Skocz do zawartości

czyja piątka w TVN turbo ???


qba-525

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może ktoś ma linka do odcinka w sieci?

 

Przestałem oglądać jak usłyszałem, że w BMW lubią zasiadać ludzie w sportowej, błyszczącej odzieży :duh: :duh: :duh: :duh:

 

Ej ale w sieci też będzie wersja bez cenzury :norty: :roll2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żałowałem, że E34 nie było ubrane w alufelgi, bo z kołpakami mniejszy efekt. Poza tym niepotrzebnie tyle czasu gość wolał stracić na „ukrytej kamerze” w komisie, zamiast opowiadać dalej interesujące rzeczy (o których my już wiemy)

Poza tym podobało mi się, gdy w pewnym momencie padła informacja, że właściciel kazał umyć buty prowadzącemu program, przed wejściem do samochodu – w tym momencie zostałem wytknięty palcami Ani, mamy i siostry, z którymi oglądałem odcinek!!! (możecie się domyślać z jakiego powodu, ale przynajmniej teraz wiem, ze nie jestem odosobniony :-) )

Pozdrawiam

 

P.S.

Tekst o dresach też mną trochę ruszył, gość chyba przez te kilka chwil zapomniał co miał naprawdę gadać o samochodzie i postanowił to wypełnić banalną treścią...

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym podobało mi się, gdy w pewnym momencie padła informacja, że właściciel kazał umyć buty prowadzącemu program, przed wejściem do samochodu

 

Dla ścisłości, kierownik produkcji, nie właściciel...

 

Właściciel odrazu by mu pojechał z Casablany i założył potrójnego Wilsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko rzeczywiście było porządnie odpicowane do zdjęć :lol:

 

Kołpaki są, bo koła zimowe mam na stalówkach, na lato są oryginalne alu Styling 16 (identyczne jak Twoje Solaris)

 

Program był, jaki był, nie będę komentował kompetencji prowadzącego :roll:

 

Mercedes W124, który wystąpił w programie był bardzo ładny, praktycznie jak nowy, przebieg 63000 km

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany, zapraszam do galerii autka, jest tam też krótki jego opis

 

http://www.bmwautoklub.pl/forum/viewtopic.php?t=63

pozdrawiam

qba_m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kołpaki są, bo koła zimowe mam na stalówkach, na lato są oryginalne alu Styling 16 (identyczne jak Twoje Solaris)

Tym bardziej jest mi żal, że nie było ich podczas programu :)

A poza tym, nie będę szczędził pochwał – przesyłam Ci ich moc z gratulacjami i pozdrowieniami (także od mojego autka dla Twojego :-) )

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym, nie będę szczędził pochwał – przesyłam Ci ich moc z gratulacjami i pozdrowieniami (także od mojego autka dla Twojego :-) )

 

Ja również gratuluję pięknej sztuki, dbaj o nią jak najlepiej. Wraz z moim autkiem serdecznie pozdrawiamy.

 

Fajnie by było kiedyś zrobić im wspólną sesję zdjęciową :cool2:

pozdrawiam

qba_m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Fajnie by było kiedyś zrobić im wspólną sesję zdjęciową :cool2:

 

:cool2: Tak uważam :)

Myślę, że takie propozycje mogą do nas przybywać z czasem nawet wbrew naszym staraniom o to :-) Jeszcze mam przynajmniej dwóch innych kolegów - kandydatów do wspólnego kadru: Tomek_M (520i 1995) i Robcik (520i 1990)

:)

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy macie przynajmniej blisko do siebie, ale ja mam prostą drogę do Was, także, jak tylko będzie dłuższy czas sucho, albo już po zimie (podczas której moje autko odbywa sen) – wjeżdżam na pobliską trasę Warszawa-Katowice i jestem :)

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy macie przynajmniej blisko do siebie, ale ja mam prostą drogę do Was, także, jak tylko będzie dłuższy czas sucho, albo już po zimie (podczas której moje autko odbywa sen) – wjeżdżam na pobliską trasę Warszawa-Katowice i jestem :)

 

Solaris - zapraszamy serdecznie :cool2:

 

Daj tylko znać wcześniej, jakiś nocleg się zorganizuje.

pozdrawiam

qba_m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solaris - zapraszamy serdecznie :cool2:

Daj tylko znać wcześniej, jakiś nocleg się zorganizuje.

 

:cool2: :D

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.