Skocz do zawartości

nadmierne zużycie


RALF-TM

Rekomendowane odpowiedzi

panowie a od którego roku była zmiana kierunków na białe czy to nie ma znaczenia?

jest jakis 100% sposób na odczytanie faktycznego przebiegu bo mi mówili że nie :roll:

dzwoniłem do gościa i on zapiera się (przysięga)że przy liczniku nic nie robił "może włoch....." co do fotela to mówi że ma leona z 200,000km i tez jest poprzecierany "włosi nie dbaja oa auta...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

panowie a od którego roku była zmiana kierunków na białe czy to nie ma znaczenia?

jest jakis 100% sposób na odczytanie faktycznego przebiegu bo mi mówili że nie :roll:

dzwoniłem do gościa i on zapiera się (przysięga)że przy liczniku nic nie robił "może włoch....." co do fotela to mówi że ma leona z 200,000km i tez jest poprzecierany "włosi nie dbaja oa auta...."

 

1. kolory kierunków były białe i pomarańczowe jaki przed i po lifcie więc nie ma to znaczenia,

2. nie ma 100% testu na przebieg, chyba ze ktoś się po drodze pomylił,

jest kilka punktów na które trzeba zwrócić uwagę ale to niczego nie wyklucza i pewności nie daje,

3. jak ktoś się zapiera i w drugim zdaniu mówi ze może Włoch...

to wiesz już co to znaczy,

włosi kręca, klepią i przebijają numery lepiej od nas,

4. bardziej czy też mniej zniszczony fotel może też znaczyć ze jeździła nim np. kobieta o wadze 50 kg a nie chłop 120 kg

nie przywiązywałbym do tego aż takiej wagi choć stanowi to też jakiś tam poglad na sytuacje,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg aktualnych przepisów nie jest juz wymagany dowód rejestracyjny, ani jego kopia poświadczona we włoskim wydziale komunikacji ani ministerstwie. potrzebny Ci bedzie Certificat di prioperta i zaswiadczenie o wyrejestrowaniu we Włoszech. Przerabiałem temat 3 lata temu i nie było łatwo, ale teraz sie ponoc zmieniło na lepsze.
Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć dowód rej włoski czy kazdy inny danego panstwa z którego

pochodzi auto bez tego nie masz szans zarejestrowania wg nowych przepisów :!:

 

Na dzień dzisiejszy auto rej na podstawie dowodu,a nie brifu tak

mi powiedziała pani z wydziału komunikacji... :8)

KUPIĘ przednie krótkie nadkole do E39 Mpakiet.Dziękuje za każde info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć dowód rej włoski czy kazdy inny danego panstwa z którego

pochodzi auto bez tego nie masz szans zarejestrowania wg nowych przepisów :!:

 

Na dzień dzisiejszy auto rej na podstawie dowodu,a nie brifu tak

mi powiedziała pani z wydziału komunikacji... :8)

 

A kiedy pytałeś pani o ten dowód? Przepisy się zmieniły a Pani niech się troszkę w przepisach zorientuje. Wczesniej bez oryginału dowodu lub poswiadczonej kopii się nie dało. Od nowego roku zaszły zmiany.

Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderatorzy

Przecież z VINem wystarczy do ASO podjechać i jeżeli był serwisowany w ASO (nawet kiedykolwiek) to można sprawdzić co było wymieniane i...jaki ma przebieg. Jeżeli np. we wpisach, po 2 latach fura miała 100 tys.km. a po 10 ma 190 tys. to chyba jasne co jest nie tak :shock: . :lol: . Pęknięcie gałki zmiany biegów ...dziwne...chyba ,że Pudzian jeździł :D . Co do przbiegu i przetarć. Moja ma dużo najechane i kierownica straciła tylko mat na skórze, tapicerka nie jest nigdzie przetarta, gałka jak nowa...wprawdzie auto miało 1 właściciela 50 latka (ja jestem 2 gim-trochę młodszym) i było serwisowane do końca jazdy w Niemczech (mam je już 2,5 roku) w jednym ASO BMW. Mam całą historię pojazdu ... 32 strony :lol: Teraz też jest serwisowana też w jednym serwisie.

 

OK.rozpisałem się . A tak btw. to po Włochu auto może być mocno zaniedbane i ...zajeżdzone...ale nie musi.

Pozdrawiam,



Trzastek

BMW Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.