Skocz do zawartości

[e34] ospoilerowanie


j0hnny2007

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat:

Może to Ci coś wyjaśni:

 

 

Wiesz co, ja nie potrzebuje uzywac google'a zeby udowodnic racje.

Pewne rzeczy wychodza z praktyki, dlatego proponuje zebys przekonal sie samemu, a potem przyznasz mi racje.

 

Cytat:

Aerodynamika jest tak bardzo istotna, bo to od niej zależy siła, z jaką samochód jest dociskany do toru. Ma to bezpośredni wpływ na drogę hamowania i prędkości w zakrętach. Eksperci szacują, że 80% przyczepności samochodu bierze się z aerodynamiki, a tylko 20% z opon.

 

 

Pisalem wczesniej ze 'dosadza tyl' wiec nie wiem co Ty mi chcesz wyjasniac, czy raczej ja Tobie...

 

Włacz myślenie lepiej. Napisałem to odnośnie Twojej wypowiedzi że nie liczą się setne po przecinku :duh:

A nie że lepiej dosadza tył. :mad2: :mad2: :mad2:

 

Kolego ze swoim 143KM tdsem mozesz sie schowac w tyle

w dodatku touring, wiec ciezszy...

moje 2.0 na benz bije Cie o co najmniej dlugosc... wiec nie pisz glupot

na starcie mialbys lekka przewage ze wzgledu na inny moment obrotowy, a potem bye bye

 

Ze względu na moment miałbym dużą przewagę, na maksymalnej może byś mnie dogonił, ale na świałach cienko to widzę...

 

Zwiekszenie bezpieczenstwa rowna sie z cena, jak ktos chce czuc sie bezpieczniej, to musi za to zaplacic, prosta logika. Nigdy by sie na takich ruch nie zdecydowano, nawet gdyby mialo to wplyw. Chcesz miec komfort, to mozesz sobie kupic w opcji. Nawet airbag byl kiedys w opcji, a przeciez zwieksza bezpieczenstwo. Zmien tok myslenia...

 

Zastanów się co piszesz :duh: :duh: Sądzisz, że jeśli spojler jest taki bezpieczny to nie wszedłby to standardu wyposażenia? Zobacz jak było z ABSem, Airbagami... technologie ktore realnie poprawialy bezpieczenstwo weszły do standardów :mad2: :mad2:

 

Cytat:

A propos ospojlerowania i tuningu to sądzę, iż brakuje jeszcze kilku ważnych gadżetów:

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=259390188

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=259194133

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=257899442

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=257892908

 

 

Nie sil sie juz tak prosze

Te dodatki to dla malucha dobre, no moze poloneza, albo golfa ^^

A chrom, czemu nie, bardzo lubie chrom

 

A Ty myślisz, że jak jest ze spinerami czy progami zaprezentowanymi przez Ciebie? :duh: :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 315
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

tragedia ty twierdzisz ze przy 90? spojler cie bedzie lepiej trzymał ten ozdobny ze swiatłem stopu?

 

Ja nie twierdze, ja to wiem, zamontuj i sie przekonaj, bo jak ktos ocenia wg wlasnych upodoban to sie konczy nie wiedza.

Jak macie problemy i nazywacie to 'elementem dekoracyjnym' to wejdzcie sobie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Spojler

 

Jedyny plus (bo akurat w e34 mi się nie podoba) to że przy parkowaniu tyłem przy murze nie rozjedziesz dupki bo widac koniec auta, ja zawsze miałem problem a setki tysiecy przejechałem

 

Akurat mam czujniki parkowania, ale fakt, jest to plus :)

 

Włacz myślenie lepiej. Napisałem to odnośnie Twojej wypowiedzi że nie liczą się setne po przecinku Surprised

A nie że lepiej dosadza tył. Mad

 

Wczesniej odnioslem wrazenie pisales jaka to wielka roznica, i ze sie licza, oraz ze to nie sportowe auto ze wzgledu na opor, tymczasem ejst inaczej...

 

Ze względu na moment miałbym dużą przewagę, na maksymalnej może byś mnie dogonił, ale na świałach cienko to widzę...

 

Chyba nie scigales sie na prostej z 2.0 benz, a ja z 2.5 tds juz tak ;)

przewaga byla 1 dlugosci na starcie, a potem tak jak mowilem, to maja do siebie tdsy

 

Sądzisz, że jeśli spojler jest taki bezpieczny to nie wszedłby to standardu wyposażenia?

 

To Ty sie zastanow co piszesz.

 

Przeczytalem, i nie mowilem o bezpieczenstwie, tylko o moich odczuciach, odkad go mam czuje sie po prostu pewnie w zakretach nawet przy duzych predkosciach.

 

Sens dyskusji z Toba na temat spoilera chyba sie wyczerpal, musisz po prostu sam do tego dojsc, ze jest tak a nie inaczej.

 

Zobacz jak było z ABSem, Airbagami... technologie ktore realnie poprawialy bezpieczenstwo weszły do standardów

 

Dodatkowe poduszki powietrzne nadal masz w opcjach... a realnie poprawiaja bezpieczenstwo...

 

A Ty myślisz, że jak jest ze spinerami czy progami zaprezentowanymi przez Ciebie?

 

Mysle, ze dla kazdego inaczej, a dla Ciebie to juz wogole :mrgreen:

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że już kilka osób zwróciło Ci uwagę że ten spojler nic nie daje a Ty nadal swoje.

Mimo, że jest taki świetny polecam polise na życie, przynajmniej ktoś będzie miał z Ciebie pożytek, Schumacherze.

 

Jak to mówią, nie ruszaj g*** bo śmierdzi, więc nie będę się włączał do dalszej "dyskusji" a właściwie monologu, wszechwiedzącego tunera :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje Jawor - wielki szpeniol z "google" bo co napisze to ma odpowiedz ale kogo?? i jeszcze trzeba umieć czytać coś ze zrozumieniem a o każdą pierdołe się pyta czekam tylko jak trafi twoje auto tutaj http://www.jimmy540i.com/bmwnightmare.htm
(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że już kilka osób zwróciło Ci uwagę że ten spojler nic nie daje a Ty nadal swoje.

 

Kilka osob ma takie zdanie, kilka inne, kilka jeszcze inne, co w tym dziwnego? Kazdy jest inny wiec calkiem normalne, ze sa podzielone opinie.

 

Kazdy spoiler cos daje, ale ty nie miales sie okazji o tym przekonac i prawdopodobnie nie bedziesz mial, bo jestes ograniczony na nowe doswiadczenia i z klapkami na oczach...

 

Mimo, że jest taki świetny polecam polise na życie, przynajmniej ktoś będzie miał z Ciebie pożytek, Schumacherze.

 

Tez Ci zycze 'wszystkiego najlepszego'.

No tak z Ciebie nikt nie moze miec pozytku, patrzac po takich wypowiedziach.

Piszac takie rzeczy wychodzisz na idiote. Zalosne.

 

Jak to mówią, nie ruszaj g*** bo śmierdzi, więc nie będę się włączał do dalszej "dyskusji" a właściwie monologu, wszechwiedzącego tunera Mad Mad Mad Mad

 

Po prostu przyznaj ze skonczyly Ci sie argumenty na dalsza dyskusje i wymiekasz. A o spoilerach moze sie wypowiedziec ktos kto mial lub ma, a nie co wyczyta na necie lub sobie uroi.

Nikt sie nie prosi, zebys sie wlaczal do dalszej dyskusji, z innymi mozna w miare normalnie pogadac, a Ty jak nie masz co powiedziec, to uzywasz 'epitetow'.

 

wielki szpeniol z "google" bo co napisze to ma odpowiedz ale kogo??

 

:lol:

 

No wlasnie kogo ... :mrgreen:

 

a o każdą pierdołe się pyta

 

Zebys umial odpowiedziec nawet na takie pierdoly sensownie :D

Jak nic nie wnosicie nowego do tematu, to naprawde nie ma sensu sie klocic, a tymbardziej o co, i z kim...

Jak ktos sie uprze przy swoim to ja tego nei zamierzam zmieniac, kazdy zostanie przy jego wersji i tyle.

Nie zamierzam nikomu udowadniac ze spoiler cos jednak daje, nie mieliscie, wiecie lepiej... powodzenia.

 

czekam tylko jak trafi twoje auto tutaj http://www.jimmy540i.com/bmwnightmare.htm

 

Kolejny tekst w stylu nie wiem co powiedziec to napisze cos glupiego ;]

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu przyznaj ze skonczyly Ci sie argumenty na dalsza dyskusje i wymiekasz. A o spoilerach moze sie wypowiedziec ktos kto mial lub ma, a nie co wyczyta na necie lub sobie uroi.

 

A skąd wiesz czy nie jeździłem samochodami ze spojlerami?

Nie wiesz to nie gadaj...

 

Kazdy spoiler cos daje, ale ty nie miales sie okazji o tym przekonac i prawdopodobnie nie bedziesz mial, bo jestes ograniczony na nowe doswiadczenia i z klapkami na oczach...

 

Co to za doświadczenie przejechać się z kawałkiem plastiku na klapie który jest robiony taśmowo i gdy w momencie projektowania założono że jedyną funkcją będzie "estetyka"

Ograniczony to Ty jesteś, bo dla Ciebie za autorytarne uchodzą opisy aukcji na Allegro :duh:

 

Tez Ci zycze 'wszystkiego najlepszego'.

No tak z Ciebie nikt nie moze miec pozytku, patrzac po takich wypowiedziach.

Piszac takie rzeczy wychodzisz na idiote. Zalosne.

 

Sam jesteś idiotą bo nie potrafisz przeczytać kilku zdań ze zrozumieniem. Zdiagnozowano u Ciebie psychozę? Zadajesz pytania a później sam sobie na nie odpowiadasz :duh:

 

Po prostu przyznaj ze skonczyly Ci sie argumenty na dalsza dyskusje i wymiekasz. A o spoilerach moze sie wypowiedziec ktos kto mial lub ma, a nie co wyczyta na necie lub sobie uroi.

Nikt sie nie prosi, zebys sie wlaczal do dalszej dyskusji, z innymi mozna w miare normalnie pogadac, a Ty jak nie masz co powiedziec, to uzywasz 'epitetow'.

 

Co to za dyskusja, skoro na racjonalne argumenty nie odpowiadasz racjonalnymi kontrargumentami, tylko wypisujesz jakieś brednie jak to wspaniale się jeździ z tym plastikiem na klapie.

Jak Ci tak wspaniale tył dociska, to wylej sobie bagażnik betonem, będzie ten sam efekt :duh: :duh:

 

Kolejny tekst w stylu nie wiem co powiedziec to napisze cos glupiego ;]

 

No comment...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, Johnny, rob swoje... Oni sie nie znaja, tylko zadzdroszcza Tobie zajefajnie stuningowanej fury. Zadne Twoje argumenty nie przekonaja tej skostnialej i niereformowalnej spolecznosci.

Bedziesz sie wyrozniac z garniturowej, szarej masy beemek, bedziesz mial jedyny i niepowtarzalny wozek, M5 520 v6!

Nie zpomnij tylko pochwalic sie rezultatami na naszym forum!

 

Pozdrawiam.

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz czy nie jeździłem samochodami ze spojlerami?

Nie wiesz to nie gadaj...

 

Bo bys takich glupot inaczej nie pisal.

 

Co to za doświadczenie przejechać się z kawałkiem plastiku na klapie który jest robiony taśmowo i gdy w momencie projektowania założono że jedyną funkcją będzie "estetyka"

 

Chyba wlasnie takie ktorego Ty nie masz.

 

Ograniczony to Ty jesteś, bo dla Ciebie za autorytarne uchodzą opisy aukcji na Allegro

 

Dla mnie nie, ale dobrze ze mowisz o sobie...

 

Sam jesteś idiotą bo nie potrafisz przeczytać kilku zdań ze zrozumieniem. Zdiagnozowano u Ciebie psychozę? Zadajesz pytania a później sam sobie na nie odpowiadasz

 

Wejdz sobie na jakis czat zeby sie wyladowac albo idz na silownie, dobrze Ci powinno zrobic. Masz jakies kompleksy czy cos?

 

Co to za dyskusja, skoro na racjonalne argumenty nie odpowiadasz racjonalnymi kontrargumentami, tylko wypisujesz jakieś brednie jak to wspaniale się jeździ z tym plastikiem na klapie.

Jak Ci tak wspaniale tył dociska, to wylej sobie bagażnik betonem, będzie ten sam efekt

 

Brednie Ty wypisujesz w dodatku nie poparte zadnym dowodem, na kolejne Twoje posty nie odpisuje bo szkoda mi na Ciebie klawiatury w tym momencie i mojego czasu.

 

Bedziesz sie wyrozniac z garniturowej, szarej masy beemek, bedziesz mial jedyny i niepowtarzalny wozek,

 

Jak to bylo w tym dowcipie...

wstawie sobie szklane drzwi zeby bylo widac caly dres ;)

zartuje :)

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I komu brakuje argumentów?

Ja zacząłem pisać o kompleksach i siłowni? :lol: :lol:

 

Chyba wlasnie takie ktorego Ty nie masz.

I nigdy mieć nie będę i bardzo mnie to cieszy...

 

Bedziesz sie wyrozniac z garniturowej, szarej masy beemek, bedziesz mial jedyny i niepowtarzalny wozek, M5 520 v6!

Nie zpomnij tylko pochwalic sie rezultatami na naszym forum!

 

:lol: :lol:

Kurde j0hnny2007, nie wiedziałem że jeździsz V6, faktycznie TDS nie ma z Tobą szans :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnny, nie zapomnij o znaczkach ///M, to wazny element tuningu optycznego i nie tylko.

Magia tego znaczka dodaje mocy i sprawia, ze samochod sie lepiej prowadzi! Sprawdz!

 

Pozdrawiam.

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I komu brakuje argumentów?

Ja zacząłem pisać o kompleksach i siłowni?

 

Argumentow na co?

Ja tylko stosuje Twoja metode.

Zadnej tresci nie bylo w tamtej wypowiedzi, jak i w tej.

Nudzi mnie juz ten temat, moze go ktos zamknac?

 

I nigdy mieć nie będę i bardzo mnie to cieszy...

 

Widac jak bardzo ograniczony jestes.

 

Kurde j0hnny2007, nie wiedziałem że jeździsz V6, faktycznie TDS nie ma z Tobą szans

 

Co masz niby na mysli?

 

Johnny, nie zapomnij o znaczkach ///M, to wazny element tuningu optycznego i nie tylko.

Magia tego znaczka dodaje mocy i sprawia, ze samochod sie lepiej prowadzi! Sprawdz!

 

Pozdrawiam.

 

Ze znaczkami akurat wyszlo z fabryki wiec o to sie martwic nie musze :D

Zawsze co prawda mozna dodac naklejki na lusterka, na deske rozdzielcza itp, tylko z tym nie trafiles bo mnie to nie bawi ;)

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dziecko :P

Sam jestes ograniczony :D

Powtorzysz ? :lol:

 

Nie rozumiem tylko dlaczego sie wypowiadasz w temacie spoiler'a i mowisz ze nic nie daje jak nie masz u siebie, wiec skad mozesz niby wiedziec?

 

Mam sobie w Touringu do zderzaka przykleić?

 

http://allegro.pl/item259663141_bmw_3_e36_touring_spoiler_tuning_tylko_159_zl.html#photo

 

do '5' tez sa takie ...

 

Myślenie nie boli

 

Chyba jednak Cie boli :P

 

Moze zakupisz to ? :P

http://cgi.ebay.pl/BMW-E34-Touring_W0QQitemZ280158394969QQihZ018QQcategoryZ9837QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

 

Edit:

 

znalazlem fote z tymi samymi progami co mam u siebie:

http://www.zoui.net/DSC00787.JPG

 

I jednak zostane przy nich tylko pomaluje alpinweissem oryginalnym :D

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tylko dlaczego sie wypowiadasz w temacie spoiler'a i mowisz ze nic nie daje jak nie masz u siebie, wiec skad mozesz niby wiedziec?

Jesteś taki głupi czy tylko udajesz?

To, że w chwili obecnej nie mam w E34 spojlera o niczym nie świadczy. Użytkuję i uzytkowałem inne samochody, więc jak nie wiesz to się zamknij.

 

Chyba jednak Cie boli

Raczej Ciebie, co udowadniasz przy każdej sposobności.

 

A ten plastikowóz do którego link podałeś zdecydowanie bardziej pasuje do Ciebie.

I dziwić się, że ludzie później twierdzą że większość BMW to WT :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że w chwili obecnej nie mam w E34 spojlera o niczym nie świadczy. Użytkuję i uzytkowałem inne samochody, więc jak nie wiesz to się zamknij.

 

No to powiedz, ze uzytkowales i nie zauwazyles roznicy... ja zauwazylem a Ty widocznie jestes malo spostrzegawczy :lol:

 

Raczej Ciebie, co udowadniasz przy każdej sposobności.

 

Ustapie Ci bo glupszemu trzeba w koncu

 

A ten plastikowóz do którego link podałeś zdecydowanie bardziej pasuje do Ciebie.

 

Wloz dresy i idz pobiegac ;)

Mi sie tamto zdecydowanie nie podoba... myslalem ze moze Tobie :D

 

I dziwić się, że ludzie później twierdzą że większość BMW to WT

 

Takie pytanie odnosnie tego:

http://www.zoui.net/Zoui/Kotisivut/Aineisto/autobmwgallery.htm

 

dla Ciebie/Was to tez 'plastikowoz' :lol:

Mi sie podoba, i zamierzam robic u siebie cos na wzor tego, lub podobnie.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiedz, ze uzytkowales i nie zauwazyles roznicy... ja zauwazylem a Ty widocznie jestes malo spostrzegawczy

Masz rację, jest różnica. Wszyscy się pokładają ze śmiechu. Żal mi Ciebie.

 

Ustapie Ci bo glupszemu trzeba w koncu

Nie będę tego komentował, bo to tak samo jakbym kopał leżącego.

 

A co do tej białej E34 ze zdjęć, to jest kilka istotnych szczegółów.Ten samochód najpierw przeszedł modyfikacje mechaniczne, został uturbiony (sic!), dostał nowy lakier i kilka kompletów alusów. A Twój oblepiony wyrobami żywicopodobnymi i na tym koniec modernizacji.

 

Btw co po wzorowania się, to gdzie Ty tam spojler widzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten samochod na fotce przeszedl tuning mechaniczny, otrzymal spory intercooler. W zwiazku z tym musial otrzymac nowy zderzak dopasowany do zmian mechanicznych. Progi tez sa wynikiem tej modyfikacji.

Z innej beczki - te biale klamki mi sie nie podobaja, brak akcentow w innym kolorze, ta calkowita bialosc kojarzy mi sie z pudelkiem przygotowanym na wystawe :mrgreen: .

Ogolnie samochod stracil klasyczny, elegancki wyglad E34.

Ale spojlera niet! Nie bedzie sie trzymal drogi :mrgreen: .

 

Pozdrawiam.

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale spojlera niet! Nie bedzie sie trzymal drogi :mrgreen: .

 

Pozdrawiam.

 

ja bym juz tym nie jeździł przynajmniej nie 90km/h :twisted2:

 

tak poza tym juz poczytałem mnóstwo postów i cos mi się zdaje ze kolega

j0hnny2007 jeszcze nie ma 18 lat - styl w jakim prowadzi forumowe rozmowy idealnie na to pasuje - jak tak to rozumiem jak nie to wspólczuje. Koniec z mojej strony

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh...biała ladna :) , turbo eleganckie , intercooler , - wiec zderzak trzeba bylo zmodyfikowac...Generalnie caly samochodzik zrobiony ok..no i te fele :)......w skali 10 stopniowej daje 7.9 :)

 

PS.dajcie sobie luz :) Johnny zadal pytanie na poczatku "co sądzimy" kazdy sie wypowiedzial bardzo szczerze :)...Mysle ze nia ma co polemizowac na temat gustu.....Kazdy ma inny i kazdemu sie poddoba co innego natomiast inaczej wyglada juz kwestia teoretyczna :) ---> czyt. Spojler :)......Mozna sie zgodzic ze spojlery spelniaja swoja role czyli ustateczniaja samochod oraz dociskaja etc....Ale robia to specjalne spojlery w specjalnych samochodach - spojlery ktore sa testowane w tunelach aero. pod okiem specjalistow :)....Samochody ktore seryjnie maja takie cuda montowane najczesciej sa wozkami striktesportowymi - porshe , ferrari , itd itd....... Dlatego taki bajer z allegro :D poza wlasciwosciami wizualnymi innych nie ma ! i nigdy miec nie bedzie - moze nawet pogarszac aeorodynamike pojazdu....

 

EOT

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Mozna sie zgodzic ze spojlery spelniaja swoja role czyli ustateczniaja samochod oraz dociskaja etc....Ale robia to specjalne spojlery w specjalnych samochodach - spojlery ktore sa testowane w tunelach aero. pod okiem specjalistow :)....Samochody ktore seryjnie maja takie cuda montowane najczesciej sa wozkami striktesportowymi - porshe , ferrari , itd itd....... Dlatego taki bajer z allegro :D poza wlasciwosciami wizualnymi innych nie ma ! i nigdy miec nie bedzie - moze nawet pogarszac aeorodynamike pojazdu....

 

EOT

 

pieknie to ujales. ciekawe czemu w porszawkach spojler otwiera sie dopiero przy 120km/h?? ciekawe czemu w sportowych autach reguluje sie kat jego nachylenia?? odp. sobie sam j0hnny! 2.0 v6 gora :cool2:

POSZUKAJ ZANIM ZAPYTASZ, NIBY NIC A TAK WIELE!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się pokładają ze śmiechu. Żal mi Ciebie.

 

Odpowiem Ci na Twoj sposob.

 

Nie będę tego komentował, bo to tak samo jakbym kopał leżącego.

 

A Twój oblepiony wyrobami żywicopodobnymi i na tym koniec modernizacji.

 

Jak zwykle wszystko wiesz najlepiej... Bo Ty powiedziales koniec to musi tak byc?

 

 

Btw co po wzorowania się, to gdzie Ty tam spojler widzisz?

 

Czy dla Ciebie wzorowac sie = 100% zrobic identycznie?

 

Ale spojlera niet! Nie bedzie sie trzymal drogi Mr. Green .

ja bym juz tym nie jeździł przynajmniej nie 90km/h Twisted Evil

 

A czy ja tak mowilem, ze nie bedzie sie trzymal?

Mowilem, ze w moim odczuciu lepiej sie trzyma...

 

tak poza tym juz poczytałem mnóstwo postów i cos mi się zdaje ze kolega

j0hnny2007 jeszcze nie ma 18 lat - styl w jakim prowadzi forumowe rozmowy idealnie na to pasuje

 

Jak ja nie mam 18 to neiktorzy tu maja po 15.

Cos Ci sie niestety tylko zdaje... i na tym sie konczy, bo twoje zdawanie bardzo mija sie z prawda.

 

jak tak to rozumiem jak nie to wspólczuje.

 

Do niektorych musialem sie dostosowac poziomem do dyskusji, poniewaz jak ktos nie potrafi wyrazic swoich pogladow w sposob normalny, tylko zaraz kogos wyzywa, to trudno.

Ja wspolczuje Tobie fatalnej intuicji natomiast.

 

@ZacAnaheim

 

hmm, jak Ci sie podoba, i dajesz tylko 7.9 to moze pokaz cos co zasluguje na 10 ? ;)

 

PS.dajcie sobie luz

Johnny zadal pytanie na poczatku "co sądzimy" kazdy sie wypowiedzial bardzo szczerze Smile...Mysle ze nia ma co polemizowac na temat gustu.....Kazdy ma inny i kazdemu sie poddoba co innego

 

Popieram :twisted2:

 

natomiast inaczej wyglada juz kwestia teoretyczna Smile ---> czyt. Spojler Smile......Mozna sie zgodzic ze spojlery spelniaja swoja role czyli ustateczniaja samochod oraz dociskaja etc....Ale robia to specjalne spojlery w specjalnych samochodach - spojlery ktore sa testowane w tunelach aero. pod okiem specjalistow Smile....Samochody ktore seryjnie maja takie cuda montowane najczesciej sa wozkami striktesportowymi - porshe , ferrari , itd itd....... Dlatego taki bajer z allegro poza wlasciwosciami wizualnymi innych nie ma ! i nigdy miec nie bedzie - moze nawet pogarszac aeorodynamike pojazdu....

 

Pomysl... mowisz ze spoilery spelniaja swoja role 'ustateczniaja i dociskaja'... a teraz zastanow sie czy porshe lub ferrari, niewazne, zamontowaloby spoiler, ktory pogarsza aerodynamike pojazdu...

NIE

Kolejna sprawa jest to, ze w momencie gdy montujesz JAKIKOLWIEK spoiler to zmienia sie obieg i opor powietrza a tym samym wlasciwosci samochodu.

KAZDY spoiler (markowy) nie jakis tam z zywicy czy innego laminato-podobnego syfu... jest przed masowa produkcja sprawdzany w tunelu... Gdyby mogl pogarszac aerodynamike, mogloby sie to wiazac takze z pogorszeniem bezpieczenstwa dotyczacego przyczeponosci pojazdu i zastanow sie czy trafiloby to na rynek ...

 

Polecam poczytac:

http://www.autogaleria.pl/forum/showthread.php?t=3748

 

Zmodyfikowana klapa bagażnika M3 CSL jest wykonana z tłoczywa arkuszowego SMC, specjalnego kompozytu wzmacnianego włóknami, który wraz ze zintegrowanym spoilerem zwiększa docisk. Znajdujący się niżej dyfuzor (zarówno spoiler jak i dyfuzor to kolejne elementy, których nie znajdziemy w seryjnym M3) jest wykonany z tworzywa sztucznego wzmacnianego włóknem węglowym.

 

I poogladac zdjecia.

 

Oczywiscie wloty powietrza i spoilery wygladaja dla Was jak wies? :lol:

Chromy na nadkolach pewnie takze...

 

ciekawe czemu w sportowych autach reguluje sie kat jego nachylenia??

 

Nie mam na celu robic z tego sportowego auta.

Oczywiscie mozna bylo kupic spoiler z regulowana lotka... tylko po co?

Az takim fanatykiem spoilerow nie jestem, zeby sie bawic w katy nachylenia :lol:

Edytowane przez j0hnny2007
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amochody ktore seryjnie maja takie cuda montowane najczesciej sa wozkami striktesportowymi - porshe , ferrari

 

Albo mi sie wydaje albo napisalem ze wlasnie w ferrari i innych samochodach sportowych to jest w jakims celu montowane....

 

Skoro mowisz ze "swietny spojler " od oryg. producenta spelnia wymagania , dociska i ustatecznia samochod , to powiedz mi skad bedziesz wiedzial w jakim miejscu go zamocowac???? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Wiesz ze taki wspolczynnik jest mierzony w milimetrach :) a nawet w mniejszych jednostkach? wystarczy ze swoj spojlerek krzywo o milimetr zamocujesz i przy zawrotnych predkosciach samochod bedzie mial tendencje do skrecania - OCZYWISCIE snuje tu teorie :)........ bo nie zgodze sie ze spojlerki mocowane cokolwiek dadza - ze dzadza zauwazala roznice w prowadzeniu samochodu , ze e34 poczuje 300KG na ogonie i nic nie bedzie w stanie jej zdmuchnac :duh: :duh: :duh: :duh:

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacekłódź, ale wyczerpujaco :P

 

BTW te linki w podpisie to Twoje ? :D

Jak tak to widze ze mamy taki sam spoilerek i fele :P

 

ZacAnaheim, teorie trzeba dowiesc :D

Ja swojej dowiodlem dla siebie, nie wierzysz nie musisz, ale jak sprobojesz u siebie to sie przekonasz i potwierdzisz to samo. Nie chcesz nie musisz mi przyznawac racji, nie zalezy mi na tym, ale jak nie jestes czegos pewien i nie sprawdziles to nie mow ze jest tak a nie inaczej.

A o milimetrach nie cudujmy, to nie F1. :D

 

Kazdy samochod obecnie produkowany majacy jakiekolwiek spojlery zostaje poddany wlasnie takim testom...

 

Mi wlasnie takie 'spojlerki' cos daly i sie z tego ciesze :D

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.