Skocz do zawartości

No to mam BMW


KamieN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ty skad zes sie urwal,z choinki ???? :roll2:

 

Spokojnie. Kolega Palermos mial chyba na mysli slynny juz czarny sznurek Ziemniaka :D

 

Ja też miałem sznurek pod siedzeniem - przeciąłem i koła odpadły :wink: :mrgreen:

 

to dlatego ze nie spytales kartofla o wskazowki :cool2:

MY NAME IS, KRZYSIU JEZYNA ZE SZCZECINA :wink:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=60823 ZOBACZ TO!!

http://img261.imageshack.us/img261/6339/logorot125ee4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, ze Ci co sie z gazu nabijaja to nie Ci sami co tankują Pb95 za 7 złotych bo do domu trzeba dojechać jakoś... :D

Dobry gaz nie jest zły- Mondeo 1.8 200 tkm na gazie ZERO problemów z tego tytułu- może poza małym 28 litrowym zbiornikiem....

Co wy chcecie od gazu??? To nie CC z gazen!!!

Problem szachisty: zwalić konia czy posunąć damę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej dajacie spokoj...

 

naprawde z tym ziemniakiem... to trzeba plakac... smiac mozna sie na poczatku a pozniej placz tylko zostaje...

 

jest takim samym uzytkownikiem tej marki jak my i tez "pracuje nam na opinie"

 

naparwde smialem sie na poczatku ale teraz jak tak dalej pojdzie to forum nam na psy zejdzie...

 

dajcie troche na loooz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BeEmWu napisał:

Ad. 1

Żebym dobrze zrozumiał, bo dziś jeden "kartofel" trochę wymęczył moje "czytanie ze zrozumieniem" Pan handlarz złomu odpioł baterie(żeby np naładować) i się od tej chwili pali kontrolka airbag?

Ad. 2

Może nie palą wszystkie świeczki ale może być też 1000 innych problemów. Nie znam się na kuchenkach gazowych.

 

 

Widac ze pacanow na tym forum nigdy za duzo.

Kolega ma gaz i to jego sprawa. Ciekawe dlaczego ty akurat kupiles diesla?? Czy nie dlatego ze cie nie stac na benzyne?? Jesli nie masz nic do powiedzenia w temacie to sobie daruj. Osobiscie uwazam ze diesle dobry ale do ciezarowki. Klekotu spod maski nie znioslbym. A ze leje gaz do mojego 325 jakos mnie nie czyni gorszym od ciebie.

Nie chcę robić OT ale skoro potarłeś już czarodziejską kulę i wiesz, że "nie stać mnie na benzynę" to ciebie tymbardziej zważywszy na poj. silnika.

Pozatym, z tego wynika, że to ja jestem gorszy bo jeżdżę "cieżarówką". Ciężarówka ma kółka a kuchenka nie.

I tak btw na koniec to czemu w salonie samochodów osobowych są auta z silnikami wysokoprężnymi skoro nadają się tylko do ciężarówek?.

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę robić OT ale skoro potarłeś już czarodziejską kulę i wiesz, że "nie stać mnie na benzynę" to ciebie tymbardziej zważywszy na poj. silnika.

Pozatym, z tego wynika, że to ja jestem gorszy bo jeżdżę "cieżarówką". Ciężarówka ma kółka a kuchenka nie.

I tak btw na koniec to czemu w salonie samochodów osobowych są auta z silnikami wysokoprężnymi skoro nadają się tylko do ciężarówek?. Baran...

 

Po co ciagnac ten temat? Zaczales to Ci sie oberwalo a to ze diesel jest do traktora i ciezarowki a gaz do kuchenki to czysta przepychanka ktora mozna zastosowac dopoki jest odbierana malo powaznie ale nie w konstruktywnej dyskusji... Czemu sprzedaja w salonie diesel'e? Pewnie i z tych samych powodow dla ktorych montuja instalacje gazowa. Czym jest instalacja gazowa jak nie kolejnym ukladem zasilania silnikow? Oprocz oczywistych roznic w czym ona odbiega od Twojego diesla czy klasycznego benzyniaka? W czym jest gorsza? Tankujesz i jezdzisz, u mnie to tak wyglada a u Ciebie jest inaczej ze czujesz sie lepszy? Takie przytyki to nieudolne proby podniesienia wlasnej wartosci, tylko czym? Producenci wprowadzaja juz fabryczne instalacje CNG oraz nie jest problemem zakupic samochod nowy z instalacja LPG wiec moze pora przyjac to za fakt ze gaz jest takim samym paliwem jak kazde inne a kompleksy leczyc gdzie indziej... Kazdy rodzaj paliwa ma swoje "za" i "przeciw" i jest to oczywiste dla kogos kto zglebi temat... Malo tego, osmiele sie stwierdzic ze ludzie jezdzacy na gazie sa o niebo bardziej cywilizowani z racji tego ze jezdza na paliwie:

- blisko 50% tanszym

- przy dobrej instalacji totalnie bezproblemowym i nie ustepujacym w niczym klasycznym paliwom

- o wiele "czystszym" od etyliny i ropy...

Ale wiadome kazdy swoje chwali... Za 30 lat wszyscy bedziemy jezdzic na pradzie albo innym specyfiku i co wtedy tez bedziesz twierdzil ze nie znasz sie na mikserach i jezdzisz na ropie czy etylinie? Tym retorycznym pytaniem zakonczylbym monolog a jak ciagnac polemike o metodach zasilania silnika to napewno nie w tym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wszystko jasne!osobiscie nie mam nic przeciwko montowaniu gazu o ile jest to porzadna sekwencyjna instalacja zalozona w profesjonalnej firmie gdzie znaja sie na rzeczy.Jedynym minusem zalozenia instalacji np w compact'cie jest butla w bagazniku ktora zajmuje pelno miejsca a nie mozna jej nigdzie indziej umiejscowic :(
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, Wy tu piszecie o ziemniakach a treść postu jest całkiem inna...Ja też lubię ziemniaki (głównie w postaci frytek albo placków) ,ale chłopak chce się dowiedzieć kilku rzeczy na temat swojego BMW a nie na temat frytek :duh:

To ja coś dodam od siebie.

Co do kontrolki klocków na desce to sprawa prosta:odkręć lewe przednie koło i sprawdź czujnik w klockach, jeśli tam go nie ma to kup nowy(cena bodajże 50 zł) a jak jest to rozłącz go, złącz dwa kabelki na jego końcu i kontrolka zgaśnie.

Falowanie natomiast to temat rzeka,najpierw jednak przeczyść silniczek krokowy(było o tym pełno na forum) a jak nie to mogą być:świece, kable itd.

Kontrolka poduszki świeci się zapewne od nieumiejętnego cofania licznika, albo od kraksy...Podjedź do jakiegoś elektro-mechanika i niech to sprawdzi.

Twoje problemy to raczej nic nowego, więc się nie łam. Ja mam też BMW z 93 roku, ale takich rzeczy jak Ty nie miałem...tyle że parę żarówek u mnie nie działało :lol: Poza tym na pewno szybko usuniesz usterki, które na pewno nie pochłoną masy pieniędzy.Szerokiej drogi i gumowych słupów :cool2:

Freude am fahren...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ciagnac ten temat?

Nie mam takiego zamiaru ale to saku82pl zaczął atak.

Masz rację, że zapewne każdy swoje chwali.

a jak ciagnac polemike o metodach zasilania silnika to napewno nie w tym temacie...

Jestem tego samego zdania :cool2:

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Po co ciagnac ten temat?

Nie mam takiego zamiaru ale to saku82pl zaczął atak.

Masz rację, że zapewne każdy swoje chwali.

a jak ciagnac polemike o metodach zasilania silnika to napewno nie w tym temacie...

Jestem tego samego zdania :cool2:

 

ja?? zaczales pier.... cos o gazie w samochodzie, szukales zaczepki to odpisalem bo sam mam gaz, wiec nastepnym razem wypowiadaj sie na temat jaki autor zalozyl a bedzie wszystko dobrze, to ze gazu nie lubisz raczej malo kogo obchodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz kolejny. Sprawdzałem klocki co do wymiany sprzedawca raczej mnie nie okłamał bo widać ze sa założone całkiem niedawno. Co do kontrolki od air bagu to podjadę pewnie do kogoś kto mi coś z tym zrobi:) Mam jeszcze mały problem bo mi płyn z chłodnicy ucieka, ale nie cały tylko zatrzymuje sie na dnie chłodnicy i tyle. Ostatnio wymieniłem jeden wezyk od trojnika bo mi z niego ciekło ale trochę słabo docisnąłem obejmy bo dzis zdrowo mogłem ich docisnąć kluczem, więc zobaczę jutro może to był powód.

P.s Jezdzi sie super autko świetnie sie prowadzi, dużo osób odradzało mi BmW ale ja jestem happy :) sam sobie zazdroszczę hehe pozdrawiam!! :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko to smigaj bezpiecznie i nie narob glupot...a ta kontrolke wykasuj u elektryka na kompie ,ale jak pisalem upewnij sie najpierw czy masz wszystkie poduchy i napinacze niewystrzelone-ulatwi to prace elektryka ,przez co mniej mozesz zaplacic za usluge...
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza rzecz jest taka przy kontrolce od airbagu - pytanie- czy masz sygnał klaksonu? jeżeli klaksonu nie masz to kontrolka się zaświeci bo taśma w kierownicy się przerwała . Wymienić taśmę i pod kompa i zgasić kontrolkę :clap: :clap: :clap:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza rzecz jest taka przy kontrolce od airbagu - pytanie- czy masz sygnał klaksonu? jeżeli klaksonu nie masz to kontrolka się zaświeci bo taśma w kierownicy się przerwała . Wymienić taśmę i pod kompa i zgasić kontrolkę :clap: :clap: :clap:

 

tak tez nie mozna od razu,wiadomo ze klaksonu nie ma jesli tasma padla ,ale zamiast od razu kupowac to niech sprawdzi czy ma wogole podlaczony klakson itp dopiero wtedy wskazywac na wymiane...

"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Hondzie przez nieuwagę na stacyjce II wyciagnąłem bezpiecznik od SRS zamiast Radio i...... poduchy sie świeciły cały czas. W niektórych samochodach odłączyc mozna aku na kilka godzin. Mi nie pomogło to i bylo trzeba na kompie błąd skasować bo w razie bum jaśki bu nie pomogły..... :D

Odłącz aku NA WYJETYM KLUCZYKU :-) i zobacz czy błąd sie nie skasuje....

Problem szachisty: zwalić konia czy posunąć damę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klakson jak najbardziej działa:) jak wyczaić czy poducha wo gole jest? a odłączyczenie aku może pomoc?hmm sprobuje. Do mechanika sie wybiorę jak mi radzicie ale na razie muszę zarejestrować, ubezpieczyć itd. wiec ciut to odwlekam:)

ps. Pytanko za 100 pkt: bma jezdzi na syntetyku, jest karteczka z wymiany niby jeszcze 1000km mogę pobujać (chyba ze faktycznie cofany licznik) z tym że oglądałem olej i jest dośc czarny i ciut gesty. Pilnie wymienić olej??? i jeszcze jedno rok 1993 każda e36 już na łańcuchu ?obudowa jest taka aluminiowa nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.

Jak ktoś ma na tyle cierpliwości i pasji do tego autka będę wdzięczny za wpisy:):):) :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie ma sie co bawic w takie odlacznie aku bo to nic nie da gdyz kontrolka z poduchy swieci bo jest blad ktory mozna wykasowac kompem,moze wyskoczyl ci blad poduszki,sterownika itp,musisz jechac na kompa to wykasowac.oczywiscie kontrolka bedzie sie rowniez swiecic jak poduchy nie bedziesz mial tylko zaslepke zalozona,mozesz to sprawdzic odpinajac aku i odkrecajac poduche od kiery (mniemam ze masz tylko jedna poduche?)olej tak czy siak bym wymienial po zakupie auta niezalezni co gadal sprzedajacy.TO PODSTAWA!
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również potwierdzam - podepniesz pod kompa i wyświetlą

Ci się wszystkie bóle Twojego samochodzika. Sam tak robie jak

moją Bawarkę coś pobolewa - u braciaka na serwisie podłączam

i zwykle cos zawsze znajdzie.

 

Z pozdrowieniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co do wycieku płynu okazało się że waż od trójnika był lekko niedokręcony, jak zrobiło ciśnienie płyn pryskał po boku także pod autem nie był widać wycieku. Na komputer podjadę końcem tygodnia i zobaczę . Nikt nie odpowiedział na temat tego łańcucha, tzn w każdej Bmw 93 rok jest łańcuch rozrządu? jeśli tak co ile on jest wymieniany?pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.