Skocz do zawartości

Jakie żarówki z serii BLUE?


falcone

Rekomendowane odpowiedzi

WItam. Ja polecam Blue Vision Philipsa,miałem takie tyle,że w VW LT.Świeciły fajnym,jasnym światłem-zwłaszcza w nocy dało się dostrzec poprawę,żarówki trzymały się długo(jak długo-nie wiem bo auto zostało sprzedane).Osram...tych konretnych nie znam,ale miałem Silverstar i także świeciły jasno jednak gorzej od Philipsów.Słyszałem że Osramy szybko padaja,ja jednak się o tym nie zdążyłem przekonać bo auto zostało...rozbite(Opel Astra),wcześniej jednak nie było problemów.

Pzdr

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basti - moge Ci potwierdzic ze OSRANE , dzialaja dobrze ale krotko...Ale coś za coś ! :)...wiadomo zarnik im mocniejszy tym krocej swieci...no i zalezny tez gaz jaki jest uzyty :)....Mialem osrane w VW t2 :)....Swiecily jak długie :).....Jasne b. dobre swiatlo - uwielbialem nim w nocy jezdzic...Jednoczesnie nie oslepialy innych kierowcow...

 

Pozdro

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dla pytajacych zakupilem blue vision philipsa zalozylem wraz z postojowkami i jestem zadowolony zaden niebieski badziew tylko zyste biale swiatlo

 

( nie dziala mi literka C srx)

http://images28.fotosik.pl/113/2b994a4c4d4a485a.jpg

 

http://images31.fotosik.pl/46/84db7d800014b6d1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basti - moge Ci potwierdzic ze OSRANE , dzialaja dobrze ale krotko...Ale coś za coś ! :)...wiadomo zarnik im mocniejszy tym krocej swieci...no i zalezny tez gaz jaki jest uzyty :)....Mialem osrane w VW t2 :)....Swiecily jak długie :).....Jasne b. dobre swiatlo - uwielbialem nim w nocy jezdzic...Jednoczesnie nie oslepialy innych kierowcow...

 

Pozdro

 

Właśnie wsadziłem w pozycyjnych Osrane Night Breaker, super jaśniutkie białe światło. Chwalą się że te nie są takie krótkowieczne jak pozostałe modele. Jak włączam długie (na zwykłych starych H1) to prawie nie mogą się przebić :lol: . Nie ma wyjścia, muszę teraz do długich tez takie Osrane wsadzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zorka5 ile płaciłeś za osrane ? bo tez chyba sproboje...

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.