Skocz do zawartości

Ale sie napalilem....


grzes e30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

dobrze sie zastanow nad v12, obecnie jezdze e32 750 na codzien i jezdze duzo po miescie i w przytloczonym miescie spalanie rzedu 30-35 litrow nie dla kazdego jest do przelkniecia

ja proponuje 3,5 jest to moim zdaniem optimum miedzy moca a spalaniem

no i raczej nie kupuj z gazem, chociaz czasem sie zdarzaja zagazowane w dobrym stanie

jezeli juz to tylko sekwencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo ale na tym obrazku to, to niejest Long A cena to by już kupił E65 za tą kasiore Niemiaszek chyba na łep upadł z móru berlińskiego to auto jest warte max 10ke, inic więcej

 

wiem, że to nie long. Podalem dla przykładu z szybkiego wyszukania.

Więcej nie oglądam bo zawału dostane :wink:

E38 :cool2: :cool2:

E65 :cool2:

BMW wieczna miłość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z tym zawałem to masz racje, ja też jak dawno temu kupowałem pierwszą E38 750i to myślałem że popuszcze w gacie, teraz gdy miałem ich kilka w tym jedną w wersi Long, tak mie nie rajcują, Ale napewno w krutce gdu kupie E65 760i to znowu będzie schock jak dawniej
BMW sie nie psuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15000 tys euro to sporo masz kasy, uchodzi sie niezly egzemplarz. polecam v 12 - dla mnie bajka :)

srednie spalanie wychodzi mi okolo 18-19 a wiec wg mnie do przezycia. a jezdze glownie po miescie.

 

auto z tego ogloszenia co link dales jest strasznie drogie. moje jest wprawdzie dwa lata starsze ale wyposazenie mam identyczne i kosztowalo niemal trzy razy mniej :D i tez jezdzi :D

gazu nie mam

Edytowane przez mówią na mnie baru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dwie krótkie i jednego Longa.Jeździło sie nimi tak samo, nie czułem różnicy,ale Long był bardziej taki elegancki. Niby 12cm różnicy ale bylo widać ,że to inne auto niż krótka wersja

to jest 750i

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.marek760i.republika.pl/krutka.jpg

a to 750iL

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.marek760i.republika.pl/dluga.jpg

Edytowane przez marek760i
BMW sie nie psuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 tygodni mam E38 730i i nie moge sie nim nacieszyc :D .

Mnie akurat podoba sie bardziej wersja zwykla - moim zdaniem ma lepsze proporcje (ale to juz rzecz gustu). Nie wiem jeszcze dokladnie, ile pali, ale wyglada na to, ze mniej, niz sie wydaje.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje nowej miłości :cool2:

co do spalania to jest chyba różnie.

Wcześniej miałem e30 316 na LPG :mrgreen: i spalał 10L LPG, a teraz w 525i 24v spalanie też 10L benzynki :cool2: :cool2: jestem zadowolony.

 

Pocieche kupiłeś w kraju?

BMW wieczna miłość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest oczywiste ze nowszy motor mniej spali i po pustym miescie to mi pali 17-18, ja napisalem miasto o wiekszym natezeniu ruchu czyli korki a niestety moje miasto jest zakorkowane w ciagu dnia, za to przy predkosci 90km pali mi kolo 10-12

ale na trase 750 to jest bajka

chcesz kupic bmw 7 kup w automacie, to jest komfortowe auto, wiec miej ten komfort w pelnej skali

ja wiem tylko ze moje nastepne auto to bedzie bmw z serii 7, tylko jeszcze nie wiem czy e38 czy e65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieprawda , też tak kiedyś myślałem ale spróbuj odłączyć cewkę albo przepływkę i zobaczysz różnicę!!!!

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest oczywiste ze nowszy motor mniej spali i po pustym miescie to mi pali 17-18, ja napisalem miasto o wiekszym natezeniu ruchu czyli korki a niestety moje miasto jest zakorkowane w ciagu dnia, za to przy predkosci 90km pali mi kolo 10-12

ale na trase 750 to jest bajka

chcesz kupic bmw 7 kup w automacie, to jest komfortowe auto, wiec miej ten komfort w pelnej skali

ja wiem tylko ze moje nastepne auto to bedzie bmw z serii 7, tylko jeszcze nie wiem czy e38 czy e65

 

a propos spalania ja cos moge powiedzieć bo mam dwie 750i.I jak bym się nie spinał to po mieście w Poznaniu (mega korki!!!!) pala mi jedna 21.6 druga 20.7.Trasa średnio 12 litrów.Autostrada 10.1.W sumie średnio ok 15 - w proporcjach trasa/miasto 50/50

 

 

pozdrawiam

 

co ciekawie po przełożenu kół z letnich (19 i 20) na zimowe spalanie nie spadło nawet o 0.5 litra (pewnie dlatego ze zima i często webasto używam :)

 

 

tak ze nie bój się e38 750 i między bajki włóż info że po miescie pali 35 litrów :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.