Skocz do zawartości

z4 a dachowanie


bmwkolo

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj.

Strzelenie dach to zawsze mało przyjemna sprawa ((wiem coś o tym)pasy nie zapięte) no a w cabrio to pewnie pełen odlot. W cabrio są pałąki przeciw kapotażowe lub ich nie ma i po sprawie. Ja w Z3 nie mam i wolniej latam, brak daje do myślenia. :twisted2:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamierzasz taki odruch wyrobić? Zrobić kilka próbnych dachowań? :twisted2:

 

Kolizja/poślizg/cokolwiek innego co prowadzi do dachowania to nagłe i niespodziewane zdarzenie i nie sądzę aby ktokolwiek był w stanie odpowiednio szybko zareagować przyjmując określoną pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Strzelenie dach to zawsze mało przyjemna sprawa ((wiem coś o tym)pasy nie zapięte) no a w cabrio to pewnie pełen odlot. W cabrio są pałąki przeciw kapotażowe lub ich nie ma i po sprawie. Ja w Z3 nie mam i wolniej latam, brak daje do myślenia. :twisted2:

Pozdrawiam.

 

 

Podepne sie troszke pod temacik:) jak sprawdzic w Z3 czy sa palaki czy ich nie ma? Ja myslalem ze mam u siebie cos takiego ale teraz juz nie wiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu, jaki koń jest każdy widzi!!!!!!!!!! Czy Ty mówisz poważnie, że nie wiesz, czy Twoje auto ma pałąki przeciw kapotażowe????? Lub inaczej, czy Twoje auto ma Roll-Over-Bars..??????

Mówisz całkowicie poważnie???????

Jesteś całkowicie pewnien i świadom tego, o co pytasz?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antykapotazowego ;-)

 

Jesli chodzi o Z3 to 2.8 chyba wszystkie maja palaki, 1.8 malo ludzi ma palaki, 1.9 troszke wiecej ;-) .

 

pozdr

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
a czy jakies odruchy nalezalo by w sobie wyrobic i pasezerow nauczyc?

np kierwoca trzyma sie kierownicy a pasazer lapie sie za nogi

co o tym sadzicie?

 

Tak, należałoby sobie wyrobić odruch jeźdżenia wolniej i rozluźniania prawej nogi (nie cały czas na baczność) - wtedy jest wysokie prawdopodobieństwo, że nigdy nie będziesz dachował. ...I mówię to jako osoba, która zaliczyła obrót o 360 stopni w osi poziomej kabrioletem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jakies odruchy nalezalo by w sobie wyrobic i pasezerow nauczyc?

np kierwoca trzyma sie kierownicy a pasazer lapie sie za nogi

co o tym sadzicie?

 

Tak, należałoby sobie wyrobić odruch jeźdżenia wolniej i rozluźniania prawej nogi (nie cały czas na baczność) - wtedy jest wysokie prawdopodobieństwo, że nigdy nie będziesz dachował. ...I mówię to jako osoba, która zaliczyła obrót o 360 stopni w osi poziomej kabrioletem...

 

nic dodać nic ująć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.