Skocz do zawartości

Co Sadzicie o Tych autach...??


koziol1990

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mozliwosc zakupu samochodu w niemczech... napewno bedzie to bmw seria 5 napewno jakis disel...interesuje mnie bardzo 530d ale znalazlem takze takie... pieniedzmi jakimi dysponuje jest to kwota 15 tys euro... + oplaty w kraju... interesuje mnie samochod z lat 2002 napewno w skorze i nawigacja....przebieg do 150 tys km

 

wkleje pare linkow i ocencie...

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=24817202&tabNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=16%2C17%2C18%2C19%2C20%2C21%2C22%2C23%2C24%2C25%2C26&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2002-01-01&maxPrice=14000&country=DE&features=LEATHER_SEATS&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&maxMileage=150000&grossPrice=false&customerIdsAsString=&categories=Limousine&lang=de&pageNumber=1

 

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=25495700&tabNumber=2&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=16%2C17%2C18%2C19%2C20%2C21%2C22%2C23%2C24%2C25%2C26&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2002-01-01&maxPrice=14000&country=DE&features=LEATHER_SEATS&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&maxMileage=150000&grossPrice=false&customerIdsAsString=&categories=Limousine&lang=de&pageNumber=1

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=26103709&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=16%2C17%2C18%2C19%2C20%2C21%2C22%2C23%2C24%2C25%2C26&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2002-01-01&maxPrice=14000&country=DE&features=LEATHER_SEATS&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&maxMileage=150000&grossPrice=false&customerIdsAsString=&categories=Limousine&lang=de&pageNumber=1

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=25245928&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=16%2C17%2C18%2C19%2C20%2C21%2C22%2C23%2C24%2C25%2C26&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2002-01-01&maxPrice=14000&country=DE&features=LEATHER_SEATS&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&maxMileage=150000&grossPrice=false&customerIdsAsString=&categories=Limousine&lang=de&pageNumber=2

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=25775383&tabNumber=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=16%2C17%2C18%2C19%2C20%2C21%2C22%2C23%2C24%2C25%2C26&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2002-01-01&minPrice=14000&maxPrice=15000&country=DE&features=LEATHER_SEATS&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&maxMileage=150000&grossPrice=false&customerIdsAsString=&categories=Limousine&lang=de&pageNumber=1

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=22237459&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=16%2C17%2C18%2C19%2C20%2C21%2C22%2C23%2C24%2C25%2C26&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2002-01-01&minPrice=14000&maxPrice=15000&country=DE&features=LEATHER_SEATS&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&maxMileage=150000&grossPrice=false&customerIdsAsString=&categories=Limousine&lang=de&pageNumber=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 2002 roku 530d to wg mnie powinien mieć najechane ze 300tys km.

 

Więc co sądzę - może nawet i niektóre fajne ale w przebieg rzędu 112tys km w bądź co bądź ale już 6 letnim samochodzie, który jeździ po niemieckich autostradach, za cenę 12-15tys OJRO - takie rzeczy to raczej w ERZE.

 

Kiedy wy się w końcu nauczycie, że Niemiec nie kupuje diesla po to, żeby postawić go w garażu i na niego patrzeć. Więc przebiegi w tych rocznikach rzędu 150tys km między bajeczki. Zaraz się odezwie masa ludzi, że jak się chce to można wyrwać i takie auto - można ale takich aut jest bardzo mało albo osiągają wysoką cenę.

Przecena jest na samochody powyżej 200tys km. I to nawet jakby było udokumentowane przeglądami w ASO to na takie auto z takim silnikiem na prawdę nie jest dużo.

Ja osobiście wolę widzieć na wyświetlaczu prawdę - 280tys km niż cieszyć oko z 150tys km a w rzeczywistości pewnie ze dwa albo trzy razy tyle.

 

Z MB Automobile bym uważał - mi nie udało się z nimi dojść do porozumienia - może dlatego, że goście nie rozmawiają po angielsku.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 2002 roku 530d to wg mnie powinien mieć najechane ze 300tys km.

 

Więc co sądzę - może nawet i niektóre fajne ale w przebieg rzędu 112tys km w bądź co bądź ale już 6 letnim samochodzie, który jeździ po niemieckich autostradach, za cenę 12-15tys OJRO - takie rzeczy to raczej w ERZE.

 

Kiedy wy się w końcu nauczycie, że Niemiec nie kupuje diesla po to, żeby postawić go w garażu i na niego patrzeć. Więc przebiegi w tych rocznikach rzędu 150tys km między bajeczki.

 

Chlopie, pleciesz jak poparzony. W ciagu 30 sekund moglbym wymienic tylko paru swoich znajomych, ktorzy maja diesle i jezdza tylko do pracy i z powrotem. I przebiegi rzedu 20kkm na rok to dla nich norma.

Niemcy to milosnicy diesli i kupuja je nawet jezeli to de facto sie im nie oplaca. Lepiej nie opowiadaj bajek i nie wprowadzaj ludzi w blad.

pozdrowienia

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 2002 roku 530d to wg mnie powinien mieć najechane ze 300tys km.

 

Więc co sądzę - może nawet i niektóre fajne ale w przebieg rzędu 112tys km w bądź co bądź ale już 6 letnim samochodzie, który jeździ po niemieckich autostradach, za cenę 12-15tys OJRO - takie rzeczy to raczej w ERZE.

 

Kiedy wy się w końcu nauczycie, że Niemiec nie kupuje diesla po to, żeby postawić go w garażu i na niego patrzeć. Więc przebiegi w tych rocznikach rzędu 150tys km między bajeczki. Zaraz się odezwie masa ludzi, że jak się chce to można wyrwać i takie auto - można ale takich aut jest bardzo mało albo osiągają wysoką cenę.

Przecena jest na samochody powyżej 200tys km. I to nawet jakby było udokumentowane przeglądami w ASO to na takie auto z takim silnikiem na prawdę nie jest dużo.

Ja osobiście wolę widzieć na wyświetlaczu prawdę - 280tys km niż cieszyć oko z 150tys km a w rzeczywistości pewnie ze dwa albo trzy razy tyle.

 

Z MB Automobile bym uważał - mi nie udało się z nimi dojść do porozumienia - może dlatego, że goście nie rozmawiają po angielsku.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Te auta w srodku nie wygladaja jak po przebiegu 300 tys. siedzenia po takim przebiegu nie sa takie ladne jak w autach na zdjeciach. Wiec pomysl troche zanim zaczniesz sie madrzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latwiej jest wyrwac 530d z 02-03 z przebiegiem 150-180 tys niz z przebiegiem 300 tys ale tez trzeba zaplacic odpowiednio.Sam mam diesla 320d 99r obecnie przejechane 156 tys.orgi.kupioniony przed 2 laty z przebiegiem 128tys.z komisu przy aso bmw i z pierwszej reki.Wiec latwo policzyc ile km robil poprzedni wlasciciel i ile robie ja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Te auta w srodku nie wygladaja jak po przebiegu 300 tys. siedzenia po takim przebiegu nie sa takie ladne jak w autach na zdjeciach. Wiec pomysl troche zanim zaczniesz sie madrzyc.

 

 

Wszystko zależy kto jak jeździ. Zobacz sobie busy chłopaków którzy jeżdzą po europie. Moge Ci pokazac samochód mający już dużą bańke na zegarach a w środku jak z fabryki.

 

Pozatym zależy od kierowcy. Możesz trafić na jakiegos grubasa, który się wierci. Pozatym zobacz na jakich dystansach jeździ samochód. Jak jest 6 lat i koło 100tyś to raczej nie były to niewiadomo jakie przebiegi wiec gość wsiadał i wysiadał, wsiadał i wysiadał itd...

Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te auta w srodku nie wygladaja jak po przebiegu 300 tys. siedzenia po takim przebiegu nie sa takie ladne jak w autach na zdjeciach. Wiec pomysl troche zanim zaczniesz sie madrzyc.

 

http://img413.imageshack.us/my.php?image=rodekxj2.jpg

 

Masz to nie jest e39 tylko e46 - przebieg.........

 

- właśnie kolego jesteś taki mądry więc jaki przebieg dajesz patrząc na środek tego samochodu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to twoje auto to juz ma pewnie ze 2mln km na liczniku... hehe skoro wychodzisz z zalozenia ze 6 letnie auto powinno miec 300 tys

 

 

szanowny kolego - nie wiem czy zauważyłeś czego dotyczy post.

Nie dotyczy on tego, ile km ma przejechane moje auto - tylko kolega, który założył wątek zapytał co sądzimy o tych samochodach.

Ja mu na to pytanie odpowiedziałem i mam prawo mieć takie zdanie a nie inne - o ile dobrze pamiętam żyjemy w kraju, gdzie za własne zdanie "na razie" nie karają.

Jeśli nie wnosisz nic do wątku - to przynajmniej nie atakuj innych użytkowników forum.

 

I swoje docinki z głupkowatym < hehe > zostaw przed komputerem lub przeczytaj jeszcze raz regulamin - forum to nie miejsce na zaczepki!!!.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 2002 roku 530d to wg mnie powinien mieć najechane ze 300tys km.

 

Więc co sądzę - może nawet i niektóre fajne ale w przebieg rzędu 112tys km w bądź co bądź ale już 6 letnim samochodzie, który jeździ po niemieckich autostradach, za cenę 12-15tys OJRO - takie rzeczy to raczej w ERZE.

 

Kiedy wy się w końcu nauczycie, że Niemiec nie kupuje diesla po to, żeby postawić go w garażu i na niego patrzeć. Więc przebiegi w tych rocznikach rzędu 150tys km między bajeczki. Zaraz się odezwie masa ludzi, że jak się chce to można wyrwać i takie auto - można ale takich aut jest bardzo mało albo osiągają wysoką cenę.

Przecena jest na samochody powyżej 200tys km. I to nawet jakby było udokumentowane przeglądami w ASO to na takie auto z takim silnikiem na prawdę nie jest dużo.

Ja osobiście wolę widzieć na wyświetlaczu prawdę - 280tys km niż cieszyć oko z 150tys km a w rzeczywistości pewnie ze dwa albo trzy razy tyle.

 

Z MB Automobile bym uważał - mi nie udało się z nimi dojść do porozumienia - może dlatego, że goście nie rozmawiają po angielsku.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

 

Popieram kolegę. Chodź nie mówię że nie można kupić Diesla z takim przebiegiem. Napewno jest to bardziej realne jak u nas ale w niemczech korekty liczników są na porządku dziennym. Czasy gdzie u niemca było to przestępstwo dawno się skończyły. A po przebiegu 200-300tyś jeżeli właściciel dbał o auto zużycie skór czy foteli materiałowych będzie znikome gdzie po cofnięciu licznika na 100tyś będzie wygladało wszystko realnie.

 

Dla osób które zaraz będą krytykowały mnie że wydaje mi się że pozjadałem wszystkie rozumy itp chcę powiedzieć że moja wypowiedź ma na celu uświadomienie niektórych osób " jak to działa w niemczech " Nie mówię że wszyscy tak postępują ale napewno duża część... A wiem to bo przez kilka lat zajmowałem się tym..

90r E30 316 i coupe sprzedany

92r E36 318 is coupe sprzedany

91r E32 750 IL sprzedany

88r E32 735 IL sprzedany

92r E32 735 IL sprzedany

93r E34 530 V8 sprzedany

92r E34 525 tds sprzedany

90r E34 535 i obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do meritum, to trochę dużo tych linków, odnoszę wrażenie że wprawdzie auta szukasz ale do kupna jeszcze daleko...jakbyś dał 1-2 auta, to oceny by się posypały a tak tylko dyskusja o przebiegu czyli o wyższości Świąt Wielkiej Nocy nad Świętami Bożego Narodzenia. Skoro tak, to ja się zameldowuję w grupie tych twierdzących że w kilkulatkach przebieg do 150 tkm to rzecz całkiem normalna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię że wszyscy tak postępują ale napewno duża część... A wiem to bo przez kilka lat zajmowałem się tym..

 

Czym? "Korekta" licznikow? :mrgreen:

 

Pewnie, kto kupuje 10letniego strucla od Turka albo od araba albo jakiegos innego podworkowego handlarza, sam sobie jest winny. To, ze transakcja jest na terenie Niemiec, nie znaczy, ze wszystko jest super w porzadku. Jak ktos znajdzie 530d z "super przebiegiem, w super stanie i fullwypasem" i zaplacic 30% ponizej ceny w ASO BMW, a samochod stoi np. u podworkowego handlarza w jakiejs dziadowskiej dzielnicy Hamburga czy Berlina to ja mu mowie, ze jest frajerem, jezeli wierzy, ze to wszystko jest z tym samochodem OK.

Mysle jednak, ze jak kupisz w ASO BMW z Premium Selection i cala historia serwisowa jest latwa do przesledzenia, to nie ma czego sie bac.

 

Czasy gdzie u niemca było to przestępstwo dawno się skończyły

 

To wlasnie jest przestepsto od stosunkowo niedawnego czasu. Kiedys nie bylo to nawet regulowane przez prawo. Ale wtedy jeszcze nie bylo takiego ruchu w biznesie uzywanych samochodow, ten sie zaczal dopiero pare lat temu, kiedy spoleczenstwa w srodkowo-wschodniej Europie (PL; LT, LV, CZ, SK, H itp) zaczely sie bogacic i zamieniac swoje postkomunistyczne szroty na zachodnie samochody uzywane. Wczesniej handlarze uzywanych samochodow w Niemczech pracowali praktycznie tylko na rynku wewnetrzym i takich przekretow nie bylo (albo bylo duzo mniej).

Prawda jest taka-jezeli ktos mysli, ze w Niemczech ludzie sa tak bogaci, ze pozbywaja sie prawie nowych samochodow za pol ceny, to sie grubo myli. Dobrych samochodow bez kreconych licznikow jest w .de cale mnostwo. Tyle, ze trzeba za nie tez dobrze zaplacic.

pozdrowienia

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za mentalność z tym przebiegiem. Kupuję niedługp nowy samochód, od razu chlasnę licznik o 100000 do przodu po co póżniej ktoś ma mi zarzucać, że go cofnąłem. Przecież nikt mi nie uwierzy, że przez np. 2 lata przejechałem tylko 30000k Morał? Panowie kręćmy liczniki do przodu, a nie do tył, mentalności w narodzie nie zmienimy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy kochaja diesle i trzymaja je w garaznu, trzaskaja kilometry benzynami:)

W niemczech 85% diesli z 2002 ma przebieg kolo 250tys. Tak jak ktos wyzej napisal. Dobrze utrzymana tapicerka to i nawet po 300tys bedzie wygladala jak po 60tys. Łudzcie sie ze są diesle z 2000roku z przebiegiem 130tys:)(wyjątki) Smiesza mnie juz te nasze polskie realia. Handlaze nasprowadzali szrotow do Polski porobili smieszne przebiegi i teraz kazdy mysli ze auto z tego roku powinno miec taki niski przegieg:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że jak ktoś się uprze to da rade cofnąć licznik tak żeby nikt nie zauważył. Tylko to wymaga nieco wiecej umiejętności wiec 90% polskich handlarzy tego nie zrobi i jest to do sprawdzenia.

 

Osobiście również nie wierze w cuda że można kupic samochód w dieslu ze śmiesznie małym przebiegiem. Tylko spójrzcie na to inaczej. Przebieg jeszcze o niczym nie świadczy, bo jak ktoś dba o samochód to nawet auto sprzed 20 lat bedzie w lepszym stanie niż niektóre dwulatki. Nawet tapicerke można zmienic.

 

Mówicie ze za dobre auto z zadbanym przebiegiem trzeba dać jakies 3-4 tys ojro wiecej niż tyle ile ja bym chciał ( obecnie mam upatrzony egz za 35) Tylko popatrzcie. Jak jest zadbany silnik to reszta juz z górki, wymiana kierownicy, i zmiana kilku elementów fotela to i tak mniejszy koszt niz te 3-4 tyś euro i autko bedzie jak nowe. A mimo wszystko niektórzy się nabierają... :duh:

 

Osobiscie wole dac te 35 za samochód moze z i podniszczonym wnętrzem ale z zadbanym silnikiem. I jak się okaże ze silnik pracuje dobrze, równao i bez przypierdów, komp nie wykazuje błędów, turbina ładnie pogwizduje i skrzynia cichutko pracuje to samochodem nie pogardzie. Tapicerke można wyprac, kierownice tez kupic drugą i zadbac o wnętrze samemu a nie wierzyć w bajki :nienie:

 

Mam nadzieje ze nikogo nie obraziłem, jesli tak to z góry przepraszam. Poprostu wydaje mi się że temat już za bardzo odbiegł od pytania jakie zadał zakładający wątek, i opini w nim bedzie tyle co wypowiadających się forumowiczów.

 

hej :cool2:

Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.