Skocz do zawartości

Uwaga przy podnoszeniu oryginalnym lewarkiem!


Carlo

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj stała mi sie rzecz straszna a mianowicie przy podnoszeniu auta tym wymyślnym oryginalnym lewarkiem który wklada sie w otwory w progach po wykręceniu korków odgiął mi się próg :cry: Czaicie??

teraz mam próg do roboty :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HE to ja mialem tak ze jak tyl podnosilem orginalnym, to mi sie zgioł przy dole, tam jak jest taki pół okgrąg ktory powoduje najlepszy kat-stabilnosc przy podnoszeniu i auto zjechalo do tylu na podloge dobrze ze mialem ja ustawiona na samym poczatku garazu bo by mi drzwi do garazu poszly jak nic.
Jesli nie masz nic konkretnego do napisania nie pisz nic ! Nie znam sie na mechanice ale che sie poznac :). Prosze o wyrozumialosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ewidentnie ruda poczęstowała się twoim autem ...

widocznie ktoś już grzebał przy tym aucie kiedyś albo jakaś dziura się zrobiła i wody w próg dostał i załatwiło go....

a swoją stroną miałem podobną sytuację kiedyś w maluchu ale jak podnosiłem to czułem że jest coś nie tak i w miarę zareagowałem i opuściłem go a ty nic nie widziałeś i nie słyszałeś że trzeszczy przy podnoszeniu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wczoraj stała mi sie rzecz straszna a mianowicie przy podnoszeniu auta tym wymyślnym oryginalnym lewarkiem który wklada sie w otwory w progach po wykręceniu korków odgiął mi się próg :cry: Czaicie??

teraz mam próg do roboty :(

 

cóż, po prostu próg ci gnije, u mnie podnoszę i nic sie nie dzieje, a u kumpla w każdej tej dziurze ten otwór poszedł do góry, nie można było podnieść auta, co zrobić, nie młode już te nasze autka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.