Skocz do zawartości

Czym i jak podkleić ???


Areek

Rekomendowane odpowiedzi

jesli nie jest ci szkoda paru zlotych to u tapicera samochodowego odklejaja i przyklejaja profesjonalnie za okolo 60 zl

 

Wszystko ładnie tylko żeby tapicer mógł dobrze nakleić podsufitkę to musi być ona wyciągnięta z samochodu - co już nie jest takie proste.

 

 

Ja polecam klej szewski - nie robi takich plam i nie śmierdzi jak butapren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem. Rozwiązałem go wymieniając całą podsufitkę. Niestety u mnie 2/3 materiału odeszło i mimo podklejenia dobrym klejem tapicerskim to podsufitka nie wyglądała już tak okazale (za dużo wykruszyło się pianki). Jeżeli odchodzą ci małe fragmenty to zakup sobie klej (Ja używałem kleju w spreju firmy Normfest) i zacznij dzialać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety zdemontowalem podsufitke i delikatnie ja chcialem podoklejac w domu ale, troche mi nie wyszlo i pare takich plamek od kleju jest... :/

 

Ale na wiosne bede dawal do obszycie na nowo, slupki i podsufitke :)

Bardzo Mądry Wybór :)

-OO=[][]=OO-


Nie sztuka zabić muche przednią szybą :)

Sztuka zrobić to boczną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie tylko żeby tapicer mógł dobrze nakleić podsufitkę to musi być ona wyciągnięta z samochodu - co już nie jest takie proste.

 

 

nie zgodze sie z Toba ja swoja podsufitke wyciagalem 2 razy i jest to banalnie proste odkrecasz raczki, przeciwsloneczniki (czy jak to sie tam nazywa) i ewentualnie obicie tylnych slupkow to ze swiatelkami i ostroznie wyciagasz podsufitke warto sprobowac i oddac ja komus kto zrobi to na cacy bo takie doklejanie wydaje mi sie nie najlepszym pomyslem polecam sprobowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgodze sie z Toba ja swoja podsufitke wyciagalem 2 razy i jest to banalnie proste ............

 

Kolego tylko zauważ, że są różnne typy nadwozia - o ile kompakt ma otwieraną całą tylko klapę, coupe ma połączenie z przedziałem bagazowym (brak blachy za siedzeniami) o tyle w sedanie wyciągnąc podsufitkę jest trochę ciężej.

 

Poza tym jeśli dopiero ,,zaczęła się odklejać,, tak jak napisał kolega na samej górze - to nie warto wyciągać całości aby podkleić w kilku punktach - jak przypuszczam w przedniej częsci podsufitki (koło lusterka oraz przy połączeniu z szybą).

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.