Skocz do zawartości

Szukam, SAM NAPRAWIAM E34


bastek1680

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co wiem to nie ma w wersji elektronicznej, bo nikomu nie chce sie skanowac 350 stron (mi tez nie) :)

poza tym, widze ze masz TDS'a wiec musze Cie zmartwic. informacji na temat tego silnika w tej ksiazce jest tragicznie malo. buda, zawieszenie, wnetrze - owszem ale pasuje do wszystkich E34, jesli chodzi o silnik to bieda :(

Wszystko o dieslach BMW .::: http://www.bmw-diesel.pl :::.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na Allegro. 54.- wraz z przesyłką.

Nie ukrywam, że przydała by się również w wersji elektronicznej, bo oryginał używany w trakcie napraw wygląda tragicznie a z wersji elektronicznej można wydrukować to co potrzebne i po sprawie.

Pozdrawiam

Marek


Jeżdżę tylko BMW, od 29 lat.

jest, E39 520d FL 2003r

było E28 518, E28 520/LPG, E28 525e , E30 325e, E34 524TD, E34 525 TDS, e39 520D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem na gieldzie samochodowej za 50zl bodajze. wiesz, duzo ludzi wychodzi z zalozenia, ze jak cos kupilo to dlaczego ma to dawac za free komus innemu?? po drugie zaraz sie odezwa glosy, ze jak jezdzisz BMW to stac cie na ksiazke za 50zl :) a mi sie po prostu nie za bardzo chce cykac aparatem 350 fotek (bo skanera nie mam) :)
Wszystko o dieslach BMW .::: http://www.bmw-diesel.pl :::.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie proszę o pstrykanie 350 fotek.

 

Zwróciłem się do tych, którzy mają taką książkę już w elektronicznej

 

wersji!

 

A odezwali się ci którzy jej nie mają!? :duh:

 

Tak czy inaczej dziękuję za zainteresowanie. :cool2:

 

Uznajmy, że nie było tematu!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w rekach ta ksiazkę i szczerze mowiac to biednie tam. O wiele wiecej dowiesz sie na forum, a ja rozwiazanie znalazłem w Info-Tech, rozpiska przekaźników, bezpoieczników i modułow w tej ksiazce jest uboga i zawiera na 2 rysunki skrzynek pod kanapą. W rzeczywistosci jest 8 rodzajów skrzynek bezpieczników z modułami...
Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.