Skocz do zawartości

sekwencja do e30 325 m50 Stag 300


Rekomendowane odpowiedzi

Naczytalem sie o stagu, podjolem decyzje ze przerobie moja inst z blosem na sekwencje, mielm juz sekwencje i wiem jak sie na niej jezdi normalnie nie wiesz ze masz gaz,

Chodzi mi o dobor komponentow, potrzebuje parownik o mocy 250km, wtryski chyba walteki bo sa tanie i chyba dobre, teraz kwestia jaki kolo bo sa rozne wersje, srednica dysz z tego co wyczytalem to zalecana jest 2.4mm,prosze o podpowiedzenie co musze kupic, chce kupic z allegro albo przez net czesto jest duzo taniej jak w hurtowni dla normalnego klijenta,

przednie kola sluza do kierowania, a tylne do napedzania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze kolor swiadczy o ohmach, jest na allegro zestaw stag 300 wtryski rail i go wezme, dzieki za podpowiedz, mialem kme silwer w e36 320 spisywalo sie ok, ale teraz jest na topie stag i w dodtku na allegro jest taniej,
przednie kola sluza do kierowania, a tylne do napedzania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to czerwone valteki(zwykłe) sie bez problemu wyrobią z szybkością i wydajnością. moja 320 chodzi na nich idelanie, dysze chyba 2.2mm, a reduktor tomasetto do od 140 do 240 KM at-09 artic. jestem jeszcze przed pierwsza regulacją, ale juz teraz chodzi wszystko git :cool2: zakładałem w bydgoszczy na Brzozogłowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamowilem staga 300 z wtryskami rail zoltymi reduktor zawoli zeta s 250km, jak dobrze pojdzie to w piatek montaz

 

 

Ok dobry zestawik a reduktorek nawet na wyrost bym powiedział ja do siebie zamontuje zavoli zeta i chyba nawet na fi 6 bo nie widze potrzeby mordowania się z fi 8 co nie jest potrzebne przy tym silniczku :mrgreen:

Mam taki silnik jak Ty w e30 m50b25 ładnie się to napędza na krótkim moscie :mrgreen:

 

 

A co to będzie jak się go uturbi He He

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy, montaz bedzie 5 stycznia dam znac jak chodzi, hehe mam przeczucie ze bedzie ok :D

 

 

Powinno być OK na czerwonych wtryskach tez :mrgreen:

 

Najlepiej jak by zrobić jeszcze zielone, granatowe wtedy to by były problemy na forach He He

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bo narobili tych wtryskow tyle rodzai :D

teraz mam kolejny problem, dostalem do zestawu elektrozawor na rurke fi 8mm, a reduktor zawoli zeta S jest na 6mm, nie wiem czy zostawic moj stary elektrozawor razem z rurka wszystko fi 6mm, czy zmienic rurke i dac nowy elektrozawor z nowa rurka fi 8mm,

przednie kola sluza do kierowania, a tylne do napedzania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mam kolejny problem, dostalem do zestawu elektrozawor na rurke fi 8mm, a reduktor zawoli zeta S jest na 6mm, nie wiem czy zostawic moj stary elektrozawor razem z rurka wszystko fi 6mm, czy zmienic rurke i dac nowy elektrozawor z nowa rurka fi 8mm,

Z tym problemem to już chyba sobie sam poradzisz. W razie czego rzuć monetą. Tylko jak wylosujesz pozostawienie starego to wymień w nim filtr.

peace & love
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.