Skocz do zawartości

Mały dzwon przodem ( face lifting? )


arthuro1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum. To mój pierwszy post i od razu zaczynam od nieprzyjemnej (dla mnie) sprawy. Ktoś wymusił pierwszeństwo i trafiłem go przodem... Maska pogięta, grill popękany, mocowania reflektorów również, pogięta listwa pod reflektorami... Auto miało wąski grill i korzystając z okazji chciałbym założyć szeroki grill. Czy w/w elementy będą pasowały do "obudowy" czy trzeba jeszcze zmieniać jakieś elementy? Czytałem na innym forum, że taka operacja może przynieść ze sobą problemy przy sprzedaży auta - ale mnie to nie zraża (stare elementy będę trzymał na pokaz). Czy taka przekładka będzie pasować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czas zacząć poszukiwania kompletu elementów... Jak tylko likwidator obejrzy auto zabieram się do naprawy... A tak ogólnie to przekonałem się, że E32 to mały czołg... czuję się bezpiecznie w środku - auto, w które trafiłem było w opłakanym stanie i nie odjechało o własnych siłach - trochę mi szkoda właściciela ale sam sobie taki los ustawił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

tez mialem bliski kontakt z seicento moja bunia 750

wcale nie bedzie tak żle

u mnie były uszkodzone lampy z lewej strony, maska, kierunkowskaz błotnik i atrapa

nic wielkiego do naprawy

a jak pan z ubezpieczalni wysiadł tylko ze swojego samochodu

spojrzał... :shock: i powiedział

siudemka.... będzie całościówka

:cool2: to bylo 3 lata temu dostałem 6200 a naprawa kosztowała mnie 1400

także nie jest tak zle

starczy Ci na piękny szeroki grilek

 

pozdro

i nic więcej oprócz prawdziwej radochy z jazdy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.