Skocz do zawartości

luz mi idzie czasami w strone 5


konrado83pj

Rekomendowane odpowiedzi

witAM

Ja mam tez taki sam problem moge ci nawet napisac jak u mnie to wyglada:

kiedy auto jest zimne stoi cala noc na zewnatrz,rano po dopaleniu jak sie jeszcze nie zagrzeje podczas jazdy gdy daje V bieg,po redukcji to zaczyna sie robic luz na nizszych biegach nastepnie po zagrzaniu sie auta wszystko wraca do normy tak szczerze to nie wiem co to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witAM

Ja mam tez taki sam problem moge ci nawet napisac jak u mnie to wyglada:

kiedy auto jest zimne stoi cala noc na zewnatrz,rano po dopaleniu jak sie jeszcze nie zagrzeje podczas jazdy gdy daje V bieg,po redukcji to zaczyna sie robic luz na nizszych biegach nastepnie po zagrzaniu sie auta wszystko wraca do normy tak szczerze to nie wiem co to jest.

 

 

 

u mnie jest identycznie :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba tak jest :) ja też po nocy mam podobny objaw :( luz bliżej 5 oczywiście po włączeniu 5 biegu.
Le Mans winners 2006 2007 2008 R10tdi :) 2009 908 HDI :) 2010 R15 TDI ;)no cóż trzeba wiedzieć gdzie leży przyszłość motoryzacji :) TDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałem to we wczesniejszym modelu powiem jak sobie z tym radzic zeby tak sie nie działo. Ja robilem tak zawsze jak auto zimne bylo obojetne czy lato czy zima jezdzilem do 4 biegu poki kreska na wskazniku temperatury oleju nie zeszla z niebieskiego pola i doszla do pierwszej kreski pochylonej w lewo wtedy juz z piatka nie mialem problemu bo jak przedobrzylem i wczesniej ja wlaczylem to problem byl nie wracala do stanu poczatkowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! było juz na ten temat duzo pisane na forum. ja mam ten sam problem. Z tego co wyczytałem w innym temacie jakis czas temu chodzi o jakas sprezyne która mozna wymienic , tylko tutaj jest problem!!! Trzeba wyjać skrzynie a to wiaze sie z kosztami i nikt tego nie robi bo woli sie 'szarpac' z lewarkiem...
Przeciwnik SERII.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! było juz na ten temat duzo pisane na forum. ja mam ten sam problem. Z tego co wyczytałem w innym temacie jakis czas temu chodzi o jakas sprezyne która mozna wymienic , tylko tutaj jest problem!!! Trzeba wyjać skrzynie a to wiaze sie z kosztami i nikt tego nie robi bo woli sie 'szarpac' z lewarkiem...

słowik, może dałbyś jakiś namiar na podobne posty - nie bardzo mogę coś znaleźć ale mam dokładnie to samo :( - w zamian obiecuje rozgryźć problem do końca (jak tylko ciut cieplej..) no i oczywiście tu opisać, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.