Skocz do zawartości

540i co sądzicie o tym-jakoś dziwnie tanio i po lifcie??????


RafiRud

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jak napisałem kilka postów wyżej. Jesli masz czas, bo pieniądze widzę tak, jedz do Szwajcarii, jest tam zatrzęsienie E39. Fakt,że trzeba trochę pochodzić i uważnie pooglądac, ale można trafic, przy takiej podaży na zadbany egzemplarz. 97-98 spokojnie po wszystkich opłatach wyniesie ok 18-19000. Większosc samochodów jest tam z mocnymi silnikami i w automacie, tak jakchcesz w manualu to może byc mały problem, ale można trafić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem kilka postów wyżej. Jesli masz czas, bo pieniądze widzę tak, jedz do Szwajcarii, jest tam zatrzęsienie E39. Fakt,że trzeba trochę pochodzić i uważnie pooglądac, ale można trafic, przy takiej podaży na zadbany egzemplarz. 97-98 spokojnie po wszystkich opłatach wyniesie ok 18-19000. Większosc samochodów jest tam z mocnymi silnikami i w automacie, tak jakchcesz w manualu to może byc mały problem, ale można trafić.

 

Dobry pomysł tylko tak w ciemno to tak głupio jechać i się trochę boję.Pojade tylko kasę wydam i wraz będę w Polsce szukał.

A jak są wyjazdy z handlarzami to przecież po prywatnych ogłoszeniach nie jeżdzą tylko po swoich dziuplach gdzie auta pewnie dla takich wycieczek przygotowane są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza jest pewno po liftingu przebiegu :norty:

a tak powaznie-czemu takie tanie???podjedz na piersza lepsza stacje paliw,popatrz na dystrybutor z napisem Pb98 i zobacz jaka tam widnieje cena za litr.....

i masz odpowiedz na pytanie....

pozostale koszty utrzymania tez nie sa male,wiec co tu wymagac.sila rzeczy cena takich aut musi leciec w dól...

 

Sekwencja za 4000 pln i jeździ taniej niż Twój dieselek.

 

 

Pozdrawiam

 

Oj mylisz się kolego, że jeździ taniej niz dieselek kolegi :nienie: 540 na sekwencji bierze 17-18 litrów w cyklu miejskim wiec przelicz sobie to zobaczysz a 320d naswet a automacie zapewne duzoo mniej, ale 540 to fakt konkretne auto z bardzo fajnym silnikiem, choc oszczede nie sa wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt że sam nie dasz rady, nie ma natomiast obawy jazdy z tzw. handlarzami, są tam bardzo duże jak i małe place, ale są one przecież ogólnodostępne, wręcz nawet Ci pomogą w załatwieniu wszystkich formalnosci. W tamtejszym WK sprawę załatwia się UWAGA 10 minut. Ci ludzie zarabiają wyłącznie na przejazdach i nie mają powodu ani możliwosci, żeby oszukiwać. Bo niby na czym. Widziałem wiele rejestracji lubelskich, poszukaj u siebie w miescie na pewno coś znajdziesz. Ja jezdze do Szwajcarii raz na rok i zawsze wracam z zakupami w dobrej cenie i stanie technicznym. Powodzenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ja jeżdze do Szwajcarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ci powiem kolego jak sie oszukuje -stoi sobie dajmy na to taki burak co ni w zab nie zna niemieckiego a osoba organizujaca taka wycieczke zamiast sie targowac podbija cene ugadujac sie z turasem ze ten przy nastepnej wizycie lub nawet zaraz korzystajac z nieuwagi napalonego losia wreczy mu prowizje za klienta ,w berlinie to juz jest norma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam ani angielskiego ani niemieckiego, a dogadywałem się samodzielnie. Dziwne co? Poza tym jesli masz takie obawy możesz sobie przybrać na tłumacz innego Polaka, których jest tam mnóstwo. Ja do Szwajcarii jeżdzę od 7 lat raz-2 razy w roku, i za drugim razem byłem już samodzielny. Dojechałem dogadałem się, kupiłem i wyjechałem. Widzę kolego, że nigdy tam nie byłeś skoro porównujesz Niemcy i Szwajcarię, to inna bajka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanowny kolego ja jestem w niemczech/szwajcaria/holandia 1-2 razy w tygodniu wiec mi nie tlumacz o dogadywaniu ani o przebiegach wykonuje nawet korekcje przebiegow w niemczech bo robie to taniej i troszeczke lepiej od Ciebie znam to srodowisko ,a tak na marginesie to polakom za granica sie nie ufa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...na temat.to nie jest temat "kto więcej razy wyjeżdża za granice po samochody" :lol:

 

tematem jest bmw 540 :cool2: dla mnie są obie podejrzane za tą cenę.a liftu to w żadnej nie ma.mowie o tych co są pokazane w pierwszym poście...

 

pozdrawiam Łukasz

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze oszustem to i jestes niewiem bo cie nie znam,ja tylko wykonuje uslugi elektroniczne na zlecenia wlascicieli placow i tylko probuje ostrzec wszystkich forumowiczow przed oszustami. A wracajac do tematu to ze zdjecia nic sie stwierdzic nie da zdjecia mozna obrabiac itd trzeba obejrzec ,posluchac po co udawac "fotoexperta" zycze udanego zakupu Edytowane przez assan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze oszustem to i jestes niewiem bo cie nie znam,ja tylko wykonuje uslugi elektroniczne na zlecenia wlascicieli placow i tylko probuje ostrzec wszystkich forumowiczow przed oszustami

 

Czyli wykonujesz przestepstwa na zlecenie bo inaczej tego sie nie da nazwac.Kradziezami i morderstwami tez sie zajmiesz jak ci ktos to zleci?

http://gratyzchaty.pl -Giełda Darmowych Przedmiotów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanowny kolego w polsce programowanie przebiegu jest legalne i nie jest to przestepstwem

 

A w Niemczech w których to wykonujesz?

 

 

:lol: trochę Panowie nastąpił znów zjazd z tematu:)

 

wolałbym usłyszeć ceny przykładowych napraw bądź wymian w 540stce :)

 

ostatnio widziałem listę do uszczelnienia tego silnika, różne zestawiki :)

:jawdrop:

 

naprawde jak widze 540i na drodze w ładnym stanie, to respect,

bo trzeba mieć sporo siana na koncie...

może nawet nie na bieżace wydatki ale na wszelki wypadek :)

 

i nie mówię tutaj o ludziach co zaczynaja coś robić przy aucie jak już nie daje rady jechać powyżej 40 na godzine,

myslę że do regularnego serwisu i usuwania bieżacych usterek, nie jets to tania zabawa,,, ):)

wiadomo coś za coś...

ale jeżeli ktoś się łudzi ze wsadzając gaz tyle zaoszczczedzi :) to może być w błędzie...

choćto oczywiście też kwestia szcześcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie myśle podobnie jak w dwóch ostatnich postach.Chyba trzeba się skupić nad 528i lub coś w tej okolicy i zastanowić się nad wyjazdem.

A Panowie co sądzicie o Belgii,bo mam tam kogoś i bym miał tłumacza i nocleg Gratis :D ???? Bo słyszałem ,że drogo tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item279119506_bmw_530i_290km_suuuper_.html

to jest ogłoszenie!

wzmacniana ! 290KM ! - ile ma 4.4 tak na marginesie? :)

przy przyspieszeniu około 6 sek pali dyszkę :)

wypas!

 

a właściciel nie ma na imię pinokio?

:liar:

i cena dobra!

 

I ty wierzysz w takie ogłoszenia??? %30i wzmacniane z 2002r i tylko 40pare tysi. No co ty przecież to odrazu śmierdzi.

Spalanie 10l/100km - :jawdrop: :mad2: nie skomentuje(chyba trasa).

 

Co do mocy w tym a 4,4l chodzi o to że 4,4 jest bardziej zywotny bo nie jest tak wyżyłowany a momentem jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item279119506_bmw_530i_290km_suuuper_.html

to jest ogłoszenie!

wzmacniana ! 290KM ! - ile ma 4.4 tak na marginesie? :)

przy przyspieszeniu około 6 sek pali dyszkę :)

wypas!

 

a właściciel nie ma na imię pinokio?

:liar:

i cena dobra!

 

wzmocnione 3.0,na zdjęciu widać audi A6 a gość nawet nie ma na benzyne i sie rezerwa świeci. :duh: jak jest zawsze tyle paliwa to nie chce wiedzieć jakie częsci do niej kupuje.po prostu nawet szkoda tam jechać i oglądać tego samochodu...

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item279119506_bmw_530i_290km_suuuper_.html

to jest ogłoszenie!

wzmacniana ! 290KM ! - ile ma 4.4 tak na marginesie? :)

przy przyspieszeniu około 6 sek pali dyszkę :)

wypas!

 

a właściciel nie ma na imię pinokio?

:liar:

i cena dobra!

 

wzmocnione 3.0,na zdjęciu widać audi A6 a gość nawet nie ma na benzyne i sie rezerwa świeci. :duh:

 

hehe bo jest klasycznie pod handlek, przecież to widać :)

mnie tylko zaintereswoało to wzmocnienie:)

polowanie na Łosia trwa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.