Skocz do zawartości

Trudny wybór


Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić felgi z oponami zastanawiam się nad 205/50/17 bądź 205/55/16 wolałbym 17stki ze względu na lepszą prezencję ale jak myślicie będzie jeszcze w miare komfortowo na tym zestawie ?? czy lepiej wziąść 16stki. ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 to w sumie kompromis w pewnym rodzaju... minimalnie wyczuwalna roznica, na 17 juz troche bardziej. 16 jak dla mnie nie sa 'standardem'.

To takie cos po srodku niczego ;)

Ja bym bral 17 albo zostal przy 15 bo nic pomiedzy nie ma sensu, wygladem nic nie zyskasz na 16, w bm nawet 17 to malo...

Masz juz jakis model ktory wiesz ze chcesz, czy narazie przymiarki tylko?

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie chcialbym cos takiego kupic, albo uzywany oryginal z 17, ale nie chce skrzywic na 1 lepszej dziurze, musialbym wiedziec od kogos kto na czyms takim jezdzi ze sie nie krzywia.

Mial ktokolwiek przyjemnosc z takimi 'podrobami' z allegro i moze cos o nich powiedziec, czy tylko ladnie wygladaja do 1 dziury i kasa wyrzucona w bloto?

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o felgi z allegro to interesowałem się tymi:

http://moto.allegro.pl/item306517245_nowe_bmw_5_7_i_inne_8x17_super_okazja_.html

 

no nie dokładnie tą aukcją ale ten sprzedawca te same felgi oferuje też z ET 40. Kusiła mnie ta 2-letnia gwarancja, więc zapytałem gościa kto jest producentem tych felg i w jakim kraju zostały wyprodukowane, pytałem o ten jeden konkretny model. Odpowiedział mi tak:

 

Mamy felgi tylko z dwóch źródeł których nie zamierzam Pani/Panu ujawniać (proszę o wyrozumiałość już różni ludzie z konkurencji robili podchody).

 

Kontynuując to mamy felgi tylko włoskie i niemieckie (żadne chiny). O jakości mogą świadczyć nasze komentarze. Proszę tylko nie pytać które są lepsze bo tych producentów szukaliśmy prawie rok i jesteśmy z obu bardzo zadowolenie. Żadnych reklamacji !!

No to pytam gościa drugi raz JAK nazywa się ten producent to mi gość odpisuje:

 

No więc odpowiedziałem

 

Albo germany albo italy !

 

Co mam jeszcze napisać??

Bez odbioru :lol:

 

Za minimalnie większe pieniądze kupię sobie felgi markowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli mogę coś doradzić - oryginalne BMW bez tzw. "przeszłości", co stosunkowo łatwo rozpoznać, lub konkretnych tunerów, np. Ac Schnitzer, (sam jeżdżę na takich z 1993 roku i mimo tego że poprzedni właściciele dali im nieźle "czadu", są całkiem przyzwoite - pamiętajmy że produkowała je wtedy firma OZ - nie wiem jak jest teraz, a OZ to jest OZ i niech ktoś powie że to marna makaronia :D ). Zresztą, firmowe pięcioramienne, na których jeżdżę w zimie (klasyczne z E34) też były wyprodukowane w Italii i pastowane razem z budą, nawet zimy się nie boją ( nie zauważam żadnych, jakichkolwiek oznak korozji, ubytków itp.) Reasumując, oryginalna felga BMW, to konkretny stop oraz lakiery i to naprawdę wychodzi podczas eksploatacji, nawet w przypadku ubytków w zimie sól może "nagwizdać" podczas gdy u innych producentów sypie się "biały proszek" i o estetyce nie wspomnę. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do tematu,

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=311952260

napaliłem się bardzo, a tu w Waszych opisach "Zonk"

Szukałem w Poznaniu na giełdzie, na allegro i specjalnie nic nie wpadło mi w oko.

Ciekawe czy ktoś konkretnie wtopił na takich felgach???

 

Watpie zeby ktos z forum kupił takie cos, wiec nie licz na jakies opinie, po cenie mozna stwierdzic ze to niezbyt trwałe felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dołączam do tematu,

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=311952260

napaliłem się bardzo, a tu w Waszych opisach "Zonk"

Szukałem w Poznaniu na giełdzie, na allegro i specjalnie nic nie wpadło mi w oko.

Ciekawe czy ktoś konkretnie wtopił na takich felgach???

 

Watpie zeby ktos z forum kupił takie cos, wiec nie licz na jakies opinie, po cenie mozna stwierdzic ze to niezbyt trwałe felgi.

 

raczej nie trwałe a poza tym brzydkie wg mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do tematu,

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=311952260

napaliłem się bardzo, a tu w Waszych opisach "Zonk"

Szukałem w Poznaniu na giełdzie, na allegro i specjalnie nic nie wpadło mi w oko.

Ciekawe czy ktoś konkretnie wtopił na takich felgach???

Wtopił i to nie jeden , może nie tu ale na grupie Audi na jakiej siedziałem 2 lata , to plastelina a nie porządny stop AL , nie potrzeba dziury żeby je uszkodzić , nawet nie wiesz gdzie i kiedy to się stanie , zawsze tanie = do kitu :mrgreen: osobiście jak bym kupował , może będę , poszukam uzywek oryginalnych za ok 2,5-s kzł bo to i tak cenowo OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.