Skocz do zawartości

318is polepszenie mocy?


8twardy318isCOUPE

Rekomendowane odpowiedzi

z chipem jest problem przez imo :/ strumienica może da ci tylko psychiczne odczucie :P jeśli już do cały wydech :) trzeba szykować ok 1500zł :( wałki rozrządu są zupełnie nie opłacalne :/ wiec jeśli masz już dedykowany stożek z dolotem, to nie ma co więcej kombinować, można jeszcze kanały wypolerować.

 

lepiej zmień silnik jak chcesz więcej mocy :( ja sie do tego przymierzam w przyszłym roku :P

zdjęcia mojej beemy ---->nowe foty !!!http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=61477
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ma ktos jakies pomysly jak zwiekaszyc moc i moment w silniku 318is? zalozylem stozek i teraz lepiej smiga. auto jest go generalce:) i zastanawiam sie czy czegos jeszcze by nie wmontowac? z gory dzieki

 

Ja odradzam jakiś tuning is-ki. Silnik i tak jest już wystarczająco wysilony. Kiedyś użytkownik Szwedu pisał gdyż chciał zrobić to samo. Jakieś sportowe wałki itp. Wyszło mu że każde 10KM więcej to koszt rzędu 1500zł + spore zmniejszenie żywotności silnika i dał sobie spokój.

Pozdrawiam.

Krzysiek


Było:

E36 318 is coupe 93'

E36 323i sedan 97'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z chipem jest problem przez imo :/ strumienica może da ci tylko psychiczne odczucie :P jeśli już do cały wydech :) trzeba szykować ok 1500zł :( wałki rozrządu są zupełnie nie opłacalne :/ wiec jeśli masz już dedykowany stożek z dolotem, to nie ma co więcej kombinować, można jeszcze kanały wypolerować.

 

lepiej zmień silnik jak chcesz więcej mocy :( ja sie do tego przymierzam w przyszłym roku :P

 

Cos wiem o tym immo :( tez chcialem chipa ale okazalo sie ze niestety przez immo nie da rady zamontowac tego u mnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pare uturbionych M42 i M44. Na bazie silnika M42 (o ile pamietam) AC Schnitzer budowal pare silnikow do E36. Natomiast strumienice, stozki i chipy to raczej tuning 'psychologiczny'.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ma ktos jakies pomysly jak zwiekaszyc moc i moment w silniku 318is? zalozylem stozek i teraz lepiej smiga. auto jest go generalce:) i zastanawiam sie czy czegos jeszcze by nie wmontowac? z gory dzieki

Jestem ciekaw co dało zamątowanie stożka :norty: lepiej śmiga?nic bardziej mylnego :D no chyba że stary oryginalny filtr był zapchany,i po zmianie auto inaczej pracyje,stożek tak ma się do podniesienia mocy jak,np choinka zapachowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.