Skocz do zawartości

Lampy na diodach


Max77

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Są schody a wynikają z ego, że oświetlenie diodowe pobiera znacznie mniej prądu (mniejsza moc, czyli mniejsze obciążenie) i LCM (Light Control Module) rejestruje to jako fakt przepalenia żarówki. Są dwie metody:

1) podpiąć odpowiedni/e rezystor/rezystory, aby rezystancja zastępcza układu składającego się z diod w lampach i rezystorów była taka jak dla standardowego oświetlenia (poza efektem wizualnym trochę bezsens, bo w efekcie lampy "ciągną" taką samą ilość energii, a diody mają m.in. za zadanie oszczędność energii)

2) przeprogramować LCM, przy czym nie znam szczegółów co, jak, gdzie i za ile...

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ja porównywałem obok i efekt jest niewarty zachodu. Lepiej byłoby zmienić boczki drzwi na te po lifcie :wink: . Albo mieć tą fajną dźwignię zmiany biegów w automacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa skrzynia (joystick) faktycznie wyglada kosmicznie. Slyszalem jednak ze zdarzały sie przypadki niezamierzonych zmian biegow przy nieumyslnym potraceniu joystica. Taki problem nie wystepowal przy starym tradycyjnym lewarku automata.

 

Z doswiadczenia przyznaje jednak - fajny gadzet. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zamontowaniu tylnych lamp (za pomaca adapterow)zadna żaróka,ani dioda,światłowód,kompletnie nic sie nie zaświeciło,komputer pokazywał po kolei błędy,a zeby założyć przód trzeba mieć schemat instalacji poniważ do nowej lampy jest 1 kostka a do starej 2.ta kostka jest w zestawie ale trzeba ja zarobic.tył nie odpali w ogóle!!!jak macie pytanko mój nr 600-115-356
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.