Skocz do zawartości

świeża 328 i do sprzedania - znacie ??


KAMIL L.

Rekomendowane odpowiedzi

No no jeeli chodzi o muj przypadek to mieszkam w wawie i auto jest lepiej traktowane i wiecej poswiecam mu czasu niz mojej zonie wrzystko orginalne zakladam i nowe poprostu istny ze mnie przyglup a przebieg robie 30 km dziennie 500 km miesiecznie i 8000tys rocznie ale to ja a za reszte nie recze raczej jest zupelnie odwrotnie . Wiec cuda sie zdazaja . a servis Bmw jak kopoje nowy element to dopisuja do tabeli wyrzuconych w bloto pieniedzy uwazaja jak moge zmieniac cos co jest ok na nowe bo bedzie bardziej ok .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
naprawde zdarzaja sie auta z niskimi przebiegami. 2 lata temu u znajomego w serwisie fiata stalo punto ktore jakas kobita kupila na raty auto mialo wtedy 4 lata i nadal bylo splacane, auto mialo przebieg 6 tys km!! przez 4 lata!! fakt ze takie rzeczy zdarzaja sie baaaaaardzo rzadko ale mimo tego sie zdarzaja.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie tematu tutaj w którym chodzi o kupno samochodu żeby nie było czegoś takiego jak:"Walony przodem", "Coś dziwnie wygląda tu..." "Coś krzywo leży tam.."Normalnie jestem pod wrażeniem...sami experci.a wiekszość z nas i tak jeździ furami po dzwonie.

Czy wy macie jakieś rentgeny o oczach czy jeszcze po andrzejkach wam zostało i wróżycie z fusów??

Jedyne w co tu można uwierzyć to jak ktoś zna auto, bądź oglądał, lub jak naprawdę widać że walony czyli zdjęcie przed naprawą.

zdaża sie 1 ogłoszenie na 1000 też że widać to że poskładany przed chwilą na druty..ale to jest rzadkość.

Koledze radzę po prostu podjechać,obejrzeć, przejrzeć i wtedy opiniować sobie samemu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wracajac do twojego pytania nie za te kase to jest dwa razy za malo za dobre auto musi byc gdzies pies pogrzebany . gdyby chcial 60 tys to moze ale 34 za przebieg ponizej 100000 nie realne .

:shock:

60 tys. za 10-letnią trójkę (nie będącą M3) to raczej fantastyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się kolego i mam wrażenie, że gadasz tylko po to żeby dołożyć sobie pare postów i przynajmniej jedno śmigło BMW na tym forum :lol: . Kupnem BMW z silnikiem 2,8 jestem zainteresowany od ponad pół roku i dokładnie śledzę wszystkie ogłoszenia. Ten wóz na 100% jest na sprzedaż po raz pierwszy od wczoraj. I już :D umówiłem się z gościem na weekend żeby obejrzeć

 

Heh no ja szukałem tylko ostanie 4 miesiące... A na żadnym śmigle to mi nie zależy. Poprostu pytasz to odpowiadam, tego samego oczekuję gdy ja zadaję pytania. Oczywiście wybór należy do Ciebie - tylko tak jak mówię - bądź czujny...

Udanych zakupów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie dajcie spokuj zeby wiedziec trzeba obejrzec, moj stary kupil passata 6 lat i 27000tys km i co mozna, jeden ma 2 lata i 300-400tys a drugi ma 15tys nie kazdy jezdzi po 40tys rocznie i wcale nie jest to latwe. jak sie kupuje od normalnego goscia a nie od firmy to sa normalne samochody. Ja pier dla niektorych jak samochod ma 8 lat to ma 450tys i h...j, nie da sie przegadac

Pozdrawiam Pawel


5.6l/100km


BMW E46 silnik M47 99` 2.0d 136KM, XENON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo sprzedał wóz. I to nie mi :twisted: Miałem przyjechać dzisiaj wieczorem ale o tuż po 12.00 zadzwonił i powiedział, że ma klienta, który kupuje. Oferowałem nawet wyższą cenę ale powiedział, że obiecał już tamtemu. A byłem tak zgrzany na ten wóz. Dzwoniłem nawet tam gdzie był serwisowany - wygląda na to że rzeczywiście był bezwypadkowy i z tym przebiegiem :mad2:

 

Jak pech to pech :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier dla niektorych jak samochod ma 8 lat to ma 450tys i h...j, nie da sie przegadac

 

Chmurkagoscieradow, czy naprawde musisz lamac regulamin uzywajac przeklenstw? Naprawde, nie chce Ci dawac trzeciego ostrzezenia :nienie:

 

Uslugi elektroniczne programowanie przebiegow goraco sie polecam czestochowa amen

 

A ja goraco prosze, zebys sie nie polecal. Usluga, o ktorej piszesz, jest delikatnie mowiac kontrowersyjna. Amen.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT, ale nie wytrzymałem.

 

Panowie, w Niemczech są inne realia, tam często jedna rodzina uzytkuje kilka samochodów, więc niewielkie przebiegi nie są niczym dziwnym, więc nie twierdźcie że to wszystko pic na wodę.

Wiadomo, zawsze można trafić na minę, ale nie popadajmy w jakieś chore skrajności.

 

Pozdrawiam, Jawor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesto bywa tak że wóz jest lekko uszkodzony np. tylnik zderzak , tylni pas, jakieś mocowanie i lakier, samochód ma przebieg ok 100.000 km , 4 lata. Koszt naprawy jest wysoki (według ubezpieczalni). Zbliża się przeglad, wymiany oleju filtrów, klocki, tarcze itp. Ponieważ Niemiec liczyć umie i pieniedzy wydawać nie lubi :) dogaduje się z salonem/handlarzem. Oddaje stary, bierze nowy, odnawia kredyt/leasing itp. Handlarz naprawia jak najtaniej się da (pomalować zderzak i klepnąc młotkiem to nie problem), myje, sprzata i wystawia za "rozsądna" cene. Dla nas Polaków to okazja, ale dla Niemca słaba... Nadal trzeba zrobić przegląd i to za nie mała kasę... Auto trafia do PL....

 

Historia z życia wzieta - kupiłem żonie e46 touring za dobre pieniadze.... ale tuż przed przegladem.

QUATTRO

Diesel ? No thanks....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie kolego i w takiej to sytuacji samochod kupuje turek naprawia na sztuke (nie rzadko w polsce bo tanio) i jest kolejna igielka ,natomiast minely juz te czasy gdy glupi niemiec nie naprawial auta bo wolal zrobic prezent polakowi a co do przebiegow proponuje zakonczyc temat,bo gdy niemiec ma 3 samochody to bmw sczegolnie w dieslu ma najwiecej przejechane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.