Skocz do zawartości

Nie działa podgrzewanie lusterka i siedzenia- E36


ic wacek

Rekomendowane odpowiedzi

a jak zobaczyć czy mam podgrzewane lusterka

niewiem jak jest w 3kach ja u bmw5 mialem automatycznie podgrzewane a jak sprawdzic-zlap za szklo od lusterka to bedziesz wiedzial :D :8)

...mimo staran otoczenia nie udało mu sie zmadrzec...BMW

http://allegro.pl/show_item.php?item=641252496


http://img.userbars.pl/80/15963.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem jak jest w 3kach ja u bmw5 mialem automatycznie podgrzewane a jak sprawdzic-zlap za szklo od lusterka to bedziesz wiedzial :D :8)

Ale mogą być podgrzewane tylko nie grzać-i takim sposobem w tym momencie się nie dowiesz.

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobie mata grzewcza w siedzisku juz zakonczyla zycie. Niestety mnie to samo spotkalo. Mozesz jeszcze sprawdzic pod fotelem czy nie wypiela sie wtyczka ale raczej stawialbym na wypalone maty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobie mata grzewcza w siedzisku juz zakonczyla zycie. Niestety mnie to samo spotkalo. Mozesz jeszcze sprawdzic pod fotelem czy nie wypiela sie wtyczka ale raczej stawialbym na wypalone maty.

 

Witam mam ten sam problem : nie działa mi podgrzewanie fotela kierowcy. Bezpieczniki są ok!

A teraz pytanie piszesz, że mata padła tak więc czy można ją jakoś wymienić czy jest to niemożliwe?

I czy jest jakas różnica między skórzaną tapicerką a welurem.

Ja mam skórę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za lustro- zaraz sprawdzę. Co do fotela, to ja tez mam dwie wtyczki i obie maty nie grzeją. Dziwne jest to, że przycisk ogrzewania i w pozycji "oparcie" i "siedzenie" po wciśnięciu zapala się na kilka sekund jakby było wszystko ok i po chwili wyłącza się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.