Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Planuje kupić w niedalekiej przyszłosci BMW.

Wybór padł na e60 520d lub e90 320 d sedan/kombi,kwota do dyspozycji ok 40 tys.Auta będę szukał w Belgii stąd wybór na 2 litrowego diesla(akcyza :mad2: )

Na razie czytam forum i zbieram informacje.

Do tej pory w rodzinie(rodzice) posiadamy 318i e36 prawie od nowości . Samochód mimo swojego wieku bezawaryjny jeśli chodzi o silnik :)Raz naprawiana była pompka sprzegła ta przy silniku (mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi :P ) a tak,po za rdzą,wystukanym juz zawieszeniem i odklejającą sie podsufitką mimo tego że przez ostatnie lata auto nie ma lekko, odpukac nicsie nie dzieje .

Dlatego i ja zdecydowałem sie na BMW jako 1 poważny samochód :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Zarejestrowałem się na forum, ponieważ BMW to moja pierwsza miłość. Pasjonuje się wszystkim co związane z BMW: mechaniką, elektroniką, modingiem, jazda bardziej bokiem...itd. Wcześniej gościłem tu jako gość, ale teraz jestem już oficjalnie, aby korzystać z pomocy i wiedzy bardziej doświadczonych ludzi. Chciałbym też pomagać w miarę posiadanej wiedzy. Myślę że z czasem i moim zapałem fanatyka, będę mógł radzić nowym forumowiczą równie trafnie co NERWUS, który naprawdę imponuje mi swoją wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Po przygodach z audi chyba pora na zmianę.. Rozglądam się za E90 w kombi z racji rodziny. Celuję w 2-litrowego diesla a co silników to jeszcze muszę się dokształcić... jakby ktoś miał jakieś pytania odnośnie audi to zapraszam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, już dawno chciałem się tu zarejestrować ale nigdy nie było czasu ani głowy do tego;)

Mieszkam na pomorzu, dokładniej w małym mieście Bytów. Od ponad roku posiadam E30 1.8 w sedanie 87r 'wąska lampa' , która była moją pierwszą Beemką, praktycznie nigdy mnie nie zawiodła, nawet na trasie do Berlina którą pokonała dwa razy, i się zakochałem w tej marce dlatego jesienią 2012r kupiłem drugą, tym razem E34 2.0 88r. Chociaż na codzień latam Citroenem c3 ponieważ Bawary przez zimę odpoczywały i są już przygotowywane na wyjazd wiosenny niedługo:>

 

Pozdrawiam, Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam na imię Sebastian. Dzisiaj zapadła decyzja zakupu BMW E39 530d 2002r.

Mam nadzieję, że na forum znajdę wiele ciekawych informacji dotyczących eksploatacji mojego nowego nabytku, chętnie podzielę się również swoim doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

moja pierwsza wizyta na forum była już w 2008 roku po przytarganiu 745 z USA

samochod niestety w moim posiadaniu był krotko wiec i za dużo udzielania nie było ..

teraz jednak zagoszczę w BMW dluzej :)

 

ostatnio miałem 2008 335i e92 czarna która została sprzedana

 

teraz zagoscila 2009 e92 335XI

 

samochod przechodzi kontrowersyjna modyfikacje ale o tym pozniej

Sprzedam intercooler WAGNER 335I

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=31&t=249350


http://images63.fotosik.pl/299/c6bade351e384628.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bawarską brać! Od niedawna jestem posiadaczem wymarzonej "Jedyneczki". Mam nadzieję, że na forum w razie potrzeby uzyskam niezbędną pomoc, a jako, że mechanika nie jest mi obca, postaram się także służyć pomocą. Pozdrawiam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam na imię Łukasz, mówią na mnie Stefan od niedawna jestem posiadaczem pięknego Touringa E36 Mpakiet i że jako jestem początkującym bawarczykiem wypadało by się przywitać i podziękować za pomoc w szukaniu samochodu, a w szczególności użytkownikowi: SOPELEK7.

Dobry początek dobrej znajomości jakim jest nasze Forum.

Do zobaczyska na zlocie !

Sprzedam VW Corrado G60.

Kupię do E36: fotel kierowcy alcantara podgrzewany , Listwy progów wewnętrznych Mpakiet do Tour/Sedan,

Lusterka M, klapa tył cosmosschwarz

Sprzedam części od BMW E46 320d Touring.

Mój Turas


http://serwer1385585.home.pl/stefun/data/documents/bmw=20generacja.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem bylym posiadaczem dwoch e46, sedana i compakta oba to 320d i oba po lifcie, z zadnego nie bylem zadowolony chcociaz do compakta mialem mniej zastrzezen. W rodzinie jezdzi jeszcze e60 530d, przyczepic sie do niej nie moge ale szalu tez nie ma.

Jestem na etapie dania szansy kolejnemu autu z pod znaku BMW, zobaczymy co z tego wyniknie ;)

Pozdrawiam

Lukas G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na imie mam Przemek i mieszkam niedaleko Krakowa. Nie jestem jeszcze posiadaczem BMW ale jak mi nic nie stanie na przeszkodzie to będę do połowy roku :-)

Mam nadzieje, że pomożecie mi w zakupie samochodu, bo do tej pory miałem tylko japońce i tylko Pb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.