU myśłę, że mogła być bita nistety.... ale jeszcze to sparwdze

 

Kierunki to najczęściej zmieniany element stylistyczny (poprostu są tanie a fajny efekt)

to że są wymienione na białe to nic nie znaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dzwonilem i koles powiedzial ze zmienil zeby ladnei sie prezentowal :D

 

Niestety nie mam czasu w najplizszym czasie podjechac do Radomia ale kolega cn igi powiedizal ze jak zlapie chwiole to podjedzie xD mam naddzeje ze nie bedzie gnieciona i dokonam zakupu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dzwonilem i koles powiedzial ze zmienil zeby ladnei sie prezentowal :D

 

mówisz szczerze czy żartujesz bo jeśli mówisz szczerze to odpuść sobie na wstępie te auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.