Skocz do zawartości

pytanie o nowe serducho do mojej buni


oizo_pl

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie chce dac do mojej e32 735i iny silnik i mówiee nasamym początku :duh: :duh: jak niewiesz to niepisz!!!!!!! nie pytaj sie głupio niepisz nic !!!! zza zasmiecanie tego tematu będe blokoowac !!!

myslełem nad 3;5 v8 albo mpower 3.8 pytanie co mnie czeka co czeba zmieniac naco i tAK DALEJ..... czekma na kąkretne :modlitwa: wypowiedzi!!!!!!!!!!!!!!!!

::P:P:P :norty: :norty: :norty:

było e32 735 automat e34 524td automat, e36 320i , e36 323i perełka ;( automat, e38 740 i automat , e32 735 automat , e39 528i automat :) ,obecnie e39 520 i e39 523i e65 730d individual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zmianie 3 lub 3,5 litrowej rzędówki na inny silnik czeka Cię dużo roboty:

- wiązki elektryczne do sterowania silnikiem

- sterownik silnika

- sprzęgło

- wał napędowy

- chyba most ;)

Tyle co pamiętam... Najlepiej wyjdzie kupić całego rozbitka i przełożyć komplet z jednej budy niż czekać na "efekty i braki" w trakcie pracy.

Obecnie AUDI S4 QUATTRO... do BMW wrócimy na wiosnę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na napewno silnik z całymi kablami i komputetem :) dyfer to zalezy ja mam o przełozeniu 3.91 bez szpery no tak mysle na tym mpower z e34 to jade do ognia i mi załatwi:)
było e32 735 automat e34 524td automat, e36 320i , e36 323i perełka ;( automat, e38 740 i automat , e32 735 automat , e39 528i automat :) ,obecnie e39 520 i e39 523i e65 730d individual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze jade do niego i pytam sie czy ma takie cos :)
było e32 735 automat e34 524td automat, e36 320i , e36 323i perełka ;( automat, e38 740 i automat , e32 735 automat , e39 528i automat :) ,obecnie e39 520 i e39 523i e65 730d individual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, tego bajzlu nie da się przeczytać. W prawie każdym Twoim poście, ktoś prosi Cię o uwagę przy pisaniu, korzystanie ze słownika, itp. Miejże chłopie trochę szacunku dla kolegów z forum, i sprawdź/przeczytaj to co napisałeś przed wysłaniem/zatwierdzeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na napewno silnik z całymi kablami i komputetem :) dyfer to zalezy ja mam o przełozeniu 3.91 bez szpery no tak mysle na tym mpower z e34 to jade do ognia i mi załatwi:)

 

Jak masz automat to masz 3,91 a jak manual to 3,64, Dyfer z M5 ma przełożenie 3,91 tak jak 3.5 w automacie, tyle że jest mocniejszy, A OGIEŃ to zapewne gość od E36 4.0 V8 (Drift Machine)

Będzie Ci potrzebna skrzynia, silnik wiązka, komputer, osprzęt, dyfer wypadało by wymienić, wał może będzie pasował, zależy jakie ma mocowania nowa skrzynia i dyfer. Krótko mówiąc zabawa nie opłacalna nie wiem czy zamkniesz się w 15.000zł,ale za to później mieć taki wozik to jest coś :8)

A i jak piszesz że masz dyfer 3,91 to pewnie masz automat więc czeka Cię jeszcze przeróbka na manual (pedały itd) No Chyba że sobie przełożyłeś do manuala dyfer 3,91 żeby osiągnąć lepsze przyśpieszenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wkocu ktos powiedział co i jak i wybił mi to z głowy :) nieopłaca sie:)

hehe a co do jedej wypowiedzi jednego zioma to te swoje uwagi wsadz sobie do ..............w butów:] :twisted2: :twisted2:

było e32 735 automat e34 524td automat, e36 320i , e36 323i perełka ;( automat, e38 740 i automat , e32 735 automat , e39 528i automat :) ,obecnie e39 520 i e39 523i e65 730d individual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wkocu ktos powiedział co i jak i wybił mi to z głowy :) nieopłaca sie:)

hehe a co do jedej wypowiedzi jednego zioma to te swoje uwagi wsadz sobie do ..............w butów:] :twisted2: :twisted2:

 

wiesz, jak się tam zgadzam z tym"ziomem" bo strasznie się czyta Twój post :duh:

I'm in love, but don't tell my real Love :D Alpina...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a co do jedej wypowiedzi jednego zioma to te swoje uwagi wsadz sobie do ..............w butów:] :twisted2: :twisted2:

Trochę kultury. Nie jesteś u siebie w piaskownicy.

To nie pierwszy Twój post, którego nie da się przeczytać i zrozumieć. Mam nadzieję, że ostatni. :duh:

Trwa ładowanie podpisu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.