Skocz do zawartości

Silnik m20b20 wolny wydech wydech ?


mexykan

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka chcem zrobic w mojej beci wolny wydech czyli rure 2,5 cala od kolektora do wylotu (z kwasowki) i o to pytania:

1.Głosna to wiem, ze bedzie ale czy az tak ?:)

2.Czy wiecej bedzie palic niz na oryginalnym ukladzie wydechowym?

3.Robil to ktos juz ?

4.Nie piscie, ze jestem swir :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumialem, ale chcesz wywalic katalizator, tlumik srodkowy i tlumik koncowy?

 

Kolega z BMW chce zrobic URSUSA, ale co tam Twoje auto.

 

BTW, sprawny masz koncowy tlumik? Chetnie od Ciebie odkupie jak bedziesz sie pozbywal.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorsze osiagi ? przestan...

Jakie "przestań"? Przecież ma rację! Układ wydechowy ma za zadanie nie tylko wyciszać ale i stabilizować przepływ spalin. Układ rur i tłumików zapewnia odpowiednie opory, stabilizuje i dynamizuje przepływ spalin. Wolny wydech może znacznie zwiększyć moc silnika, ale po pierwsze musi być poprzedzony odpowiednimi modyfikacjami silnika pod taki wydech obliczanymi, a po drugie poprawę odczuwa się w zasadzie tylko w górnym zakresie obrotów, czyli tam, gdzie jeździ się w sporcie, a baaaaaaaaardzo rzadko na codzień.

 

A więc tak jak pisze suchyy - jeżeli chcesz zwiększyc osiągi i jeździć dalej to zainwestuj w markowy wydech dedykowany.

 

A jeżeli chcesz ryczeć na pół powiatu powielając stereotypy o właścicielach BMW to śmiało - wolny wydech t najlepsza droga.

Pamiętaj tylko, że przy pierwszej kontroli policyjnej natychmiast stracisz dowód rejestracyjny. Odzyskanie to koszt kompletnego wydechu + przegląd + mandat + bieganina po diagnostach i urzędach.

Podsumowując - markowy wydech dedykowany to tańsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażacie sobie?!

2 litry i 6 cylindrów bez kata i dwóch tłumików?!

W życiu większej głupoty nie widziałem!!

Ma tylko dwa litry i jedyne 12 zaworów ale koniecznie chce mieć 10KM więcej :mad2:

Powiało wsią...a później wytykają palcami takie bawarki co ledwo 130KM na półtorej tony a ryczy i buczy na pół województwa :mad2:

BMW? Bogini Moich Wrażeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest auto do jazdy na codzien !!!!!!!!!!!!!!!! Tylko na tor na codzien mam serie na seryjnych tlumikach a pozatem daj mi namiar na dedykowane tlumiki ja szukalem i nieznalazlem powiedziec latwo a dac namiar to juz cicho !!!!!!! a i pomylilem sie z uzytkowym silnikiem docelowy w ktorym mial byc wolny to m30b35 pozdro Ale chetnie zobacze tez te dedykowane tlumiki do m20b20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.