Skocz do zawartości

Za mało pali


Triptic

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się to troch dziwne choć moze w zasadzie powinienem się cieszyć, ale... Wczoraj po raz pierwszy od kupienia mojej Beaty 320d wykonałem trasę dł. 323 km - autostrada w 95%. Po dojechaniu na miejsce komp pokazał mi następujące informacje: średnie spalanie 4.4 l/100km (63mil/galon), średnia prędkość 97,6 km/h (61mil/h) - czy komputer mnie przypadkiem nie oszukuje czy ja mam za lekką stopę? Nie znam tego auta za bardzo jeszcze i raczej nie jeżdżę bokiem, ale wydało mi się to dość zastanawiające bo tyle paliła moja Astra II 1.7 DTi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malo ci pali i jeszcze nazekasz :mrgreen: a generalnie to dieselki mniej pala od benzyn takze jesli ci pokazuje4,4l/100km przy sredniej predkoci ok.100km/h to pewnie jest ok i z pewnoscia masz lekka stope :D :D

...mimo staran otoczenia nie udało mu sie zmadrzec...BMW

http://allegro.pl/show_item.php?item=641252496


http://img.userbars.pl/80/15963.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto dosc mlode. Tylko ciekawi mnie jedno... Skad sprowadzone? Jednostki (mile, galony...) Jakos tak chyba z USA. Ale co bardziej mnie zastanawia... Diesel zza oceanu? Przeciez tam praktycznie same benzyniaki smigaja. A oleju napedowego to na przynajmniej 70% stacji wogole nie ma. :worried: Wiec jak to jest? A jesli chodzi o te spalanie to moj 1.8 przy predkosci 90km/h ekonomizer wskazuje miedzy 5 a 6 l... Wiec chyba ostatecznie mozliwe... (przy dobrym wietrze i z gorki)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto dosc mlode. Tylko ciekawi mnie jedno... Skad sprowadzone? Jednostki (mile, galony...) Jakos tak chyba z USA. Ale co bardziej mnie zastanawia... Diesel zza oceanu?

 

 

:D Mieszkam i pracuję w UK a tu jak powszechnie wiadomo są jeszcze miary imperialne (mile, galony, jardy i cale) Auto nie jest sprowadzone - jest "miejscowe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto dosc mlode. Tylko ciekawi mnie jedno... Skad sprowadzone? Jednostki (mile, galony...) Jakos tak chyba z USA. Ale co bardziej mnie zastanawia... Diesel zza oceanu?

 

 

:D Mieszkam i pracuję w UK a tu jak powszechnie wiadomo są jeszcze miary imperialne (mile, galony, jardy i cale) Auto nie jest sprowadzone - jest "miejscowe"

 

Kazdym interfejsem - kompem mozna przelaczyc na system metryczny

Xdrive

Koder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa... No wlasnie... Bo glupio mi bylo zapytac wprost czy przypadkiem nie sprowadziles sobie do Polski Angola... :norty: Ale juz wszystko kumam. :mrgreen: No ale wracajac do meritum sprawy. W sumie dziwnym byloby niemoc przestawienia systemu imperialnego na metryczny w 4 letnim samochodzie ktory nowy kosztowal okolo 200 tys zl... :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w stanach wacha kosztuje mniej niz pulapka na myszy :P

raczej w benzynie oszczednosci nie szukaja.. stad klasyczne muscle car'y. podobno litr sredniej klasy wody pitnej jest drozszy niz litr benzyny.. u nas dla porownania perrier jest jedyną taką wodą :)

320 POWODÓW DO SZCZĘŚCIA :]

Obczaj: http://picasaweb.google.pl/Lajfel/Bunia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować - chociaż by wskazan na kompie :D

 

Mi z 8,3 l. spadło najniżej na 7,7 przy jeździe emeryta (cykl mieszany)

BMW M3 COUPE i AUDI RS 4

_____________________________

Było E-36 coupe i było by do dziś

gdyby nie ślepi emeryci na drogach.

Jest E-46 ale to już nie to samo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.