Skocz do zawartości

iPod Adapter - Grom Audio


lesny

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam sposobu na odtwarzanie mp3 w moim aucie. Znalazłem, między innymi dzieki temu forum, specjalny adapter, który taką możliwość daje. Nazywa się to dokładnie iPod Adapter Digital Interface BMW i można to zakupić w Stanach na ebay'u.

http://cgi.ebay.com/iPod-Adapter-Digital-Interface-BMW-Mini-Rover-BMWI_W0QQitemZ180187056142QQihZ008QQcategoryZ60208QQtcZphotoQQcmdZViewItem

Wydaję się to najlepszym wyjściem i najtańszym - niecałe 250zł. Ponoć można obsługiwać ipoda zarówno z radia jak i z kierownicy.

Teraz pytanie. Żeby to podłączyć wystarczy mieć radio z możlwiośią podpięcia zmieniarki czy może trzeba mieć do tego zmienarke? Jak to jest?

Czy ktoś zaopatrzył sie w takie cudo? Działa tak jak zapewnia producent? Czy jest jakiś problem z zakupem tego z USA? Chodzi mi o to czy nie będzie trzeba zapłacić jakiegoś cła i jeździć po urzędach celnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Ja mam coś takiego! Ale nie kupiłem tego w USA tylko u nas. Mogę podać linka. A jak działa? Wyśmienicie! Sterowanie z kierownicy i wyświatlanie na głównym kompie! Obsługuje w wygodny sposób playlisty z ipoda. Musisz mieć do tego radio z wyjściem na zmieniarkę, bo to podłączasz zamiast zmieniarki. Aha a cena u nas ok 600 zł! ale polecam bo nie ma lepszego rozwiazania na ipoda!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że bardzoej opłaca mi się zmienić mojego kaseciaka na innego, który obsługuje zmieniarke i kupić wspomniane urządzonko niż szukać radia cd. Koszty prawie takie same, a fuknjonalność DUŻO lepsza.

 

Poproszę w takim razie o link do tej strony. Najlepiej podaj go na forum, być może komuś jeszcze sie przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
rakoo, w ktorym miejscu podlaczasz to pod zmieniarke? przy wyjsciu z radia, czy przy zmieniarce? mozna to samemu zrobic (chodzi o osobe bez zaciecia do tego typu majsterkowania), czy raczej to robota dla "fachowca"?

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupisz to tu:

 

http://www.navisys.pl/sklep/product_info.php?products_id=477

 

Oczywiście że sam to zamontujesz. Podłączasz kabelki pod radio (radio musisz wyjąć, ale to proste), odłączając zmieniarkę, do wszystkiego masz instrukcje, oraz podstawke do ipoda. Urządzenie ma własne oprogramowanie i wiele ustawień, niestety u mnie brak polskiego jęz, choć nie potrzebuję. Mam to z 8 mscy i zadnych problemów i do 3,5 tys MP 3 pod ręką!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • Moderatorzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.