Skocz do zawartości

Podłokietnik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
tak jak napisane w aukcj bedzie pasowac,ale pozytku nie bedziesz mial z niego zadnego,bedzie ci trzeszczec podczas jazdy i nie bedzie tak wyprofilowany i umiejscowiony jak oryginalny wiec rowniez polecam oryginalny
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."
Opublikowano

Spójrzcie na ten plastik z otworami na kubki. Marność nad marnością. ale zadanie spełnia - jest wygodniej.

 

Kiedyś widziałem w taxi W124 gościu miał skrzyneczkę ze sklejki zrobioną i u góry deseczka obita skóropodobnym obiciem tapicerskim i z tyłu jakieś zwykłe zawiasy od szafki czy od czegoś i miał tam schowek.

 

Rzeźba Polska po całości :mrgreen:

Opublikowano
ta cena swiadczy o wszystkim,tanio nie idzie w parze z solidnoscia
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."
Opublikowano
uu czyzby bmw bylo przeznaczone z przodu na 3 osoby??? :mrgreen:
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."
Opublikowano

znajomy wmontował cos takiego do Mercedesa i jest kapa , strach go dotknac bo moze się rozpasc

:twisted:

Opublikowano

Popieram wszystkich kolegów twierdzących że to lipa. Tak samo jak lampy na allegro za 300zł. Nówki :lol: :mad2:

Kupuj stary oryginał. Bedzie pasowało i bedzie porządnie :cool2:

Pozdrawiam.

Krzysiek


Było:

E36 318 is coupe 93'

E36 323i sedan 97'

Opublikowano
jak kupiłem moje e30 to tam też był taki podłokietnik. Tandeta :duh: ! Po pierwsze nie wygodne. Po 2 Jak zaciągałem ręczny to walił mi w ten podłokietnik(bo był uniwersalny czyli źle wyprofilowany). Nie polecam. Lepiej dołożyć parę groszy i kupić oryginalny

Moje auto.................................

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=727088#727088

Opublikowano
zgadzam sie z reszta forumowiczow ten podlokietnik to tandeta i pewnie nie pasuje do zadnego z aut ktore sa wypisane lepiej zaplacic troszke wiecej i miec oryginal
Opublikowano
Orygianl to oryginal, jest tak solidny, ze wytrzymal nawet ~60kg ;]

z jakas panna juz przetestowane :mrgreen: :mrgreen: brawo kolego :clap: :clap: teraz wszyscy beda wiedzieli ze nie trzeba sie cisnac na tylnych siedzeniach :mrgreen: :mrgreen: pozdrawiam

...mimo staran otoczenia nie udało mu sie zmadrzec...BMW

http://allegro.pl/show_item.php?item=641252496


http://img.userbars.pl/80/15963.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.