Skocz do zawartości

service_bmw


baktome

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam taki problem!! Jestem na kupnie samochodu BMW!! Autko posiada ksiazke sersowa z udokomentwanym przebiegiem!! Dzwonilem do seriwsu zeby mi spradzili bo numerze vin i okazalo sie ze nie ma tego autka w bazie danych!! W ksiaze pisze ze autko bylo serwsowane w BMW Wagen Berlin!!

 

I sa 2 mozliwsci!! albo to byl service nie autoryzowany albo ksiazka to jakas sciema!!

 

Co o tym myslec?

Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle vin podałeś?Albo rzeczywiście książka ściema.Nie wiem czy nie autoryzowane serwisy moga mieć książki z symbolami marki(mniemam że tamta takie ma). Najlepiej byłoby podjechać do serwisu odrazu możesz sprawdzić jaki jest stan autka itp.(jeśli jestes nim zainteresowany to wydanie paru stów na obejrzenie nie powinno Cie przerażać).Możesz też im dać sprawdzić książke czy wygląda ok ;) .
Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie autoryzowana stacja u sasiadow ma jak najbardziej prawo (i tak robia) robic wpisy do ksiazki serwisowej pojazdu.

Nie wiem czy wiecie ale na zachodzie jest mozliwosc serwisowania gwarancyjnego autka w nieautoryzowanym serwisie. Jednak serwis ten musi spelniac pewne wymogi.

 

Wpisy w ksiazce zrobione przez taki serwis nie beda aktualne z tymi w serwisie autoryzowanym. Stad moze wynikac ten problem.

 

Najwaznejsze jest aby stwierdszic czy ksiazka jest autentyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zaraz - jest napisane gdzie byl serwisowany ? dzwonisz w miejsce ktore widnieje na pieczatce a tam mowia ze auto nie bylo u nich serwisowane ?

 

sprawa jest raczej prosta - zapytaj sprzedajacego dzie robil pieczatke i powiedz co za to grozi - moze nie bedzie sie czul bezkarny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.