Skocz do zawartości

Co powiecie o tym BMW warto za tą cenę??


Rekomendowane odpowiedzi

albo te zdjecia są takiej jakości albo środek ma nieźle dojechany-wytarta nieźle kiero i jakieś plamy na fotelach :roll:

troche lipa jak na 95 bo nawet szyb elektrycznych nie ma :x

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się ... właśnie też mi się to w oczy rzuciło... a właśnie czy silniki 1.6 są wytrzymałe w e36 czy lepiej 1.8 a może szukać jakiejś 6-cylindrówki :D szukam głownie compactu raz jechałem 1.6 i nawet ładnie się zbierała ale jak z awaryjnością??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz jechałem 1.6 i nawet ładnie się zbierała

 

:mrgreen: Jakim trzeba było jeździć wcześniej autem, żeby to powiedzieć? :cool2:

 

Pomiędzy 1.8 a 1.6 jest OGROMNA różnica w osiągach. Koszty utrzymania bardzo podobne. Jeśli 1.6 Ci odpowiadało to sądzę, że z 1.8 byłbyś bardzo zadowolony. Powyżej jest już R6 2.5, jasne że warto takiej szukać, ale koszta utrzymania i zakupu większe, szczególnie to pierwsze o dużo. Określ na co Cię stać i jak lubisz jeździć.

Edytowane przez Combi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak jechałem e34 z 192km pod maską i powiem szczerze że to troszkę za duzo... najpierw chciałbym nabrać wprawy z tylnym napędem... a 1.6 no chodzi głównie też o zużycie paliwa... bo jakoś nie jestem zwolennikiem gazu i co benzyna to benzyna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli było to dla Ciebie za duzo to w 2.5 (170KM) w Compact będziesz musiał przygotować się na jeszcze większe doznania, bo ten jest jeszcze dynamiczniejszy niż 2.5 (192KM) w E34. Pamiętam jednak jak pierwszy raz przejechałem się moim E36 325 mając wcześniej nieco wolniejsze przednionapędowe autko. Na początku też było trudno, tym bardziej że "trójka" nie posiadała choćby ASRu, ale po kilku tygodniach ciągłego jeżdżenia nie zamieniłbym nowego nabytku na nic innego.

Jeśli patrzysz na spalanie i nie chcesz zakladać gazu DUŻO lepszym jednak rozwiązaniem będzie 1.8 w Compact. Jest nawet dynamiczny w tym nadwoziu, a spala DUŻO mniej niż 2.5. Koszty serwisu też mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie... nie szukam 2.5 ani 2.0...:) spokojnie ja studiuje(zjadło by mnie to:P) chociaż fajnie byłoby mieć takie serduszko w beemce:) szukam 1.6 albo 1.8 no 1.6 jest więcej i jak czytałem nie są mocno zjeżdżone....

Może tak szukam compacta bo nie potrzebuje większego wozu...(jak narazie:P) silnik 1.6, lub 1.8 bo nie są palwożerne i teraz problem na co zwracać uwagę i który silnik lepszy... dodam że chciałbym wydać do 2000euro bez opłat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jeśli nie ma sie za dużo do przeznaczenia na paliwko to już sam wybór BMW jest wyzwaniem, a taki z silnikiem R6 byłby porównywalny do przespania sesji. :wink:

 

Jeśli masz do przeznaczenia 2000 euro + opłaty to zapomnij zarówno o 1.6 i 1.8 - kupisz śmietnik.

Edytowane przez Combi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego czego naprawdę szukasz.

Jeśli poszukujesz auta o wiarę umiarkowanym spalaniu i nie potrzebujesz astronomicznej mocy to silnik 1,6 będzie na początek wystarczający.

http://img155.imageshack.us/img155/5220/bkptouring350x100avatarzt8.gif

_________________

http://images.spritmonitor.de/239085_5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.