Skocz do zawartości

KUEHLWASSER PRUFEN, pompa wtr. i przepalanie żarówek


maciek802

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

1. Co oznacza komunikat komputera KUEHLWASSER PRUFEN?Nie jest to jak sądzę niski poziom płynu w układzie czy też zbyt wysoka temperatura cieczy.

2. Mam uszkodzoną pompę wtryskową :cry2: .Gdy deliktanie puszczam pedał gazu zaczyna szarpać natomiast przy gwałtownym puszczeniu jedzie płynnie. Poza tym gdy wcisnę gaz delikatnie ponownie pojawia się szarpanie które zanika gdy wciskam gaz do podłogi.Czy znacie może jakiś dobry i przede wszystkim tani serwis pomp gdzies na terenie Polski do którego można wysłać pompę a następnie już naprawioną wmontować?

3. Przepalają mi się żarówki w tylnych lampach. W sumie mam BMW od 2 miesiecy i juz wymieniłem 3 żarówki.Albo to zbieg okoliczności albo też coś się dzieje z układem elektrycznym

:( .

Bardzo prosze o pomoc :modlitwa:

Pozdrawiam wszytskich użytkowników najlepszej marki samochodów:-)

Maciek

BMW 525 TDS 1997 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
jeśłi nastawnik to przedewszystkim zła dawka startowa na rozgrzanym silniku. Objaw ciężkiego palenia na ciepłym. Kolejne objaw to falowanie obrotami podczas obciążania silnika np elektrycznym (załączenie podgrzewania tylnej szyby) No i w końcu objaw trzeci gaśnięcie silnika. W Twoim przypadku przyjrzałbym się najpierw dwumasowi. Gdybyś miał automat i by drgała i dziwnie pracowała to bym obstawiał nastawnik ale tu... Sprawdz dwumas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.