Skocz do zawartości

BMW e36 318IS sekwencja stag 300 Ma ktoś może? jakie wrażeni


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie sekwencji STAG 300 do BMW e36 318is. Czy ma ktoś może samochód z tym silnikiem lub betke ze stagiem?? jak to się sprawuje, i ile by na tym palił?? Jako taki wątek poboczny jeszcze sie może zapytam, czy IS będzie chodził na gazie II gen.?? bo tego moge mieć kompletnie za darmo, a nawet stag to 2500 pln, tyle że bez sekwencji nie chciałbym rozwalić ISa bo nowy silnik to też 2500pln... Proszę o rady doświadczonych użytkowników :)
Części używane do E36 i E38 !!! TANIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiga bez najmniejszego problemu na stagu kumplowi zakładałem jakiś rok temu i tyle słyszałem o jego instalacji i jego aucie :cool2:

Ostatnio po 20 tysiacach sie ocknoł, ze może by jakiś przeglad zrobic czy cos ?

Wiec wymieniłem mu filtry i podpiołem pod laptopa

Parametry pracy po 20 tys idealne mapa idealna spalanie to przy jego butowaniu po mieście 14,5 L ale daje w palnik non stop a na trasie coś koło 10-11L oczywiście pomijajac przepisowa predkość

I potwerdziło sie to co zawsze powtarzam , ze mały silnik w cieżkim aucie pali duzo gdy chcemy dynamicznie śmigać

 

natomiast 18 is w e30 po miescie przy średnio-dynamicznej nie emeryckiej jeździe spala 10-10,5 i tez nie ma z tym autkiem problemu pomimo przebiegu ponad 250tyś (na liczniku oczywiście)

Wczoraj zagazowałem e39 2,8L na STAG-u i zero róznicy Pb/LPG

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Śmiga bez najmniejszego problemu na stagu kumplowi zakładałem jakiś rok temu i tyle słyszałem o jego instalacji i jego aucie :cool2:

Ostatnio po 20 tysiacach sie ocknoł, ze może by jakiś przeglad zrobic czy cos ?

Wiec wymieniłem mu filtry i podpiołem pod laptopa

Parametry pracy po 20 tys idealne mapa idealna spalanie to przy jego butowaniu po mieście 14,5 L ale daje w palnik non stop a na trasie coś koło 10-11L oczywiście pomijajac przepisowa predkość

I potwerdziło sie to co zawsze powtarzam , ze mały silnik w cieżkim aucie pali duzo gdy chcemy dynamicznie śmigać

 

natomiast 18 is w e30 po miescie przy średnio-dynamicznej nie emeryckiej jeździe spala 10-10,5 i tez nie ma z tym autkiem problemu pomimo przebiegu ponad 250tyś (na liczniku oczywiście)

Wczoraj zagazowałem e39 2,8L na STAG-u i zero róznicy Pb/LPG

 

:mrgreen:

 

 

kuźwa troche daleko mieszkamy od siebie bo wpadł bym do ciebie zagazowac swoja beske to tylko 1.8 m40 ale chce własnie wrzuciic sekwencje i to ma byc STAG 300 ale boje sie oddac partaczom aby sie na niej uczyli i mieć później problemy wolałbym dac do roboty w dobre rece jaki koszt u Ciebie instalki stag 300 ze wszystkim? z góry dzieki za odpowiedź

BAYERISCHE MOTOREN WERKE

"To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy."

Oliver Hessmann

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ostrołęce koleżanka zakładała sekwencję do 520 e34 i dziala bez zarzutu jak chcesz to mogę podać Ci numer telefonu.

Pozdrawiam,

 

 

jeszcze około miesiąca bede za granicą, ale jesli mogłbys meila albo nr gg podac to mógłbym wysłać wiadomość do tej osoby z góry dziekuje!!

BAYERISCHE MOTOREN WERKE

"To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy."

Oliver Hessmann

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze około miesiąca bede za granicą, ale jesli mogłbys meila albo nr gg podac to mógłbym wysłać wiadomość do tej osoby z góry dziekuje!!

 

Mam tylko numer na komórkę 602 359 587 nie wiem czy jeszcze aktualny, ale raczej takie firmy nie zmieniają często numerów (we wrześniu ostatnio dzwonilem do niego)

Kamil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.