po zamontowaniu tylnych lamp (za pomaca adapterow)zadna żaróka,ani dioda,światłowód,kompletnie nic sie nie zaświeciło,komputer pokazywał po kolei błędy,a zeby założyć przód trzeba mieć schemat instalacji poniważ do nowej lampy jest 1 kostka a do starej 2.ta kostka jest w zestawie ale trzeba ja zarobic.tył nie odpali w ogóle!!!jak macie pytanko mój nr 600-115-356
adaptery kupiłem u pośrednika za 106 zl ale oryginalne nowe z bmw,moge podać nr tel,a montaż zrobiłem w aso inchcape motor wrocław ul karkonowska tel (71)3331000,600zl to koszt montazu i softu na gotowo
ZAŁOZYLI MI YE LAMPY W ASO WE WROCLAWIU WGRALI NOWY PROGRAM WSZYSTKO DZIAŁA ŁĄCZNIE ZE ŚWIATŁAMI DZIENNYMI,W TYLNYCH PALĄ TYLKO NEONY,ADAPTERY TO 100PLN,A MONTAZ 600PLN
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.