Skocz do zawartości

centralny zamek


tony h.

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich,

 

u mnie prawdopodobnie jest uszkodzony ktorys z mechanizmow, ale zauwazylem ze jak zamykam centralnie z pilota w trakcie kiedy jedne z drzwi sa otworte np kierowcy to zamek nie odbija tzn zamyka na raz, nastepnie zamykam te drzwi ktore byly otwarte podczas zamykania cetralnym z pilota i tak wlasnie sobie radze poniewaz nie wiem jak sie zabrac do wyszukiwania przyczyny zamykania na dwa razy, gdyż opcji jak widze jest bardzo duzo.pewnie mnie to nie ominie.

 

co o tym sądziecie ??

 

pozdro

 

Danny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie. W w waszych przypadkach, to było przebicie do masy lub zwarcie dwóch żył, czy przerwanie przewodu. Jako elektrykowi ułatwi mi to szukanie awarii.

 

Pozdrawiam

 

W moim przypadku to było rzemiosło domorosłych elektroników... Dwa immobilisery jeden alarm i jeszcze jakieś dwa przekaźniki licho wie od czego.... Wywaliłem to wszystko hurtem (ok 100metrów kabla w sumie) i auto nie dość że nie ma problemu z zamkami światełkiem i innymi bajerami to jeszcze zaczeło jakoś lepiej śmigać... Myśle, że gubiło jakiś prąd na immo

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pytałem w innym temacie ale bez odezwu, wiec pisze tez tutaj...

 

Nie dziala w ogole centralny, takiego juz kupilem. Mialem jechac z tym do flachowca ale postanowilem przed tym poradzic sie was na forum.

Wersja bez pilota, bez alarmu. Centralny w ogole nie reaguje jak by go nie bylo... siłowniki są.

 

Od czego zaczac szukanie usterki :?:

B. prosze o PoMoC! :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc u mnie sprawa wygląda tak, że w jednych drzwiach rygiel czasami się zamyka, czasami nie. Wszystko chodzi dopiero na 2 razy. W bagażniku zauważyłem, że mruga mi światło przy otwieraniu klapy. Muszę sprawdzić kable.

 

Pytanie. Jak zdemontować tapicerkę drzwi przednich? Jest na zatrzaski czy jak? Łatwo powinno zejść? Nie chce nic połamać.

http://img530.imageshack.us/img530/7382/bmwx3wd9.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
ja mam taki problem otóż centralny działa tylko jak otwieram z kluczyka z pilota nie czujniki sprawdzałem sa dobre, ciekawy jestem czy czy to normalne jest bo jak kluczykiem przekrecam w zamku od bagaznika to wszystko sie zamyka ale jak chce otwozyc to tylko bagaznik mi sie otwiera czy tak ma byc???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.