Skocz do zawartości

Chce kupić E38 pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nie bylo w E39 oznaczenia 525i. Byl natomiast model E39 523i z silnikiem 2500ccm/170KM/125kW ( 525tds to tylko diesel).

Wybierz skrzynie biegow, ktora jest dla Ciebie wygodniejsza.

:nienie:

a wlasnie ze było oznaczenie 525i w E-39

weszło ono chyba od 2000r (jeżeli pomyliłem rok to poprawcie)

i własnie te 525i po 2000r miało już 192km a nie 170km jak te przed 2000r z oznaczeniem 523i

Opublikowano
Ja mam do sprzedania E38 w b.dobrym stanie udokumentowany serwis z niemiec - kupiona od wlasciciela firmy i co najważniejsze niemca, nie jakiegoś turaska. Bardzo ładna pełna opcja ale jak jesteś zainteresowany to najlepiej dzwoń 792-792-394. Mam nawet fotke spod jakiego domu odjechała bo jestem maniakiem i kupuje nie dosc ze od praywatnych osób to jeszcze zawsze robie sobie małą dokumentacje skąd gdzie i od kogo. A to bardzo ważne.
Opublikowano
  • Autor
Ja mam do sprzedania E38 w b.dobrym stanie udokumentowany serwis z niemiec - kupiona od wlasciciela firmy i co najważniejsze niemca, nie jakiegoś turaska. Bardzo ładna pełna opcja ale jak jesteś zainteresowany to najlepiej dzwoń 792-792-394. Mam nawet fotke spod jakiego domu odjechała bo jestem maniakiem i kupuje nie dosc ze od praywatnych osób to jeszcze zawsze robie sobie małą dokumentacje skąd gdzie i od kogo. A to bardzo ważne.

 

Kolego ale ja widze że masz 750 a taki silnik mie nie interesuje samochód ma max 12l w miescie palić

/

/

{-----------------

\

\

Opublikowano
Nie bylo w E39 oznaczenia 525i. Byl natomiast model E39 523i z silnikiem 2500ccm/170KM/125kW ( 525tds to tylko diesel).

Wybierz skrzynie biegow, ktora jest dla Ciebie wygodniejsza.

:nienie:

a wlasnie ze było oznaczenie 525i w E-39

weszło ono chyba od 2000r (jeżeli pomyliłem rok to poprawcie)

i własnie te 525i po 2000r miało już 192km a nie 170km jak te przed 2000r z oznaczeniem 523i

 

dokładnie jak napisał kolega.ale co do roku wprowadzenia do produkcji 525i 192km tez nie jestesm pewny

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Opublikowano
[a wlasnie ze było oznaczenie 525i w E-39

weszło ono chyba od 2000r (jeżeli pomyliłem rok to poprawcie)

i własnie te 525i miało już 192km

 

Zgadza sie byl 525i E39, zasugerowalem sie ze tym, ze za kwote 20 tys zl nie dostanie sie tej wersji :wink:

Od wrzesnia 2000r czyli roku modelowego 2001, byly zmiany w E39:

520i 2000ccm/150 KM na 520i 2200ccm/170 KM,

523i 2500ccm/170 KM na 525i 2500ccm/192 KM,

528i 2800ccm/192 KM na 530i 3000ccm/231 KM.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

E67 to wersja opancerzona, nie po face liftingu.

 

E65 po fl to... E65. Proste.

Opublikowano

Kolego ale ja widze że masz 750 a taki silnik mie nie interesuje samochód ma max 12l w miescie palić

 

Hmmm kolego 12L/100km w mieście to bierze 318 przy średnim używaniu pedału gazu.

Opublikowano
samochód ma max 12l w miescie palić

 

Zadne benzynowe E38 nie spelnia tego kryterium, a diesla w E38 do 20 tys PLN nie kupisz.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Opublikowano

Jak do 12 litrów w mieście to polecam forda focusa albo golfa/bora z silnikiem 1.8. Zmieścisz się w 11l/100km.

Niemalże dwutonowe auto takie jak bwm 7 nawet przy najsłabszym silniku benzynowym (2.8) musi spalić 15-17 litrów.

Moja 328 pali w mieście 12 (bez korków) - 14,5 (korki, dojazd do roboty i powrót) a waży 1395 kg.

Jeżeli chcesz luksusu i oszczędności na benzynie to weź 5tkę i silnik diesla.

7ka to auto na trasy, nie do tłuczenia po mieście. :shock:

 

Jeszcze jedno na marginesie- starsze autka są lżejsze i to sporo. Produkowane obecnie są okropnie ciężkie i mimo teoretycznie oszczędniejszych silników palą więcej.

Np. znajomego pug 207 - 1255 kg i silnik 1.4 - SZOK w trampkach :D :twisted2:

Opublikowano

12 Litrów to E38 pali w trasie :roll:

Mozna zejść do 9-10, ale po co :lol:

Moje 728i (z 80 tych lat) pali 18-20 po Krakowie i 14 w trasie, ma bardziej paliwożerny silnik ale jest lekkie.

http://pomocdrogowakrk.pl

Tel:790 580 495

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.