Skocz do zawartości

Amortyzatory


Paneq89

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż przeszukałem forum ale nie znalazłem nic co by opisywało mój problem. Od jakiegoś czasu zaczyna mi walić z przodu prawy amortyzator , mam auto dokładnie z 07.1991 r. na zawieszeniu M-technic ( nie wiem czy dobrze napisałem proszę mnie poprawić jakby co ) i szukałem na allegro ale tam sa amortyzatory albo stosowane w autach od 10.1991 do bodajże 12.1992 i analogicznie inne od 1992 do końca ... proszę o pomoc gdzie można dostac amortyzatory do mojego auta i jaki byłby ewentualnie koszt , pozdrawiam :)

Grass , Gas or Ass - Nobody Rides For Free .


Moja Buma :) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=94528&highlight= Sprzedana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m technik ciezko bedziesz mial kupic. Jak juz to bilstein B4 albo sportowe bilsteiny. Jak chcesz zeby pasowaly z mlodszych rocznikow to musiz wymienic tylko gorne poduszki i laczniki stabilizatorow. Ja tak nie zrobil i kupilem stary typ amorow i troche zaluje. Tak bym mial juz nowy typ ktory jest latwiej dostepny i tanszy. Moje amory byly drozsze niz do nowego typu niestety. Wiec polecam ci zmienic gorne poduszki i laczniki stabiliizatorow ;)

http://img177.imageshack.us/img177/7296/111eb2.jpg

Moje BMW i sprzecik audio

www.bts-bmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę poszukałem trochę i znalazłem tylko coś takiego :duh:

http://moto.allegro.pl/item275208510_amortyzatory_bmw_3_e36_1991_1992_przod_gazowe_gh.html

 

Będą takie pasować ?? Albo źle szukałem albo rzeczywiście reszta jest od 06.1992 :mrgreen: nie wiedziałem że będzie z tym tyle problemów :doh:

pozdrawiam :)

Grass , Gas or Ass - Nobody Rides For Free .


Moja Buma :) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=94528&highlight= Sprzedana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m technik ciezko bedziesz mial kupic. Jak juz to bilstein B4 albo sportowe bilsteiny. Jak chcesz zeby pasowaly z mlodszych rocznikow to musiz wymienic tylko gorne poduszki i laczniki stabilizatorow. Ja tak nie zrobil i kupilem stary typ amorow i troche zaluje. Tak bym mial juz nowy typ ktory jest latwiej dostepny i tanszy. Moje amory byly drozsze niz do nowego typu niestety. Wiec polecam ci zmienic gorne poduszki i laczniki stabiliizatorow ;)

 

Kolego to z tego wnioskuje że jak chce wymienić amorki na te montowane po 92r wystarczy zmienić łaczniki jak sie nie myle z tych dłuższych na te krótsze + inne poduszki , i bedzie po problemie?

Kurka mam stary typ amorków auto z 91r, a na wiosne szykuje sie zmiana wiec moze byłby to dobry pomysł ,tym bardziej ze w najbliższym czasie nie zamieżam rozstawać sie z tym autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m technik ciezko bedziesz mial kupic. Jak juz to bilstein B4 albo sportowe bilsteiny. Jak chcesz zeby pasowaly z mlodszych rocznikow to musiz wymienic tylko gorne poduszki i laczniki stabilizatorow. Ja tak nie zrobil i kupilem stary typ amorow i troche zaluje. Tak bym mial juz nowy typ ktory jest latwiej dostepny i tanszy. Moje amory byly drozsze niz do nowego typu niestety. Wiec polecam ci zmienic gorne poduszki i laczniki stabiliizatorow ;)

 

Kolego to z tego wnioskuje że jak chce wymienić amorki na te montowane po 92r wystarczy zmienić łaczniki jak sie nie myle z tych dłuższych na te krótsze + inne poduszki , i bedzie po problemie?

Kurka mam stary typ amorków auto z 91r, a na wiosne szykuje sie zmiana wiec moze byłby to dobry pomysł ,tym bardziej ze w najbliższym czasie nie zamieżam rozstawać sie z tym autem.

 

dokladnie tylko to. I takie uchwyty musisz miec na wahacz zeby przymocowac te laczniki.

http://img177.imageshack.us/img177/7296/111eb2.jpg

Moje BMW i sprzecik audio

www.bts-bmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam mam E36z 96r i zawieszenie M-technic i potrzebuje amortyzator przedni prawy i jest problem bo orginał nie do zdobycia{cena} a zamienniki też drogo i nie zalecają bo trzeba by wymienić obydwa ok 1000zł więc terz się zastanawiam nad regeneracją tylko niewiem ile to kosztuje Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam E36z 96r i zawieszenie M-technic i potrzebuje amortyzator przedni prawy i jest problem bo orginał nie do zdobycia{cena} a zamienniki też drogo i nie zalecają bo trzeba by wymienić obydwa ok 1000zł więc terz się zastanawiam nad regeneracją tylko niewiem ile to kosztuje Marcin

 

A M-Technnic w E36 to nie przypadkiemm to samo co Bilstein B6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taka firma BHMD i oni mogą pomoc, pozatym w katalogu monroe jest tylko albo M-technik albo zwykly, pozatym male pytanie, ktos tu napisal ze jak masz krotkie laczniki stabilizatora to zawieszenie M-technik, kolega rozkodowywal mi vin i nic takiego niepisalo, standard i tyle
www.auto-optima.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.