Skocz do zawartości

[e34] ospoilerowanie


j0hnny2007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 315
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

mam pytanko-kto jest za tym zeby j0hnny2007 dostal bana??????

tak pytam z ciekawosci??????????

oczywiscie nie ze zlosliwosci......

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko-kto jest za tym zeby j0hnny2007 dostal bana??????

tak pytam z ciekawosci??????????

oczywiscie nie ze zlosliwosci......

 

Myślisz Jacek, że trzeba posunąć się do ostateczności, żeby np. uchronić autko jOhnego przed wstydem pokazywania się ze spojlerem i blendą? :D:D:D

To spokojny chłopak, po dobroci też da się mu to przetłumaczyć (kiedyś) :D

pozdrawiam

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j0hnny2007 cos Tobie powiem. Gdy kupowałem moją E-34 , zwróciłem uwagę poprzedniemu właścicielowi na dziwne zawieszenie tego samochodu. Mianowicie że tył auta jest niżej zawieszony a z kolei przód za wysoko i usłyszałem taką oto odpowiedz: " To nie jest żaden problem ponieważ kupił ściągacze do sprężyn i jeśli ja chcę to on z kolegami mi zaraz je zamontyje i auto bedzie stało już równo" Moja odpowiedż była tylko taka: :shock: :jawdrop: ........

 

Prosze wiec nie upodabniaj sie tylko do takich osób!

Chcesz mieć ładne auto? To obejrzyj galerie solaris520 i doprowadz swoje auto do takiego stanu i w takim stanie utrzymaj. Wtedy będziesz GOŚĆ.

 

solaris520 jestem pełen podziwu i uznania dla Ciebie i Twojego auta.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez arrow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOHNY !!! DLA MNIE JESTES GENIUSZEM !!!

 

Nikt nie rozpętał takiej wojny od czasu nakręcenia filmu: "Jak rozpętałem II Wojnę Światową". Normalnie Franek Dolas 2 !!

 

Szacun !!

 

Hahaha, jakiej wojny ? :D

 

I jak zwykle gotowa odpowiedz na wszystko,no poprostu geniusz-kretyn

 

Brak argumentow z Twojej strony, i juz zreszta Ci cos mowilem...

 

johnny powinien dostac bana za to co chce zrobic swojej bmw i tyle,i problem z glowy

 

:lol:

Co niby chce zrobic?

Bo moze sobie cos uroiles?

 

jOhny2007 mistrzem TVN Surprised Skoda Fabia Twisted Evil Za popisy zebral calusy od Martynki Mr. Green wszyscy byli urzeczeni wprost mistrzostwem Mistrza. Surprised

 

Widze ze popadanie ze skrajnosci w skrajnosc w Twoim przypadku przejawia sie wybitnie.

Trudno wpasc na to chyba ze istnieja szkoly doskonalenia jazdy?

Oczywiscie Ty nigdy o tym nie slyszales, i nawet nie wiesz co to, a masz sie nie wiem za kogo.

 

1.Dobra,teraz juz wiem ze nie masz ABS-u.co tu dużo mówić.na moje oko to ///M powinien mieć ABS-i to mnie dziwi dlaczego nie masz.Mówisz ze masz klime ,grzane fotele a nie masz ABS-u?coś mi tu nie pasuje

 

Nie wiem. Moze solaris520 cos bedzie wiedziec na ten temat bo obaj nie wiedzielismy ze nie mamy ;)

 

Jak możesz mowić ze wolisz nie miec ABS-u bo lepsze hamowanie jest bez niego.Moim zdaniem to jest kompletna bzdura

 

ABS zapobiega jedynie poslizgowi. Dobry kierowca jest w stanie lepiej panowac nad pojazdem bez niego.

 

przytocze Ci moze pewien cytat dla rozjasnienia:

 

"Długość drogi hamowania pojazdu wyposażonego w system ABS w porównaniu do identycznego pojazdu bez tego systemu uzależniona jest od kilku czynników, takich jak: warunki zewnętrzne oraz umiejętności kierowcy.

Należy zwrócić uwagę, iż możliwości układu bywają przeceniane przez część kierowców, co w efekcie nie doprowadziło do zmniejszenia się liczby groźnych wypadków drogowych."

 

"W pewnych sytuacjach system ABS wydłuża drogę hamowania np, gdy na nawierzchni o dobrej przyczepności znajduje się cienka warstwa luźna (np. liście, piasek, śnieg, błoto)."

 

http://img222.imageshack.us/img222/6839/absqz2.jpg

 

Wiec, ja dziekuje za ten 'wynalazek'. Logicznie myslac to:

na suchej nawierzchni nie wpadne w poslizg, a na mokrej, tylko wydluza droge hamowania, a czy sie wpadnie w poslizg, to juz zalezne od umiejetnosci kierowcy.

 

On na hamulec a tu koła w miejscu stały,natomiast ja swój dociskam do pełna i koła nie zblokuje i mam wtedy efekt hamowania a nie poślizgu kół na mokrej nawierzchni.No i taka jest prawda nie ma sie co czarować....

 

Pozwole sobie uzyc stwierdzenia, ze abs, jest dla niedzielnych kierowcow.

Jak wolisz zeby komputer myslal za Ciebie, to wspaniale.

Ja jednak uwazam, ze czlowiek ma przewage nad komputerem i znacznie lepiej wybrnie z problemu, jesli tylko potrafi sie myslec.

 

Pomyśl, przecież jak zmieniali silnik to i ABS wyciągnęli

 

Watpie, zreszta to jest latwe do sprawdzenia, ale w zimie sie nie bede z tym grzebac.

 

Mistrzowi fabii na trolley'ach nie przystoi jezdzic z ABS! Laughing Laughing Laughing Laughing Obciach w calym zakresie

 

ty j0hnny2007 ty to jesteś profesor hehehe

 

Nic nie wnoszace wypowiedzi :twisted2:

 

mam pytanko-kto jest za tym zeby j0hnny2007 dostal bana??????

tak pytam z ciekawosci??????????

oczywiscie nie ze zlosliwosci......

 

hahaha, zaloz sonde jak masz ze soba problem.

oczywiscie ze ze zlosliwosci...... jak to sam podkresliles :D

 

Myślisz Jacek, że trzeba posunąć się do ostateczności, żeby np. uchronić autko jOhnego przed wstydem pokazywania się ze spojlerem i blendą? Very HappyVery HappyVery Happy

To spokojny chłopak, po dobroci też da się mu to przetłumaczyć (kiedyś) Very Happy

pozdrawiam

 

Heh ;)

W sumie ciekaw jestem ilu ludzi na forum ma blende/brewki/spoiler, robimy sonde ? :D

Juz paru bylo w tym watku :P

 

j0hnny2007 cos Tobie powiem. Gdy kupowałem moją E-34 , zwróciłem uwagę poprzedniemu właścicielowi na dziwne zawieszenie tego samochodu. Mianowicie że tył auta jest niżej zawieszony a z kolei przód za wysoko i usłyszałem taką oto odpowiedz: " To nie jest żaden problem ponieważ kupił ściągacze do sprężyn i jeśli ja chcę to on z kolegami mi zaraz je zamontyje i auto bedzie stało już równo" Moja odpowiedż była tylko taka: Shocked Surprised ........

 

Prosze wiec nie upodabniaj sie tylko do takich osób!

 

Do czegos takiego to mi naprawde daaaaleko...

 

Wpływ chodzenia biedronki po listku bobkowym na rozwój kajakarstwa w Bangladeszu

 

Dajecie nastepne :D

Wymiata :P

Doktorat z tego napisze ;]

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z poprzednikiem....tylko jedno "ale"

Chcesz mieć ładne auto? To obejżyj galerie solaris520

 

OBEJRZEĆ :)

 

 

Az chcialoby sie powiedziec 'zawsze mam racje'

 

No całe szczęście nie masz :)

Sluchaj....ABS tak jak piszesz droge wydluza....ale w wiekszosci przypadkow....umiejtnosci kierowcow sa tak liche ze jednak to 404 M na lodzie jest lepsze niz 800 na tylniej kanapie z wykreconym tel. do przyjaciela... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nikt zimą nie zapierdziela , przynajmniej nie beemka - bo sie nie da....Kto po lodzie jezdzi 100km/h ? :D.....Ja osobiscie mialem taka sama postawe wobec ABS jeszcze 1,5 r temu....jak go nie mialem w buni....bylem zachwycony hamulcami....i nie dopuszczalem do siebie wizji pulsujacego pedału . Ale odkad kupilem moja czarna mambe z abs'em.....i pojezdzilem latem.....stwierdzilem ze jest to super sprawa :)..... BMW robi super ABS - ktory wlacza sie w maxymalnie opoznionym momencie przez co ingeruje tylko wtedy gdy musi......Dlatego DŻONY z NAWARONY - musialbys pierw pojezdzic autem z ABS'em zeby taka opinie wydac(oczywiscie BMW) . Natomiast jesli chodzi o system kontroli trakcji - to jestem stanowczym przeciwnikiem...(moze dlatego ze nie mam , ale jezdzilem x3 - i bardzo mi sie dziwnie jezdzilo?!? moze to kwestia przyzwyczajenia....

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten koles pisze (johnny) tak o ABS - bo go nie ma :roll: gdyby miał to by go ponad niebiosa wznosił - Taki typ człowieka

 

A ha ja uważam że ABS to super wynalazek i trzeba umieć z nim jeździć bo jak wpada się na tarkę (na dziurach to samo) przed skrzyżowaniem i na koniec zostawia sie hamowanie to można zatrzymać się ale na środku krzyżówki

 

często jeżdżę bardzo szybko i nieraz w krytycznych sytuacjach noga w autach bez abs w razie niebezpieczeństwa wciśnie tak mocno (ruch bezwarunkowy) ze wpadnie sie poślizg. Mając kilka takich zdarzeń np. przy wyprzedzaniu i bez ABS-u niepotrzebnie traciłem odległość na ślizg - odpuściłem hamulec i uciekałem gdzie indziej.

 

Z ABS-em takich rzeczy nie miałem i nie uważam ze ABS jest dla niedzielnych kierowców

 

Bo nie wiem czy Jhonny jesteś aż taki kozak żeby ABS ci przeszkadzał w "fińskiej sztuce hamowania" - drogi publiczne na co dzień to nie OeS i nie trzeba kopać lewą noga pedału żeby ułożyć się przed łukiem :duh:

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap: Skidmarks dokladnie.....nie oEsy zeby latać bokami i chwalić sie umiejetnosciami(ktorych sie nie ma ;))

ABS - dobra sprawa bez dwoch zdan.Pozdo.

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he ja już trenuje opcje z ABS-m, i bez :shock: bo raz mam raz nie mam, to jest sztuka :? , wszystko sprawne, na kompie tez , pewnie jeszcze trzeba zmienić płyn hamulcowy, np. wczoraj miałem cały dzień przedwczoraj świeciło-fajnie co?----ale co do drogi hamowania to wydłuża[ tylko ja w zimę prędkośc odpuszczam, nawet mam bieżnikowane nowe opony?, do 160 km/h ale jezdze znacznie wolniej[tak do 120] BMW na zime jest ograniczone z prędkościa, niestety nie naszaleje na śliskim ---pzdr ------------ :arrow: :arrow: :arrow:
"" jedż z butem ,ale nie na kapciu"", mów co myślisz , rób co mówisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solaris520 jestem pełen podziwu i uznania dla Ciebie i Twojego auta.

 

Ja jestem pełen podziwu, bo nie dość, że miłośnik marki BMW, nie dość, że ma piękny egzemplarz E34 to jeszcze architekt. Ja jestem studentem drugiego roku, więc jeszcze dłuuga droga przede mną, ale jakby nie patrzeć mam y dwie wspólne pasje :)

Profesjonalne studio kosmetyki samochodowej

http://www.snblodz.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie uzyc stwierdzenia, ze abs, jest dla niedzielnych kierowcow.

Jak wolisz zeby komputer myslal za Ciebie, to wspaniale.

Ja jednak uwazam, ze czlowiek ma przewage nad komputerem i znacznie lepiej wybrnie z problemu, jesli tylko potrafi sie myslec.

 

Widzę, że mamy drugiego Roberta Kubicę :) Chłopaku, widzę, że w typowy sposób przeceniasz swoje możliwości. Wiem, że wśród kumpli zdobywasz "rispekt" mówiąc, że jeździsz BMW (mało tego - M5!), a do tego bez ABSu, bo "abs jest dla mięczaków".

 

Nie życzę Ci, żebyś na własnej skórze przekonał się o swoim braku doświadczenia, bo może się to dla Ciebie źle skończyć.

 

Jeszcze słowo ode mnie na temat ABSu - owszem ten system wydłuża drogę hamowania, ale w normalnych warunkach drogowych jest błogosławieństwem bo może uratować skórę.

Profesjonalne studio kosmetyki samochodowej

http://www.snblodz.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j0hnny2007-Marka 520i nie porównuj do swojej z tego względu ze marek ma

1.1988r produkcji

2.Marka jest podstawową wersja.Nie ma nawet szyb el.ktoś wtedy chciał najprostsza i najtańsza 5.

Ale przecież Ty j0hnny nie tak dawno mnie uświadamiałeś ze masz ///M,że masz welur,klime,podgrzewane siedzenia...Przy takim wyposażeniu ABS-był juz standardem.Jak nie wrzucisz fotek to jak dla mnie masz tak samą wyposażona 520 jak Marek Solaris.nie masz nic a tylko mówisz za masz klime itp.Marek ma chociaż ładny kolor no a biały jak wiemy wszyscy ze też był tańszy chodź by nawet od takiego koloru jak Marka.

 

Marek Solaris mam nadzieje ze nie powiedziałem nic o co mogł byś sie zdenerwować.Jeśłi czymś Cie uraziłem w tym poście to przepraszam :handshake: :)

Edytowane przez Łukasz735

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pełen podziwu, bo nie dość, że miłośnik marki BMW, nie dość, że ma piękny egzemplarz E34 to jeszcze architekt. Ja jestem studentem drugiego roku, więc jeszcze dłuuga droga przede mną, ale jakby nie patrzeć mam y dwie wspólne pasje :)

 

Polit, dzięki za miłe słowa :D Jak jeszcze powiesz, że gustujesz w brunetkach, to wtedy będziemy mieć już trzy wspólne pasje :D:D

Dodam jeszcze, ze, gdybym ja wtedy, gdy byłem na drugim roku studiów (tak jak Ty teraz) mógł cieszyć się E34 – chyba umarłbym ze szczęścia! :D Wtedy dopiero nabywałem odwagi, żeby mówić o tym marzeniu :).

Pozdrawiam, marek

P.S.

Gratuluję wyboru kierunku studiów – choć zawód w polskich realiach dość ciężki.

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek Solaris mam nadzieje ze nie powiedziałem nic o co mogł byś sie zdenerwować. Jeśli czymś Cie uraziłem w tym poście to przepraszam :handshake: :)

 

No co Ty Łukasz, przecież wiesz jak mnie fascynuje właśnie to, że to jest taka wersja – dzięki temu mam duże ułatwienie, żeby wszystkim zajmować się sam podczas napraw i nie oddawać autka w ręce mechaników. Podczas poszukiwań najważniejsze było, żeby był w takim stanie, tym kolorze i z 6-cio cylindrową benzyną bez lpg :D

Jak będzie już czas, że będę mógł dokupić do kolekcji Touringa, to wtedy będzie klima, abs i el. szyby (szkoda, że już nie M20, ale na szczęście jedno już mam ) :D

pozdrawiam

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek Solaris mam nadzieje ze nie powiedziałem nic o co mogł byś sie zdenerwować. Jeśli czymś Cie uraziłem w tym poście to przepraszam :handshake: :)

 

No co Ty Łukasz, przecież wiesz jak mnie fascynuje właśnie to, że to jest taka wersja – dzięki temu mam duże ułatwienie, żeby wszystkim zajmować się sam podczas napraw i nie oddawać autka w ręce mechaników. Podczas poszukiwań najważniejsze było, żeby był w takim stanie, tym kolorze i z 6-cio cylindrową benzyną bez lpg :D

Jak będzie już czas, że będę mógł dokupić do kolekcji Touringa, to wtedy będzie klima, abs i el. szyby (szkoda, że już nie M20, ale na szczęście jedno już mam ) :D

pozdrawiam

 

I to mi sie podoba :cool2: tak 3maj

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, jakos zdobycz nie pasuje do spoil... Nie mam teraz slownika, moze na internecie... ale angielskim posluguje sie na codzien i jakos te dwa slowa mi sie nie zenia...

 

http://marekczaja.dlawas.com/img/slownik.jpg

Źródło: Langenscheidt Pocket Polish Dictionary (Polish-English, English-Polish)

 

Heh znalazłem lepsze określenie dla spoilera :shock:

 

spoil (fraza rzeczownikowa)

 

hałda

 

odpady (kontekst: Górnictwo) :cool2:

 

rozpuścić jak dziadowski bicz (kontekst: potoczny, nieoficjalny)

 

oszpecić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie,przeczytalem ten temat jeszcze raz ,od samego poczatku :mrgreen: , i jednoznaczne stwierdzam,ze ten PACJENT jest KRETYNEM jakich malo. W pierwszym jego poscie podal link do tematu,w ktorym opisuje ,jak to niby wjechal w lawke,ktorej w ogole nie bylo widac,bo bylo ciemno ( gdybym ja mial lawke ,czy slup ,czy rosnace drzewo przy wjezdzie na podworko,do gararzu,czy gdziekolwiek,to wiedzialbym o nim nawet jak bym tam wjezdzal "nawalony" nawet z zamknietymi oczami (nigdy tego nie praktykowalem-jazdy po pijaku :cool2: ) - TA KOLIZJA SWIADCZY TYLKO O JEGO UMIEJETNOSCIACH W MANEWROWANIU POJAZDEM :twisted2: :mrgreen: ( zaloze sie ,ze placyk zdawal nie RAZ :mrgreen: ) Potem wkleil zdjecia swojego samochodu ( albo i nie :mrgreen: ) ukazujace zniszczenia pojazdu podczas wjazdu na podworko( zapewne po pijanemu :mrgreen: ,po jednym malym piwku :twisted2: ) - W TYM TEMACIE NAPISAL,ZE NIE MA CZYM ZROBIC ZDJEC,o ktore go prosimy,BO MU APARAT UKRADLI :mad2:

Zdjecia ktore wkleil,byly robione w nocy,ZAPEWNE SPECJALNIE PO TO,ZEBY NIE BYLO DOBRZE WIDAC TEGO JEGO WYNALAZKA M5 z 2litrowym silnikiem V6 :mrgreen:

Kolego jOhnny2007, :mad2: :duh: :clap: :clap: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie,przeczytalem ten temat jeszcze raz ,od samego poczatku :mrgreen: , i jednoznaczne stwierdzam,ze ten PACJENT jest KRETYNEM jakich malo. W pierwszym jego poscie podal link do tematu,w ktorym opisuje ,jak to niby wjechal w lawke,ktorej w ogole nie bylo widac,bo bylo ciemno ( gdybym ja mial lawke ,czy slup ,czy rosnace drzewo przy wjezdzie na podworko,do gararzu,czy gdziekolwiek,to wiedzialbym o nim nawet jak bym tam wjezdzal "nawalony" nawet z zamknietymi oczami (nigdy tego nie praktykowalem-jazdy po pijaku :cool2: ) - TA KOLIZJA SWIADCZY TYLKO O JEGO UMIEJETNOSCIACH W MANEWROWANIU POJAZDEM :twisted2: :mrgreen: ( zaloze sie ,ze placyk zdawal nie RAZ :mrgreen: ) Potem wkleil zdjecia swojego samochodu ( albo i nie :mrgreen: ) ukazujace zniszczenia pojazdu podczas wjazdu na podworko( zapewne po pijanemu :mrgreen: ,po jednym malym piwku :twisted2: ) - W TYM TEMACIE NAPISAL,ZE NIE MA CZYM ZROBIC ZDJEC,o ktore go prosimy,BO MU APARAT UKRADLI :mad2:

Zdjecia ktore wkleil,byly robione w nocy,ZAPEWNE SPECJALNIE PO TO,ZEBY NIE BYLO DOBRZE WIDAC TEGO JEGO WYNALAZKA M5 z 2litrowym silnikiem V6 :mrgreen:

Kolego jOhnny2007, :mad2: :duh: :clap: :clap: :clap:

 

 

Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! :mrgreen: :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.