Skocz do zawartości

Ubezpieczeie 530D


lover11

Rekomendowane odpowiedzi

nie bardzo rozumiem pytanie. Tyle ile zaproponują poszczególni ubezpieczyciele i to nie jest pytanie do tego forum. Tu natomiast wiedzą, czy jest chociaż jeden ubezpieczyciel, który nie usiłuje wykantować klienta i płaci odszkodowanie możliwie szybko i wylicza je w rzetelnej wysokości (mówimy w tym przypadku o samochodach prawie nowych i większej wartości). Ja płacę po raz drugi ok.4.100 zł za OC/AC/NW (ale od chyba 66.000 zł a rok temu było 80.000 zł)
PawełH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem sie jedynie dowiedziec ile mniej wiecej placa osoby ktore posaidaj podobny samochod i tyle. Niedlugo kupuje taki samochod a nie mialem czasu jeszcze sie wybrac do firmy ubezpieczeniowej by dowiedziec sie jakie sa koszty. Poprostu chce sie przygotowac na wydatek. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz np. sobie tu wyliczyc...https://www.allianzdirect.pl/allianzds/ControllerServlet...

 

mozesz tu..https://www.libertydirect.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
mozesz np. sobie tu wyliczyc...https://www.allianzdirect.pl/allianzds/ControllerServlet...

 

mozesz tu..https://www.libertydirect.pl/

 

tu masz kalkulator...http://prometeusz.com.pl/..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kalkulatory internetowe można sobie o wiecie co rozbić. Ja liczyłem koszta dla siebie i wyszło mi ubezpieczenie 16500. A zapłaciłem 10 800 za cały pakiet.

 

lover11 --> oczywiście wszytstko zależy czy masz jakieś zniżki, czy to pierwsze auto. Jeśli nie pierwsze i masz z 20-30% zniżek, to zapłacisz 5-7k PLN, mniej więcej trzeba sobie 10% wartości samochodu zaklepać na pakiet. Sporo, ale śpisz spokojnie, wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kalkulatory internetowe można sobie o wiecie co rozbić. Ja liczyłem koszta dla siebie i wyszło mi ubezpieczenie 16500. A zapłaciłem 10 800 za cały pakiet.

 

lover11 --> oczywiście wszytstko zależy czy masz jakieś zniżki, czy to pierwsze auto. Jeśli nie pierwsze i masz z 20-30% zniżek, to zapłacisz 5-7k PLN, mniej więcej trzeba sobie 10% wartości samochodu zaklepać na pakiet. Sporo, ale śpisz spokojnie, wiadomo.

 

 

Co za rocznik masz swojej bety i w jakiej ubez tyle zapłaciłeś i przy jakich zniszkach?

 

Nawiązując do tematu wydaje mi się ze kasa jest też ważna przy

ubezpieczeniu,ale najważniejsze jest chyba aby wybrać taką ubezpieczalnie

aby nie miał człowiek problemów z odzyskaniem odszkodowania

jak by się coś stało.Bo ubezpieczalnie zrobią wszystko abyś wykupił

tylko u nich,a gdy się coś stanie to z wypłatą zwlekają lub nie wypłacą albo zaniżają... poprostu aby nie było rzeźbienia z ich stony i tyle :!:

 

Ja patrze aby znaleśc pod tym kątem dobrą ubezpieczalnię a to czy zapłacę toche więcej to już się nie liczy

 

Mam znajomego co wykupił pakiet ubez w compensie bo było tanio

i jak mu auto ukradli to do tej pory nie dostał ani grosza,a już minął rok :!:

 

Wydaje mi się,że do każdego ubez obojętnie w jakiej firmie trzeba

wykupić pakiet ochrony prawnej w firmie DAS i wtedy niczym się nie stresujesz i spisz spokojnie :8)

KUPIĘ przednie krótkie nadkole do E39 Mpakiet.Dziękuje za każde info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kalkulatory internetowe można sobie o wiecie co rozbić. Ja liczyłem koszta dla siebie i wyszło mi ubezpieczenie 16500. A zapłaciłem 10 800 za cały pakiet.

 

lover11 --> oczywiście wszytstko zależy czy masz jakieś zniżki, czy to pierwsze auto. Jeśli nie pierwsze i masz z 20-30% zniżek, to zapłacisz 5-7k PLN, mniej więcej trzeba sobie 10% wartości samochodu zaklepać na pakiet. Sporo, ale śpisz spokojnie, wiadomo.

 

Glupoty piszesz ze kalkulatory do niczego ja wyliczalem i sie zgadza a jeszcze mozna negocjowac......lover11 pisze wyraznie bez znizek a ty mu dajesz rady z znizkami :!: to zalezy jeszcze od miejscowosci i innych czynnikow.

Moge dac przyklad moje OC 60% zniszki tj. miedzy PZU -SAMOPOMOC - ALIANS DIREKT roznica wychodzi 300zl. PZU najdroszsze chociaz u nich mialem ubespieczenie 30lat......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janis --> w Hestii, 7er 2002 rok, zniżka bodajże 20% na AC i maks na OC, ubezpieczenie na 116 czy 126 tys. Powiedz coś więcej o tej firmie DAS, słyszałem właśnie ze za niewielkie pieniądze kupuje się ochronę prawną i oni już negocjują z ubezpieczalnią w razie czego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwon do jakiegoś brokera który ma kilka ubezpieczeń z róznych firm.Bedziesz miał porównanie.Niestety BMW w tebeli widnieje jako inne :D i sie placi wiecej.Ja swoje ubezpieczyłem AC/OC/NW w PZU i można było negocjowac cene troszke ponaginac .A przy takich kosztach to oszczędność może być spora.Ja urwałem około 500zl.Ja w kalkulatory tez nie bardzo wierze.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu opłacałem swoją e60 w pzu oc/nw/ac 50%zniżwki na oc i 40% na ac wyszło mi 7500 zł samochód wycenili na 120 tyś(dlatego że full opcjia)Te stwawki chyba też zależą od miejscowości w wawie są najwyższe tak mi się wydaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubezpieczenie zalezne poza pojemnoscia, wartoscia, lokalizacja, znizkami od: zabezpieczen antykradziezowych, miejsce postoju w nocy ( garaz osobny/hala garazowa/ parking strzezony), od wieku kierowcy/ow itd itp

Sprawdz szacunkowo kwote na stronach www ubezpieczycieli, konkretow dowiesz sie w realu u przedstawiciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.