Skocz do zawartości

Bezsens-pewnie post bedzie usuniety albo zamkniety Pilne


Lego

Rekomendowane odpowiedzi

Skończcie proszę już tę dyskusję. Nic ona nie wnosi do Forum, a zajmuje miejsce ;P

 

Od jakiegoś czasu widzę, że za sobą nie przepadacie, ale to nie znaczy, że musicie sobie dawać publicznie "po razie" i udowadniać nawzajem, że nie jesteście wielbłądami. Postarajcie się Ignorować, skoro nie możecie razem współżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od jakiegoś czasu widzę, że za sobą nie przepadacie...

A to dziwne, gdyż do dnia dzisiejszego osobiście nie napisałem żadnego postu, który choć po części świadczyłby o mojej niechęci do GR'a. Powiem więcej... chyba nawet nie wdawałem się z nim w żadne dłuższe dyskusje. Dziś po raz pierwszy napisałem publicznie co mi się podoba a co nie. I nie miałem na celu oczernianie żadnej konkretnej osoby, a jedynie krytyke tego, co nie przypadło mi do gustu.

 

No... chyba że masz na myśli ewentualne posty GR'a na forum, do którego nie mam dostępu. O tym nic mi nie wiadomo aczkolwiek w końcu nie mogę czytać co kto (i czy w ogóle) na mnie tam wypisuje.

Obecnie, po 10 latach przerwy (!): E85 Z4 3.0i R6 M54 '03 + LPG

We wspomnieniach: E32 740i V8 M60 '93 oraz E34 520i R6 M20 '90 + LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Nieprawda. W oryginale pierwsza część wypowiedzi była bardziej lakoniczna i dużo bardziej "dosadna", bynajmniej w moim odczuciu. Drugiego cytatu i odpowiedzi pod nim nie było w ogóle.

Nie masz racji, niestety.

Ale nie będę się sprzeczał na temat edycji mojego posta, bo widzę, że wiesz lepiej... :mad2:

 

Od jakiegoś czasu widzę, że za sobą nie przepadacie...

A to dziwne, gdyż do dnia dzisiejszego osobiście nie napisałem żadnego postu, który choć po części świadczyłby o mojej niechęci do GR'a.

I ja też tego tak nie widzę :wink:

Chyba kessey nadinterpretował :wink:

 

No... chyba że masz na myśli ewentualne posty GR'a na forum, do którego nie mam dostępu. O tym nic mi nie wiadomo aczkolwiek w końcu nie mogę czytać co kto (i czy w ogóle) na mnie tam wypisuje.

A to już jest po prostu niesmaczne :?

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już jest po prostu niesmaczne :?

Przepraszam, jesli Cie urazilem ale jak inaczej miałem się odnieść do opinii kessey'a o tym, że od dłuższego czasu sie nie lubimy? Jeżeli miałby tak być, to tylko z powodu postów, do których nie mam dostępu, bo na forum ogólnodostępnym nic takiego nie miało miejsca.

 

A w ogóle proponuje EOT. Każdy już chyba powiedział,m co miał do powiedzenia i czas życ dalej, w przyjaźni i zrozumieniu mam nadzieje.

Obecnie, po 10 latach przerwy (!): E85 Z4 3.0i R6 M54 '03 + LPG

We wspomnieniach: E32 740i V8 M60 '93 oraz E34 520i R6 M20 '90 + LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak pochować armaty?

Po co pisać co nas rózni.

Pewnie większość z nas trafiła na forum ze wzgledu na swą pasje - BMW

Chcemy aby kierowców BMW postrzegano jako przyzwoitych ludzi, kochamy swe samochody - nie dzielmy się więc tylko trzymajmy razem!

 

:handshake: :handshake: :handshake:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, jesli Cie urazilem ale jak inaczej miałem się odnieść do opinii kessey'a o tym, że od dłuższego czasu sie nie lubimy? Jeżeli miałby tak być, to tylko z powodu postów, do których nie mam dostępu, bo na forum ogólnodostępnym nic takiego nie miało miejsca.

 

Saintman nie wkładaj, proszę, w moje wypowiedzi słów, których nie powiedziałem :twisted: .

Zapewniam Cię, że w części dla Członków Klubu nie zajmujemy się "obgadywaniem" Forumowiczów.

 

Dla przypomnienia, ostatni raz wchodziliście w bardzo podobny ton przy okazji tematu jazdy na światłach przeciwmgłowych (halogenach), ale pewnie Wy wiecie lepiej :norty:

Edytowane przez Anonymous
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Przepraszam, jesli Cie urazilem ale jak inaczej miałem się odnieść do opinii kessey'a o tym, że od dłuższego czasu sie nie lubimy? Jeżeli miałby tak być, to tylko z powodu postów, do których nie mam dostępu, bo na forum ogólnodostępnym nic takiego nie miało miejsca.

Luzik :cool2:

Ja się z zasady nie obrażam na "internetowych znajomych", bo jak się pisze, a nie rozmawia :arrow: to dochodzi do nieporozumień...

 

Dla jasności - na zamkniętych częściach, tak jak i tu, nikt nikogo nie obmawia za plecami ani nie kieruje postów osobiście. Takie tamaty nie miały by racji bytu...

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Dla przypomnienia, ostatni raz wchodziliście w bardzo podobny ton przy okazji tematu na temat jazdy na światłach przeciwmgłowych (halogenach), ale pewnie Wy wiecie lepiej :norty:

Nie pamiętam już o tym - choć pamiętam jakie mam zdanie o halogenach :mrgreen:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia, ostatni raz wchodziliście w bardzo podobny ton przy okazji tematu jazdy na światłach przeciwmgłowych (halogenach), ale pewnie Wy wiecie lepiej :norty:

I tu mam do Ciebie prośbę. Bardzo prosze abyś odnalazł ten wątek, bo sam jestem ciekawy. Jesteś doświadczonym forumowiczem, więc zajmie Ci to nie więcej niż dwie minutki. Przytoczenie tego wątku powinno raz na zawsze zamknąć niniejszą sprawę, a jeśli masz racje - przyznam się do błędu i przeproszę.

Z góry dziękuję.

Obecnie, po 10 latach przerwy (!): E85 Z4 3.0i R6 M54 '03 + LPG

We wspomnieniach: E32 740i V8 M60 '93 oraz E34 520i R6 M20 '90 + LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu mam do Ciebie prośbę. Bardzo prosze abyś odnalazł ten wątek, bo sam jestem ciekawy. Jesteś doświadczonym forumowiczem, więc zajmie Ci to nie więcej niż dwie minutki. Przytoczenie tego wątku powinno raz na zawsze zamknąć niniejszą sprawę, a jeśli masz racje - przyznam się do błędu i przeproszę.

Z góry dziękuję.

 

Czuję się wywołany do tablicy, więc odpowiadam ;)

Albo nie jestem tak doświadczonym forumowiczem, za jakiego mnie uważasz ;) , albo się pomyliłem (teraz mi się wydaje, że to wielce prawdopodobne) i wątku znaleźć nie mogę. Jęsli Was obraziłem swoimi pomówieniami to przepraszam i proszę o wybaczenie :modlitwa:

Chyba czas zacząć brać jakieś środki wspomagające pamięć i przestać żreć masło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Jęsli Was obraziłem swoimi pomówieniami

Nie wydeje mie sie :wink:

 

Wczoraj znalazłem (ale słabo szukałem, bo mi się nie chciało, a i też nic więcej mi się nie przypominało w tym temacie) tylko jeden wątek.

Ale uznałem, że to nie ten, bo nic w nim nad nikim nie "wisiało" :wink:

 

http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?t=7923&highlight=halogen%2A

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znalazłem (ale słabo szukałem, bo mi się nie chciało, a i też nic więcej mi się nie przypominało w tym temacie) tylko jeden wątek.

Ale uznałem, że to nie ten, bo nic w nim nad nikim nie "wisiało" :wink:

 

http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?t=7923&highlight=halogen%2A

 

Ten i ja znalazłem :) Co prawda też długo nie szukałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomnianego wątku nie mogliście odszukać, gdyz takowy nie istnieje. Nigdy nie wypowiadalem sie szczegolnie na temat halogenow, a juz napewno nigdy nie sprzeczalem sie z GR'em jak i z zadnym innym forumowiczem w tej sprawie. Stąd moja irytacja bezpodstawnymi stwierdzeniami dotyczącemi mojej osoby.

Obecnie, po 10 latach przerwy (!): E85 Z4 3.0i R6 M54 '03 + LPG

We wspomnieniach: E32 740i V8 M60 '93 oraz E34 520i R6 M20 '90 + LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Saintman wypowiadałeś się na temat halogenów właśnie w wątku, który Grzegorz wylinkował :) , ale chyba rzeczywiście pomyliłem Cię z kimś innym jeśli chodzi o kłótnię. Zresztą nie ważne. Jeśli czujesz się dotknięty, to przepraszam. Nie chciałem Cię obrazić :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że nie wypowiadałem się szczególnie na temat halogenów. Rzuciłem jedynie lakoniczną, pojednynczą dygresję. Nigdy w temat na forum sie nie zagłębiałem. To miałem na myśli.

 

Co do naszych "waśni" to oczekuję zadośćuczynienia, najlepiej na moje konto w mBanku, inaczej rozważę możliwość zgłożenia doniesienia do prokuratury :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obecnie, po 10 latach przerwy (!): E85 Z4 3.0i R6 M54 '03 + LPG

We wspomnieniach: E32 740i V8 M60 '93 oraz E34 520i R6 M20 '90 + LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do naszych "waśni" to oczekuję zadośćuczynienia, najlepiej na moje konto w mBanku, inaczej rozważę możliwość zgłożenia doniesienia do prokuratury :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Obawiam się, że nie kupię od Ciebie samochodu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Witam. Udało się przed zamknięciem tematu.

Słucham U2 i pokrewnych klimatów.

 

To niezle, ja tez uwielbiam U2. Dla mnie sa najlepsi. A tak ogolnie to trudno spotkac fana BMW i jednmoczesnie U2 :). Pozdrawiam.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do muzyki w aucie, to polecam przedewszystkim radio. Szczególnie informacje o korkach.:mrgreen: Jeżeli chodzi o czyste dźwięki, to słucham wszystkiego. Z tym, że muzykę dostosowuję do stylu jazdy i nastroju. Od Pink Floyd lub soundtrack'a z filmu 60 sekund, po dobre kawałki transowe, techno, hip-hop. Traktuję muzykę w samochodzie jako istotny dodatek wyposażenia standardowego. Nie wyobrażam sobie auta bez radia, dobrze gdy ma odpowiednie brzmienie. Trzeba przyznać, że nawet najprostsze oryginalne systemy nagłośnienia w BMW (6 kanałowy) brzmią naprawdę nieźle. Szczególnie soprany są wyraziste.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.