Skocz do zawartości

Regeneracja i naprawa xenonów po lifcie


asia8ampdarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem z Tarnowa i mam pytanie gdzie moge naprawic i zregenerowac xenony po lifcie, chodzi mi o np. regeneracje odbłysników, naprawa uszkodzonego plastiku do reg. świateł, wypolerowanie szkieł reflektora, sprawdzenie silniczków. Podkreślam są to lampy PO LIFCIE.

Pozdrawiam

BMW E39 523iA LPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze odezwałes się w moim poście ale chyba nigdy nie widziałes takich lamp po lifcie.

Bez urazy

 

moze tu cos znajdziesz...http://www.bmwdiy.info/non-celis-front/index.html.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale to nadal tyczy sie lamp przed liftem, jakis czas temu miałem swoje lampy na stole ale zrezygnowałem z rozbierania dlatego szukam jakiegos warsztatu z doswiadczeniem w naprawie i regeneracji takich lamp. Wole zapłacic i miec spokój. Proszę o informacje czy ktoś już gdzieś naprawiał takie lampy.
BMW E39 523iA LPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze odezwałes się w moim poście ale chyba nigdy nie widziałes takich lamp po lifcie.

Bez urazy

 

moze tu cos znajdziesz...http://www.bmwdiy.info/non-celis-front/index.html.

 

chyba jednak widzialem - bo ten link to na pewno nie sa lampy po lifcie

540i '98 6-speed manual individual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
w wawie znam kolesia, ktory wiedzialby jak do tematu podejsc (przerabial mi lampy na bi-xenon), czy Tobie lokalizacja pasuje? watpie :)

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, temat lamp po lifcie przewijał się na forum wielokrotnie, ciekawe jak poradzili sobie ci co mieli połamane te cholerne plastiki. Zakup lamp to troche nie ekonomiczne, ja mam problem z prawą lampą notabene plastik uszkodził sie przy zmianie żarówek na nowe a przy okazji chcałbym wyczyscic obydwie lampy w srodku i sprawdzić silniczki do samopoziomowania bo cos nie robia. Wydaje mi się ze warto zapłacić pare stów i oddać lampy do kogoś kto sie na tym zna TYLKO GDZIE ???
BMW E39 523iA LPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

na wszelki wypadek podaje nr tel. do goscia z wawy, ktory robi xenony (m.in. te plastiki - 100 zl za plastik - troche sporo, ale w aso sie nie dostanie)

 

603 123 426

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, temat lamp po lifcie przewijał się na forum wielokrotnie, ciekawe jak poradzili sobie ci co mieli połamane te cholerne plastiki. Zakup lamp to troche nie ekonomiczne, ja mam problem z prawą lampą notabene plastik uszkodził sie przy zmianie żarówek na nowe a przy okazji chcałbym wyczyscic obydwie lampy w srodku i sprawdzić silniczki do samopoziomowania bo cos nie robia. Wydaje mi się ze warto zapłacić pare stów i oddać lampy do kogoś kto sie na tym zna TYLKO GDZIE ???

 

moze na poczatek sprawdz czujnik poziomowania ksenonow moze masz dzwigienke urwana

 

co do plastikow to o jakie chodzi te do manualnej regulacji - sa wymnienne i dostapene w ASO

540i '98 6-speed manual individual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 10 lat później...

Odkopałeś temat z przed 10 lat :duh:

 

Ja wysyłałem do Auto Gammy w Krk. Wszystko bezpiecznie, dostajesz od nich jeden klosz za kaucją 50 zł, wysylasz im potem stare swoje lampy koszt uslugi jednej to 100 zł, pozniej oni odsylaja Ci lampy, Ty im i dostajesz zwrot kaucji.

 

Inna sprawa, że nieźle namieszałeś. W jakim celu dostaje się ten klosz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.