Skocz do zawartości

problem z 520


OLEK

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM MAM PROBLEM Z AUTEM. 520 I 1990 r W CZASIE JAZDY JAK DODAM GAZU TO JAKOS TAK DZIWNIE STRZELA W KOLEKTOR . DOBRZE CHODZI TAK POWYRZEJ 3000 OBR. KOMPUTER W WARSZTACIE NIC NIE POKAZAł DODAM żE NIE MAM GAZU :modlitwa: :modlitwa: POMOCY[/b]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie nie do końca spala co trzeba. Jesteś pewien co do świec? A może krokowiec pada, albo może np. gdzieś łapie lewe powietrze. Raczej nie odma, bo by falowało... Nie wiem, opisz to dokładniej. Może masz po prostu zalane fajki olejem. W E34 tam często leje spod uszczelek, robią się przebicia itd.
http://i.imgur.com/CgYlyQw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie coś z zapłonem, przyjrzyj sie uwaznie wtyczkom cewek (o ile masz M50). U mnie wymiana pomogła, ale warto tez przyjrzec sie jak to pokazywały posty do tej pory - czujnikowi wałka rorządu czyli inaczej nadajnikowi impulsów.
Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PORADZIł żEBY WYJąć FILTR POWIETRZA I TAK POJEZDZIć ALE NIE WIEM CZY TO COS POMOżE

 

Chyba oszalałeś :) Jeżeli podejrzewasz filtr to go wymień na najtańszy zamiennik. Zbiedniejesz 50zł ale przynajmniej nie zatrzesz silnika.

http://i.imgur.com/CgYlyQw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba podziękuje koledze za tak "dobre"rady. :mlotek: Byłem dzisiaj w serwisie BMW w Warszawie i tam gość powiedział ze to może którys zawór sie nadpalił I kazał przyjechać po nowym roku, bo teraz brak miejsc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZISAJ KOLEGA MI PORADZIł żEBY WYJąć FILTR POWIETRZA I TAK POJEZDZIć ALE NIE WIEM CZY TO COS POMOżE

 

Filtr powietrza jest po to, żeby do środka silnika nie wpadał piasek, drobne kamyczki itp więc już mozesz sobie wyobrazić co się stanie jak będziesz jeździł bez filtra ;)

 

CZUJNIK POłOżENIA WAłU WYMIENIAłEM JAKIEś 2 MIESIąCE TEMU

 

oryginał kupiłes?? Ile Cię to kosztowało?? Bo dopiero w czwartek mechanik zajmie się samochodem, a to jest jedna z przyczyn, dlatego też chciałbym się zorientować cenowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.