Skocz do zawartości

Przyciemnianie szyb.


Kruk

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno koło Grobleskiego na Jagielońskiej jest dobry warsztat który przyciemnia szyby.Kumpel jak kupił VW pasata u grobla to mu polecili tego gościa.Widziałem efekt końcowy przyciemnionych szyb i jest super :cool2: .Używa foli z usa .Daje gwarancje na kilka lat.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno koło Grobleskiego na Jagielońskiej jest dobry warsztat który przyciemnia szyby.Kumpel jak kupił VW pasata u grobla to mu polecili tego gościa.Widziałem efekt końcowy przyciemnionych szyb i jest super :cool2: .Używa foli z usa .Daje gwarancje na kilka lat.Pozdrawiam

a możesz nam powiedzieć ile zapłacił i za ile szybek? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za szyby zapłacił 600zl bez przednich.Jakość wykonania :cool2: A to ważna sprawa.Kiedyś dałem do przyciemniania szyby w warsztacie który był tani :mad2: i efetk marny po roku porobiły sie odbarwienia i pęcherze.Warto zainwesowac w profesjonale przyciemnianie a nie w metode garażowa za małe pieniadze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to niech osoba zainteresowana sobie pojedzie do tego gościa zobaczy jak to wyglada na samochodzie i się dogada .Bo z gdybania nic nie wyjdzie.Mi sie podobała robota tego Pana i bym zaplacił te 600zl za przyciemnienie.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich ,powiem szczerze w gdansku sa sami partacze a ci co robia dobrze to chca duza kase ten koles na Jagielonskiej za cała bmw e34 całe chce 700 zł.Ja osobiscie polecam pana z BYTOWA za cała furke zwioł 450zł i 2 godzinki czekałem i furka zrobiona i 5 letnia gwarancje dale na folie i na odklejanie,naprawde koles bardzo spoko.To jest numer do tego kolesia 604510209 .Pozdawiam :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei slyszalem ze za 200-300zl, masz juz pr0 przyciemnione szybki. Nie wiem co oni tam za te 600,- robili, chyba 100% marzy :D

(mowie o samym tyle, bo jak przod tez, to wiadomo drozej...)

 

:shock: za 200-300zl?daj nr do tego gościa bo na pewno znajdą sie chętni.ale mówimy tu o porządnej foli do szyb a nie o żadnym "tjlandzie"to można w domu na wodę zrobić.pierwszy raz w życiu sie z czym takim spotykam.ja dałem 700zl ale robota jest zrobiona :cool2: 1klasa.....

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By przyciemnić szyby jechałem 120km do WLASCIWEGO WARSZTATU.

 

Byłem w Szczecinie w firmie FOLTECH

Robił tam mój kuzyn.Mój znajomy i ja.

Gwarancja-atest do ręki-pierwsza klasa.

 

Z ciekawości przed chwila do nich zadzwoniłem.

Piszecie o 600-700zł :duh: Za e34 tylna szyba i dwie boczne tylne chcą 330zł.

Bez komentarza.

http://www.foltech.szczecin.pl/

BMW? Bogini Moich Wrażeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By przyciemnić szyby jechałem 120km do WLASCIWEGO WARSZTATU.

 

Byłem w Szczecinie w firmie FOLTECH

Robił tam mój kuzyn.Mój znajomy i ja.

Gwarancja-atest do ręki-pierwsza klasa.

 

Z ciekawości przed chwila do nich zadzwoniłem.

Piszecie o 600-700zł :duh: Za e34 tylna szyba i dwie boczne tylne chcą 330zł.

Bez komentarza.

http://www.foltech.szczecin.pl/

 

a ja dodam komentarz.wychodzi za szybe 110zl.za te małe w tynych drzwaich tez biorą po 100 bo jest z nimi problem.czyli dodając jeszcz przód tj 5x110+2x100=750zl. Ładna mi to promocja

Bez komentarza ceny maja jak wszędzie...

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gdyni na Morskiej kolo salonu Renaulta, albo Deawoo juz dobrze nie pamietam w kazdym razie w tych okolicach jest firma co sie tylko szybami zajmuje. Robia wszystko sprawnie i profesjonalnie. Ja tam akurat kiedyś wymienialem szybę przednia w e36 to widzialem jak foliują. Efekt :cool2:
BMW e-39 523i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.