Skocz do zawartości

Ile silnik z BMW jest w stanie przejechą km.


PrzemysławB

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi mi o przebieg. ja mam bmw e36 z 91 roku i ma przejechane 312 tys. i teraz nie wiem czy ją sprzedac czy jeszcze zostawić. troche ma przejechane nie ukrywam. ale czy warto trzymac jeszcze ten samochód?? blacharka jest idealna . co o tym sądzicie??

 

90% BMW z lat 90tych ma tyle przebiegu, tyle że któryś z poprzednich właścicieli zrobił sobie korektę z 300 na 150tys, silniki BMW przy odpowiednim traktowaniu dłuuuuuugo pojeżdżą. Przynajmniej masz nie kręcony przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak... tylko wiekszosc z kolegow pisze o silnikach z 6 cylindrami... a to inna historia...

 

ale moge powiedziec tak... mam znajomego handlarza... handluja juz 2 pokolenia... i maja znajomego turka... co jezdzi na taxi 318...

 

twierdzi ze zrobil juz 1000000 km i z dnia na dzien lepej jezdzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko silnik - klikałem ubezpieczenie AC na ten rok, i wycena mojego auta wg autoexperta jest o 5 tysięcy wyższa niż rok temu. Całe BMW im starsze tym lepsze.

 

Wiesz - takie auto z 300 000 przebiegu jest lepsze niż te co mają "150 000", bo ci miało pierdyknąć to pierdykło i zostało wymienione. teraz tylko

jeździć i jeździć. Jak oleju nie bierze i na obroty sie wkreca to co sie martwisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli blacharka jest w super stanie, jak piszesz to co sie martwisz skoro silnik pracuje, kupisz inny samochód niewiadomego pochodzenia i dołożysz do niego 3 razy tyle co wyniesie Cię w przyszłości, o ile będzie potrzebny, ewentualny swap na inny silnik. Wiesz co masz, dbaj o niego. Kumpel miał 316 E36, stwierdził ze ciąłe poprawianie starego motora nie ma sensu, kupił inny ze szrotu z osprzętem za bodaj 600-700zł a stary sprzedał za 400zł ;) I jeszcze mu został cały osprzęt, rozrusznik itp. Auto miało 310tys km jak je sprzedał w zeszłym roku kuzynowi i z tego co wiem to ciągle sobie radzi. Sorki za OT ale mi sie przypomniało :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.