Skocz do zawartości

Kupować czy nie Kupować oto jest pytanie????


Maki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Maki znalazłem coś takiego!! Na pierwszy rzut oka wygląda ładnie, ale troche cena niska więc niewiadomo czy wszystko tam gra, ale może warto by było zadzwonić i się zorientować i poprosić o więcej lepszej jakości zdjęć - bo normalnie sam ją kupie!! Oto link:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4508843

Pozdrawiam.

BMW i tylko BMW!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne auto i bardzo dobra cena!

Aż podejrzanie przyjemne to ogłoszenie.... :twisted:

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no łakomy kąsek robi80 ta cena faktycznie troche za niska ale ciekawe ciekawe.

Niestety u mnie sytuacja na razie wyglada tak że nie mam pieniędzy żeby od tak wyłozyc musiałbym najpierw sprzedać golfa i troche dorobic bo na dzień dzisiejszy to brakuje mi jakieś 1000zł.(wiem że w temacie napisałem że mam do wydania 6 tyś ale to kwota jaką mam w planie wyłożyć a nie jaką posiadam na teraz) :( :cry2:

Tak więc kupuj i niech ci służy, jak coś to odkupie od ciebie :roll2:

Po za tym to wersja is i troche sie boje kosztów części zamiennych, gazu nie założe bo szkoda silnika a na benzynie bym nie dał rady(choć wiem że spalanie jest całkiem przyzwoite)ale nie mam jeszcze stałego dochodu i żeruje na rodzicach :) a przy is-ie w porównaniu do golfa to by musieli wydać 15zł więcej na każde 100km a to nie mało przynajmniej dla mich starych...

Pozdrawiam i życze udanego zakupu :cool2:

 

P.S robi80 wrazie jak kupisz to podziel sie wrażeniami :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

To jest moj pierwszy post wiec powiem 3 słowa o sobie:)

 

Bmw którym mam zaszczyt jezdzić nie należy niestety do mnie a do mojego ojca:( no ale lejemy do niej mniej wiecej po połowie, wymiany płynów ustrojowych - ewentualne naprawy itp staram sie opłacać też chociaż w połowie.

 

Ale do rzeczy.. pytanie ile Twoj golf miał Koników? Nie szalej z przesiadaniem się do zbyt mocnych BMek... wydaje mi sie ze Isk-a wystarczy w zupełności żeby odczuć znaczna róznice. I pytanie po co kupujesz BMW? Bo jeśli do driftów.. Szpanu pod dyskoteką.. to ci nie pomoge. Jestem młody -mam 20 lat - z twojego opisu wnioskuje że masz pewnie niewiele wiecej ode mnie. Dla mnie 90koni w tylnym napedzie ojca 316 (m10) to wystarczająco... (pewnie za chwile polecą opinie że BMW <100KM to nie BMW :( )a nawet nadto. Ale pewnie do wyścigów to to bedzie mało.. Wszystko zależy od tego czego od bmw oczekujesz.

 

Kilka fotek - poza obrotomierzem(dołożonym) i malowanym pod kolor nadwozia tylnym zderzakiem(wypadek) to wygląda chyba jak oryginał:)

 

http://images34.fotosik.pl/159/59f4e72fa3c8769em.jpghttp://images32.fotosik.pl/159/5346313329c22d29m.jpghttp://images30.fotosik.pl/167/51e14d51b734d64em.jpghttp://images29.fotosik.pl/166/bf1d060ed256ae2em.jpghttp://images28.fotosik.pl/167/321af09a9626852am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie za chwile polecą opinie że BMW <100KM to nie BMW :(

 

Kazde BMW to BMW a inne opinie to albo kolezenskie przepychanki albo przejaw glupoty wiec spoko, nie masz sie czym przejmowac :) Wczoraj jezdzilem swoja 316i z wlascicielem 320, wcale sie nie uskarzal na dynamike mojego pojazdu, wrecz przeciwnie byl mile zaskoczony wiec nie widze powodow bym mial miec kompleksy :) Uwazam ze szacunku do tylnego napedu warto sie uczyc na 316i bo i w niej zdazaja sie sytuacje mocno przekraczajace swobodnie rozumiane u nas bezpieczenstwo, tym bardziej jak sie ma 20 lat i w okolicach, ja mam 24 i ciesze sie ze mam 316i bo nic glupiego mi do glowy nie przychodzi a jak chce wcisnac to 316i tez pojedzie w zwiazku z tym moge zrozumiec wlasciciela 325 (czy wlasciciela "smoka" innej marki) ktory moze narzekac na 316i ale nie rozumiem kogos kto nigdy nie mial BMW i mowi ze 316i mu za malo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maki napisał:

No no łakomy kąsek robi80 ta cena faktycznie troche za niska ale ciekawe ciekawe.

Niestety u mnie sytuacja na razie wyglada tak że nie mam pieniędzy żeby od tak wyłozyc musiałbym najpierw sprzedać golfa i troche dorobic bo na dzień dzisiejszy to brakuje mi jakieś 1000zł.(wiem że w temacie napisałem że mam do wydania 6 tyś ale to kwota jaką mam w planie wyłożyć a nie jaką posiadam na teraz)

Tak więc kupuj i niech ci służy, jak coś to odkupie od ciebie

Po za tym to wersja is i troche sie boje kosztów części zamiennych, gazu nie założe bo szkoda silnika a na benzynie bym nie dał rady(choć wiem że spalanie jest całkiem przyzwoite)ale nie mam jeszcze stałego dochodu i żeruje na rodzicach a przy is-ie w porównaniu do golfa to by musieli wydać 15zł więcej na każde 100km a to nie mało przynajmniej dla mich starych...

Pozdrawiam i życze udanego zakupu

 

P.S robi80 wrazie jak kupisz to podziel sie wrażeniami

Z tym kupnem to był taki żarcik z mojej strony, chociaż nie powiem że bym nie chciał mieć znów E30, bo są to naprawde super autka!! Więc taka moja rada, byś jak najszybciej sprzedał tego golfiacza i szukaj E30, bo wtedy "Radość z Jazdy" i uśmiech na twarzy będzie gwarantowany!!

Pozdrawiam.

BMW i tylko BMW!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cikol - jak miałem z 15-16 lat to taką jak twoja 316i podróżowałem miedzy wsiami polnymi drogami a jak poniosło to asfaltem :mrgreen: . Totalny odlot. A gadanie kozaków o pojemności kto ma szybsze auto to nasuwa mi się coś co powiedział śp. Colin McRae:

" Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców.."

i tego sie3mam :roll2:

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie! szczególnie witam ciebie cikol :)

Wiem że do autek spod "Biało niebieskiego śmigła" (jak to mówią redaktorzy motoryzacyjni :mrgreen: ) trzeba mieć duży respekt.

Ale cikol sprawa ma sie tak: musze założyć gaz a to zawsze odejmie pare koni i dlatego myśle o 1,8 albo 2.0 ale broń Boże nic więcej :roll2: chce jeszcze troche pożyć :twisted2: ,1,8 is też jak dla początkującego kierowce tylno napędówki to za mocne autko.

O Driftach to se na razie moge pomarzyć chyba że ktoś wymyśli konkurencje kto skosi najwięcej drzew :mrgreen:

Na dyskoteki za często nie chodze więc to autko nie dla szpanu tylko dla własnej satysfakcji i radości (z miłości do marki :cool2: )

Aha a mój golfik ma 75KM i powiem ci że jak jade sam to naprawde daje rade ale jak sie załaduje 2 ludzi to juz sie robi bida.....

Pozdrawiam :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

316i po zagazowaniu w zaleznosci od jakosci instalacji powinno miec 85-90KM a to zawsze wiecej niz golf :) Sekwencja utrzyma w zasadzie parametry fabryczne, trzeba tez wziac tu pod uwage zuzycie silnika... Ja mam zagazowane 316i tyle ze M43 a jak jezdzi pisalem we wczesniejszych postach... Szkoda ze jestes z dalsza bo przewiozlbym Cie i sam bys widzial jak jedzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dyskoteki za często nie chodze więc to autko nie dla szpanu

szpanować pod disko to mozesz sobie jakąś ładną w miare nową bunią a nie takim czymś :P

 

p.s.

pewnie znowu napiszesz ze sie czepiam :twisted2:

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiem ci ze nawet nie bo cos w tym jest :twisted2:

ale tak na prawde to o tym szpanowaniu to ja nie mówiłem tylko odpowidziałem koledze że to autko własnie nie dla szpanu tylko dla własnej satysfakcji

a w ogóle to puszcze to w nie pamięć :wink:

Pozdrawiam :cool2:

 

P.S "tym czymś" jak byś to ładnie odstawił to mógłbyś zrobić większe wrażenie niż "jakąś ładną w miare nową bunią " ale to może subiektywna opinia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cikol takie zejścia z tematu to standart :D przyzwyczaisz sie :roll2: ...

 

Co do twojego pytania to powiem ci tak: jetem zdecydowany że chce sobie kupić E30(chyba jednak pomyśle też o tej 316) ale kiedy nadejdzie ta piękna chwila..... :?: Jak do zbieram troche kasy(eh ta szara rzeczywistość)

Ale przed samym zakupem nie martw sie na pewno was powiadomie :D

 

Pozdrowienia :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiem ci ze nawet nie bo cos w tym jest :twisted2:

ale tak na prawde to o tym szpanowaniu to ja nie mówiłem tylko odpowidziałem koledze że to autko własnie nie dla szpanu tylko dla własnej satysfakcji

a w ogóle to puszcze to w nie pamięć :wink:

Pozdrawiam :cool2:

 

P.S "tym czymś" jak byś to ładnie odstawił to mógłbyś zrobić większe wrażenie niż "jakąś ładną w miare nową bunią " ale to może subiektywna opinia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozesz usunac post poprzez uzycie malego kwadracika z "x" w prawym gornym rogu posta ktory chcesz usunac, tak samo mozesz zmieniac jego tresc poprzez "zmien" (zeby unikac balaganu). BeeMWu, faktycznie czepiasz sie :wink: Zwazywszy ze ladna E30 robi sie takie samo wrazenie jak E36 i osmiele sie stwierdzic ze E46 tez... Dla pasjonata marki kazda ladnie utrzymana bunia spowoduje usmiech na twarzy, a kto by chcial sie popisywac przed fifrokami z dyski, tudziez lachonami?! Nie traktujmy BMW jak przedluzenia... :twisted2: Powodzenia w poszukiwaniach E30!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze kupuj e30tke ;) to autko z dusza :) pod maske wsadzisz praktycznie kazdy silnik ze stajni bmw....bardzo rozwojowe auto i bardzo mocne - robione jeszcze w epoce kiedy auta byly robione ze stali a nie z plastiku takze latwo ja utrzymac w dobrym stanie (konserwacja itp)...

 

Pod wzgledem prowadzenia sie to jest to bajka - lekko nadsterowne autko latwe do opanowania - przy 2.5 litrowym silniku mozna juz troche polatac bokami bo mocy jest w sam raz.

 

Koszty utrzymania znikome - wiekszosc czesci dostepnych w ASO w bdb cenach i takie polecam bo na tanich podrobkach nie mozna sie skupiac bo bedziesz co chwile cos wymienial.

 

Ogolnie e30tkami latam od 7 lat (3 egemplarze), jezeli masz chociaz minimalne pojecie o mechanice to wszytsko zrobisz w autku sam.

 

Pozdrawiam..

Lubię BMW - od 15 lat...trochę ich ujeżdzałem

Teraz pora na AMG :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.