Skocz do zawartości

[e34] ospoilerowanie


j0hnny2007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 315
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

johny jak dla mnie to ty nie jestes normalny koledzy piszą ze kupili auto zwalone przez poprzedniego właściciela ty im współczujesz mówiąc ze na szczescie masz super ALE sam zaczynasz je pieprzyć.....sądząc po wszystkich twoich wypowiedziach i tym temacie co zrobic jak zachaczyleś o tą ławke czy cos tam to wg mnie zasługujesz tylko na łade albo dacie po profesjonalnym ukraińskim tuningu

 

może poprostu sprzedaj swoje bmw póki jeszcze normalnie wygląda i kup sobie jakiś juz wyjątkowo spieprzony egzemplarz jest pare takich na allegro a najwyżej swój cały M pakiet (w skład którego wchodzi znaczek na przednim grilu)przełożysz do nowego nabytku

........srebrne beem wjeżdża na teren........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem lift na model nowszy E-34 to super.

 

Moglbys rozwinac co dokladnie masz na mysli ? :)

 

Mówię tu o zmianie grilla, Maski itp. Można też włożyć też parę rzeczy z bogatszych wersji (wyposażenie). Wtedy to rozumiem. Lecz pierwsza kolejnosc to stan techniczny pojazdu!!!!!!

 

Pozdrawiam wszystkich szanujących swoje auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam ze kupilem 2 miesiace temu BMW E-34 od czlowieka z "epoki laminatu" i do tej pory mam same klopoty z tym autem. To nie wazne ze auto ma nieszczelny uklad chlodzenia , ze visco jest skrecone srubami na stałe, ze olej cieknie gdzie popadnie,ze lozysko buczy ,ze guma przeplywomierza dziurawa jak ser szwajcarski- wazne ze spoiler ze stopem ze szeroko i nisko.:mad2: Choć w moim przypadku nie zupełnie nisko, ponieważ tył jest nisko a przód zadarty i wygląda teraz jak baba z zadartą kiecką!!! :mad2: :mad2: Zal mi aut które trafiają w ręce takich ludzi.

 

Naprawde współczuje, bo sam kupiłem od nie lepszego agenta... wole nie pisać co on tam porobił, ale porobił... i to sporo :doh:

a teraz arrow musimy nasze autka doprowadzić do ładu i nie pozwolić by kiedykolwiek trafiły w podobne ręce :evil:

 

To co napisalem to tylko mała czesć tego co mam do porobienia bo pominąłem jeszcze kilka powaznych defektów, no ale długo by o tym pisac.

Poprostu życze wszystkim, którzy doprowadzają do takiego stanu auta aby do konca zycia trafiali na inne w jeszcze gorszym stanie :twisted: :twisted2: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przeczytałem wszystkie posty i rozbolał mnie brzuch od śmiechu i łeb od głupot. Nasuwa mi się pytanie: po co Johny Tobie forum, jak wiesz wszystko lepiej? Proponuję napisać doktorat i wykładać na uniwersytecie (np: kafelki w kiblu). Każdy z nas tutaj przykłada największą wagę do utrzymania naszych aut w nienagannym stanie technicznym, żeby np: nie stanowić zagrożenia dla innych użytkowników dróg. Co do Twoich klocków hamulcowych to proponuję klocki, które stosowała firma OLTCIT - miały okładziny z drewna. Zaleta? Niska cena i zapach grilla w aucie... :o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję napisać doktorat i wykładać na uniwersytecie (np: kafelki w kiblu).

Doktorat z aerodynamiki inaczej.

"Szczegolny i nietypowy wplyw tandetnego kawalka plastiku z Allegro na zachowanie sie samochodu na szosie i uzytkownika na forum BMW-Klub"

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję napisać doktorat i wykładać na uniwersytecie (np: kafelki w kiblu).

Doktorat z aerodynamiki inaczej.

"Szczegolny i nietypowy wplyw tandetnego kawalka plastiku z Allegro na zachowanie sie samochodu na szosie i uzytkownika na forum BMW-Klub"

 

Wpływ zorzy polarnej na rozwój kolarstwa torowego w Chinach... :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

johny jak dla mnie to ty nie jestes normalny

 

Nikt Cie nie pytal o to, a pozatym nie interesuje mnie Twoje zdanie co do mojej osoby, poniewaz mnie nie znasz.

Wszystkie typowo 'personalne ataki' sa po prostu smieszne. :)

 

koledzy piszą ze kupili auto zwalone przez poprzedniego właściciela ty im współczujesz mówiąc ze na szczescie masz super ALE sam zaczynasz je pieprzyć.....

 

1) Czy dla Ciebie montaz spoilera helli ktory byl w m5 to 'pieprzenie' auta?

2) Czy dla Ciebie blenda to 'pieprzenie' auta?

3) Czy dla Ciebie progi to 'pieprzenie' auta?

 

Jesli chcecie znac moje odp to:

 

1) nie

2) kwestia wzgledna i zalezy od gustu/upodoban (mialem robic brewki ale nie robilem bo mi sie po prostu nie podobaja, a zauwazylem ze niektorzy tu maja i jakos podobnych sporow co do tej zywicy nie bylo)

3) Na zdjeciu jak zamawialem wygladaly ladnie, i kazdy to musi przyznac. Spieprzone jest jedynie wykonanie, ale to sie akurat zrobi, jak zrobie to oczywiscie porobie fotki :)

 

sądząc po wszystkich twoich wypowiedziach i tym temacie co zrobic jak zachaczyleś o tą ławke czy cos tam to wg mnie zasługujesz tylko na łade albo dacie po profesjonalnym ukraińskim tuningu

 

A Ty zaslugujesz na troche wiecej logicznego myslenia i radze Ci ponownie przeczytac temat z ta lawka. Watpie zebys sam ja zauwazyl bo po prostu jej nie bylo widac. Zreszta to o niczym nie swiadczy, kazdemu sie moze zdazyc.

 

może poprostu sprzedaj swoje bmw póki jeszcze normalnie wygląda i kup sobie jakiś juz wyjątkowo spieprzony egzemplarz jest pare takich na allegro a najwyżej swój cały M pakiet (w skład którego wchodzi znaczek na przednim grilu)przełożysz do nowego nabytku

 

Moze po prostu nie mow mi co mam robic ;)

Niestety, ale nie wiem czy wiesz, ze lepiej jest zrobic samemu, niz kupic gotowe.

Kwesti ///M jeszcze nie rozstrzygnalem jak dla mnie, ja tego znaczka nie doklejalem i nigdy bym nie doklejal (zreszta wole szeroki grill, ktory takze bede robil, a tam miejsca na ///m juz nie ma, na tylnej klapie natomiast ///m mi sie nie podoba)

 

Można też włożyć też parę rzeczy z bogatszych wersji (wyposażenie).

 

O jakim rodzaju wyposazenia mowisz np?

 

Lecz pierwsza kolejnosc to stan techniczny pojazdu!!!!!!

 

Zgadzam sie, dlatego na koncu zabralem sie dopiero za 'dodatki'.

 

Nasuwa mi się pytanie: po co Johny Tobie forum, jak wiesz wszystko lepiej?

 

Odpowiem Ci bardzo prosto. Bo warto znac opinie innych.

A sam wszystkiego nie wiem najlepiej i wielokrotnie juz to powtarzalem.

Sa rzeczy co do ktorych jestem pewien i nic tego nie zmieni, tak samo jak nikt nie zmieni swoich przekonan. Proste i logiczne.

 

Proponuję napisać doktorat i wykładać na uniwersytecie (np: kafelki w kiblu)

 

:twisted2:

 

Nie mam takich ambicji, ale doceniam poczucie humoru ;)

 

Każdy z nas tutaj przykłada największą wagę do utrzymania naszych aut w nienagannym stanie technicznym, żeby np: nie stanowić zagrożenia dla innych użytkowników dróg.

 

Mowisz tak jakbym nie przykladal?

Skad masz podstawy zeby miec takie zdanie?

 

Co do Twoich klocków hamulcowych to proponuję klocki, które stosowała firma OLTCIT - miały okładziny z drewna. Zaleta? Niska cena i zapach grilla w aucie... :o)

 

A co z moimi klockami nie tak?

Wszystko ok, nie wiem skad wogole to poruszyles... chyba juz nie ma sie o co przyczepic po prostu i Ci sie nudzi :twisted2:

 

Doktorat z aerodynamiki inaczej.

"Szczegolny i nietypowy wplyw tandetnego kawalka plastiku z Allegro na zachowanie sie samochodu na szosie i uzytkownika na forum BMW-Klub"

 

Nazywaj sobie jak chcesz. Kazdy glupi wie, ze jak zamontujesz cos co wykracza poza wymiary auta to zmienia to jego wlasciwosci, po co ja to wogole jeszcze tlumacze.

Wystaw reke za okno podczas jazdy moze sie przekonasz :duh:

 

jeszcze z tydzien a okarze się że j0hnny2007 ma nie e34 tylko e39

 

Czyzbys popadal ze skrajnosci w skrajnosc ? :P

Juz lekka przesada to co mowicie :clap:

 

nie wiem czy dobrze zrozumiałem...(być może nie)ale mam pytanie do kolegi "johnny2007".nie masz ABS-u w swoim bmw??

 

Nie, a czemu?

 

Nie ma ABSu,nie ma M pakietu, ON chyba wogole nie ma BMW

 

Ok, powiedz tak wszystkim innym ktorzy nie maja ABSu i M pakietu (np solaris520) i mysle, ze mozna wymienic tu dosc sporo uzytkownikow.

Zreszta, brak absu obecnie uwazam za zalete. Przejechalem sie e34 z absem ostatnio i wole jednak go nie miec. Zdecydowanie bardziej wierze w umiejetnosci czlowieka niz komputera. Zostalo zreszta potwierdzone, ze droga hamowania z absem jest dluzsza.

Wogole uzywasz jeszcze mozg czy go tez nie masz ? ;)

 

 

Wpływ zorzy polarnej na rozwój kolarstwa torowego w Chinach...

 

hahaha, sam to wymysliles ? :lol:

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Johny!

 

Cieszę się, że masz poczucie humoru - to się ceni ;)

Są tego efekty - wszyscy się śmieją :)

 

Co do klocków to sam pisałeś, że "świeci ci się kontrolka od pół roku" i "byłeś na kanale i jeszcze troszkę zostało do blachy" - więc nie mów że się czepiam

 

Czym chcesz hamować? Blendą?

Nie rób sobie jaj chłopie, ///M jest ciężko wyhamować... ;)

 

 

Poza tym nie wiem czy uwzględniłeś w siłach docisku spoilera na tylną oś ciężar subwoofera do pizgania pod blokiem? Weź to pod uwagę... weź weź... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do hamulcow to zle zrozumiales. Swiecila sie przez przypadek, a klockow jest jeszcze duzo, gdyby bylo inaczej to rzecz jasna bym wymienil.

 

Poza tym nie wiem czy uwzględniłeś w siłach docisku spoilera na tylną oś ciężar subwoofera do pizgania pod blokiem? Weź to pod uwagę... weź weź...

 

Tu Cie zadziwie pewnie, ale nie mam subwoofera :D

 

Apropos: mnie się ponoć nudzi?

 

j0hnny2007

Dołączył: 04 Wrz 2007

Postów: 243

[0% z całości / 3.47 postów dziennie]

 

MISTRZUUUUUU !!!

 

Przeciez kto pyta nie bladzi :P

Mi sie nie nudzi, wcale, jestem niestety zajetym czlowiekiem :P

To wszystko pewnie przez ten temat :D

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zreszta, brak absu obecnie uwazam za zalete. Przejechalem sie e34 z absem ostatnio i wole jednak go nie miec. Zdecydowanie bardziej wierze w umiejetnosci czlowieka niz komputera. Zostalo zreszta potwierdzone, ze droga hamowania z absem jest dluzsza.

 

KRETYN,ludzie,KRETYN, Boze,zmiluj sie nad nami :cry2: A jakie ty posiadasz umiejetnosci????? :duh: Zaloze sie ,ze to twoje pierwsze autko :twisted2: ,

PS, jestem pewien,ze predzej zesralbys sie nas rzadko w gacie,niz wyprowadzilbys samochod z niekontrolowanego poslizgu :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRETYN,ludzie,KRETYN, Boze,zmiluj sie nad nami Crying or Very Sad A jakie ty posiadasz umiejetnosci????? Surprised Zaloze sie ,ze to twoje pierwsze autko Twisted Evil ,

 

Nie bede sie znizal do Twojego poziomu, zeby w podobny sposob Ci odpowiedziec.

Wlasciciele bmw zazwyczaj maja kulture, Ty jej chyba nie masz, wiec moze przesiadz sie do malucha :twisted2:

 

Nie wiesz jakie mam umiejetnosci, wiec sie zamknij...

To, ze to moje 1 auto nie swiadczy o umiejetnosciach.

Jezdziles kiedys na trolleyach ? ;)

 

PS, jestem pewien,ze predzej zesralbys sie nas rzadko w gacie,niz wyprowadzilbys samochod z niekontrolowanego poslizgu Twisted Evil

 

I tu sie mylisz :)

Ostatnio mialem taka 'okazje' jesli mozna to tak nazwac, nawet byl temat na forum i jakos sie nie zesralem, ale chyba mowisz o sobie i stad takie zdanie :)

Jak masz zamiar odpowiadac w podobny sposob jak w poprzednim poscie to prosze daruj sobie, bo nie rozmawiam zazwyczaj z ludzmi, ktorzy nie maja kultury, a Tobie jej brak.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS, jestem pewien,ze predzej zesralbys sie nas rzadko w gacie,niz wyprowadzilbys samochod z niekontrolowanego poslizgu Twisted Evil

 

I tu sie mylisz :)

Ostatnio mialem taka 'okazje' jesli mozna to tak nazwac, nawet byl temat na forum i jakos sie nie zesralem...

 

I jak zwykle gotowa odpowiedz na wszystko,no poprostu geniusz-kretyn :mad2: :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOHNY !!! DLA MNIE JESTES GENIUSZEM !!!

 

Nikt nie rozpętał takiej wojny od czasu nakręcenia filmu: "Jak rozpętałem II Wojnę Światową". Normalnie Franek Dolas 2 !!

 

Szacun !! :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:

 

johnny powinien dostac bana za to co chce zrobic swojej bmw i tyle,i problem z glowy

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdziles kiedys na trolleyach ?

:norty: :norty: :norty: :norty: :norty: :norty: :norty:

jOhny2007 mistrzem TVN :duh: Skoda Fabia :twisted2: Za popisy zebral calusy od Martynki :mrgreen: wszyscy byli urzeczeni wprost mistrzostwem Mistrza. :jawdrop:

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Dobra,teraz juz wiem ze nie masz ABS-u.co tu dużo mówić.na moje oko to ///M powinien mieć ABS-i to mnie dziwi dlaczego nie masz.Mówisz ze masz klime ,grzane fotele a nie masz ABS-u?coś mi tu nie pasuje :?

 

2.Jak możesz mowić ze wolisz nie miec ABS-u bo lepsze hamowanie jest bez niego.Moim zdaniem to jest kompletna bzdura.Kolega mój ma mercedesa W124 i nie ma tam abs-u.w sobote wieczorem złapał lekki przymrozek i już nie jeździło sie tak wcale fajnie.On na hamulec a tu koła w miejscu stały,natomiast ja swój dociskam do pełna i koła nie zblokuje i mam wtedy efekt hamowania a nie poślizgu kół na mokrej nawierzchni.No i taka jest prawda nie ma sie co czarować....

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Dobra,teraz juz wiem ze nie masz ABS-u.co tu dużo mówić.na moje oko to ///M powinien mieć ABS-i to mnie dziwi dlaczego nie masz.

 

Pomyśl, przecież jak zmieniali silnik to i ABS wyciągnęli :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.