Skocz do zawartości

Czujnik temperatury wewnętrznej


Cedro.G

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, że zapytam, ale nie jestem pewien czy w ogóle istnieje coś takiego jak czujnik temperatury wewnętrznej? Jednak jeśli jest to bardzo proszę, napiszcie jak się to ustawia na wyświetlaczu?
Patrzcie w lusterka, BMW są wszędzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi , w którym miejscu znajduje się czujnik temperatury wewnętrznej w E32 730?

 

Masz klimatronik.. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Tak na poważnie, czujniki temperatury są nad nogami kierowcy i pasażera z przodu.

 

Gdzie dokładnie? Nie spotkałem nic podobnego w tamtych okolicach. Chyba, że przeoczyłem.

 

Czujnik jest w panelu klimy, za kratką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzik, ja mam klimkę manualną, a kolega Cedro.G nie wysypał się jaką ma klimkę! Do tego ja mam 735, może coś to zmienia :mrgreen: A czujniki są w plastikowym uchwycie tuż nad krawędzią tapicerki.

pzdr

Patrzcie w lusterka, BMW są wszędzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Dobra Panowie, odkopuję temat, mój komputer twierdzi że mam -37 stopni więc na 100% coś nie działa. Zakładam że czujnik. Gdzie on dokładnie się znajduję - jaką drogą/sposobem najszybciej się do niego dostanę :?:

BMW E32 750iA '91 (magia V12 :twisted2: ) & Honda Shadow VT 1100 -custom- chopper

Ex: BMW E32 735i'87, Mercedes-Benz W123 300 D'79, Ford Fiesta '92, Honda VF 750 F'83, Jawa 350'88, Fiat 126p'89, Yamaha RJX 80 SE'87,Motorynka...

:arrow: Schematy E32 :arrow: CERBER -bezpieczeństwo IT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komp wskazuje -37 stopni to wina czujnika zewnętrznego lub wtyczki. Czujnik znajduje się obok górnego prawego rogu prawego halogenu i wygląda jak kawałek skuwki od długopisu. Cała wtyczka idąca do niego i halogenów zarazem znajduje się pod maską w lewej części komory silnika pod zbiorniczkiem do spryskiwaczy świateł - jest duża i okrągła - podobna do złącza diagnostycznego. Czasami zaśniedzieją styki i wychodzi taka temperatura - polecam psiknąć sprajem do złącz i kilka razy wtyknąć ...
Obecnie AUDI S4 QUATTRO... do BMW wrócimy na wiosnę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.