Skocz do zawartości

[E46] Montaż kierownicy multifunkcyjnej (zdjęcia)/ PREMIER


premier

Rekomendowane odpowiedzi

nie od kiery tylko od zielonej kostki pod kierownicą .... tempomat jest zakodowany już w ECU ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 558
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zalozylem kiere ale wyskakuje mi blad air bag, nie wiem o co kaman, wszystko podlaczone jak trzeba, poprzednio mialem 2 nabojowa poduche teraz tez jest, kabelki sa oki jeden czarny ma kawalek plasiku ulamanego ale solidnie go zamontowalem zeby nie nie bujał, i nadal wyskakuje mi blad moze ta poducha jest walnieta :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, podłączyłem multi wg wskazówek, jednak tempomat nie działa. Reszta jest ok

 

Obstawiam że pin 27 w sterowniku silnika nie wszedł tak jak należy,

Problem w tym że po złożeniu nie mogę wyjąć tej czarnej kostki, nie chce się wysunąć, czy ktoś miał z Was taki problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam E46 z 320d 150km w M-pakiecie. Kierownice mam wielofunkcyjną tą ze znaczkiem M-ki. Nie działają mi ani sterowanie radiem, ani tempomat, nic. Jak się za to zabrać? Idzie to samemu zrobić?

Dzięki.

 

Z góry przepraszam jeżeli na forum jest gdzieś odpowiedź na moje pytanie, siedzę w robocie i nie bardzo mam czas. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że kierownicę miałeś już zamontowaną tylko multifunkcja nie działa .... pewnie taśma przerwana ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że kierownicę miałeś już zamontowaną tylko multifunkcja nie działa .... pewnie taśma przerwana ...

Dziękuje za odpowiedź.

Tak, jak już kupiłem bawarkę to była.

Poprosiłem o rozkodowanie VINU to dowiem się czy oryginalnie była taka.

Gdzie ta taśma się będzie znajdowała żeby to sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko bo nie moglem nigdzie znalesc podpowiedzi czy wmojej 320i sedan z 99r tez wystarczy zmienic kierownice na multi... i bede mogl sie cieszyc wpelni z tempomatu czy sprawa jest u mnie glabiej zakopana??

z gory dzieki :)

 

 

Bedzie chodzic, jedynie benzyna 1.8 ma problem, gdyz nie byl fabrcznie tempomat montowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.