Skocz do zawartości

Proste pytanie odnośnie kompa !!!!


sprocet23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Moje pytanie jest banalne lecz wiem ze tu czegoś sie dowiem i nie mszę wypytywać na ulicy innych posiadaczy bmw 525 tds

 

Powiedzcie mi moi drodzy jaka jest różnica pomiedzy tzw małym kompem a duzym co wiecej ma ten duzy czego ten mały nie ma

 

Ponieważ ja mam chyba ten mały bo moja Bumka jste 1997 roku z kwietnia i na wyświetlaczu jest temperatura, ilość paliwa jaka łyka na 100 km,ile kilometrów jeszcze mogę przejechać do końca zbiornika czy różnica jest wielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za zainteresowanie sie moim pytaniem przepraszam narazie nie dam rady wstawić fotki bo aparat mi wpadł do wody i mam go w naprawie

Moge opisać a generalnie chodzie mi ofuncje wyświetlacza co mogę powiedzieć mi sie wydaje ze to mały komputer jest u mnie ponieważ mam mało funkcji na śodku jest wyświetlacz w wymiarach 3x4 i wyświetla odpowiednio po naciśnięciu guzika temperaturę ilość paliwa na 100 km ile kiloetrów jeszcze do końca zbiornika

Lecz chodzi mi o ile wiecej funkcji maja wasze komputery prze Bumkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co opisujesz to napewno masz małego kompa. Oprócz tego co piszesz wszystkie awarie typu przepalona żarówka, mała ilość płynu od spryskiwacza beda sie wyswietlac w postaci obrazka przy duzym kompie wszystko wysw. sie w postaci opisu. W dużym kompie jest wiele wiecej funkcji duzo by wypisywac.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pelny komputer. Oprocz wlasnie temperatury, spalania wyswietla mi wszystkie usterki w aucie w postaci napisu, moge ustawic kod na uruchomienie auta, ograniczyc predkosc maksymalna, ustawic dystans do przejechania a komputer poda czas przejazdu, i wyswietlic 20 ukrytych funkcji m.in predkosc, spalania, napiecie na aku, ilosc paliwa w baku i mase innych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W E39 w duzym masz:

 

- średnie spalanie (2 pomiary niezalezne)

- srednia predkosc

- odleglosc do celu (podajesz jak masz daleko ruszajac w trase)

- szacowany czas dojechania do celu

- ilosc km z tego co masz w baku

- stoper

- date, godzine

- limit predkosci - gong ostrzegajacy o jego przekroczeniu

- sygnal przypominajacy na jakisczas przed godziną "punkt", np by posluchac wiadomosci

- kodowanie zaplonu polaczone z alarmem i prostym imobiliserem

- 2 czasy ustawiania przewietrzania kabiny

- jak masz Webasto to sterowanie ogrzewaniem postojowym, ale wtedy ponoc nie ma stopera.

 

Chyba wszytsko z tego co teraz z glowy pamietam.

(OO=[][]=OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz 5 zielonych to znaczy, że inspekcja była niedawno kasowana i masz jeszcze kilka tysięcy do pokonania... Tyle, że jeśli kupiłeś auto niedawno, to nie wiesz, czy jeśli ktoś kasował inspekcję, to również wymieniał olej... Ją jak widzisz można skasować w dowolnym czasie, a Twoja beja Ci nie powie czy ma świeżą oliwę :mrgreen:

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie o takie rysunki mi chodziło czy masz do nich opis bardzo ale to bardzo Cie prosze o wrzucenie go na forum z góry dziekuje ja mam tego z pierwszego rysunku

 

Jak nie masz instrukcji obsługi, to ją sobie ściąg, Kolega z forum podał linka w pierwszym poście poniższego tematu:

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=61291&view=previous

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.