Skocz do zawartości

DODATKI E36 Telefon.Pojemnik na kubki itp


Łapa

Rekomendowane odpowiedzi

juz dawno sobie zrobilem ten bajer - kontrolka gaśnie sama a nie tak jak w innych po zapięciu pasów... wydaje mi się zbędne a jest to 5min roboty.

SPRZEDANA :((( buuuuuuuuuMój Compakt :)<--------- OCEŃ - komentarze i uwagi mile widziane na PW. !!!NOWE FOTY!!!

!!!Aktualizacja 05.08.2008 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz założyłem kontrolke a dokładnie wsadziłem żarówke w liczniki i zyskałem nową funkcję przypomnienie o zapięciu pasów.Jeśli ktoś z Okolić ŚLĄSKA KATOWICE OCHOJEC PIOTROWICE to mogę mu pomuc to zamontować roboty 15 minut a jaka radość :D

 

Jak co podaje gg 3188503

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ale to w każdych?

Bo widzę na drugiej focie kierownicę M.

Gałka mi się osobiście nie podoba, ale konsola jest :cool2:

Co do uchwytów boczków w drzwiach to nie widziałem jeszcze takich-ale fajne. Podoba mnie się to :D

Jeszcze jedna rzecz może się ktoś orientuje. Czy schowek na kasety (ten obok ręcznego) jest podświetlany czy nie?

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Powiem Ci szczerze, że po poprzedniej E39 brakuje mi tych drewnianych dodatków i myślę o tym :wink:

Tak smutno i pusto mi się wydaje, gdzie wnętrze mam szaro czarne (M pak) :(

Oooo widzę raczki w boczkach drzwi, ale to raczej jest niewymienne bo oglądałem swoje boczki, to jest sprasowane na stałe.

PS.Fajnie wyglądają też chromowane przełączniki otwierania okien :wink:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci powiem,że bardzo mnie kusi takie E39 w bogatym wypasie.Chciałbym,żeby moja Pani takim jezdziła.Ale ona nie zna się na autach...

W swoim mam takie dodatki z chromu-klamki,ramki wyłączników szyb,''przyciski popielniczek'',przycisk ręcznego,należy to chyba do exclusiv paket ale pewny nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

E 39 jest fajne, ale duże i ciężkie. Zależy jakie kto ma upodobania.

Zaś swoją E36 kupiłem całkowicie przypadkiem- chwila słabości.

Podoba mi się to drewienko. Co do tych popielniczek z Twojego zdjęcia widzę, że niektóre mają na tej tylnej napis "press" a niektóre mają takie zagłębienie jak w tej pierwszej to też chyba zależało od wersji?

Co do schowka na kasety to u mnie żadnego przewodu czy żaróweczki też nie ma, ale wyczytałem gdzieś, że ktoś ma, dlatego zapytałem.

PS.To moja poprzednia :wink:

BMW%2520525%2520TDS%252864%2529.jpg

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne auto.Tylko nie jestem zwolennikiem kolorowych tarcz,zacisków itp.Ale ogólnie podoba mi się.nawet bardzo.

Popielniczki w drewnie też były różne.Z chromem,bez chromu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I praktyczne. :)

Kiedyś z ciekawości włożyłem kasetę i gdy siedziała ona jeszcze w kieszeni a była już wysunięta przy włączonym oświetleniu widać nawet było ilość taśmy na szpulkach. :cool2:

Teraz bzdet ale na lata 90-siąte to niezły bajer. :mrgreen: :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakiś czas,ten bzdet wywoła u niektórych ludzi szok :shock: ,gdy ktoś wyjmie kasetę z podświetlanego schowka i włoży ją do ori odtwarzacza bawaria bmw :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dzięki.

Obejrzałem ten swój, jest tam taka dziurka jakby na żarówkę. Świeciłem tam latarką i ni chu chu nic nie rozchodzi się światło :( instalacji na żarówkę nie mam żadnej więc chyba to nie podświetlany jest. A mam go we VIN więc z tym wyszła z fabryki.

Też poszperałem w real OEM i wychodzi na to, że drewienka w E36 było ciut więcej.

http://www.realoem.com/bmw/diagrams/m/s/17.png

Nawet pokrywka schowka na kasety była z drewnem.

Za jakiś czas,ten bzdet wywoła u niektórych ludzi szok :shock:

I dlatego uważam, że nie powinno się usuwać takich rzeczy.

To tak jak kiedyś było z maluchami. Każdy usuwał chromowane zderzaki na rzecz takich z FL- bo takie fajne, plastikowe, duże i nowocześniejsze. A teraz ludzie zabijają się za takimi z chromem.

Tworzy to pewien klimat.

Tak jak w E30 której fotę wrzuciłem w swojej galerii. Wsiadając do niej czuje się to coś i tego opisać się nie da :wink: (nawet włączając radio, które nie gra bo teraz częstotliwości są inne :D ).

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.